ANNA BELOUSOVOVÁ

BELOUSOVOVÁ: SLOVENSKO NIE JE SRDCOM POKOJA, JE TRAUMATIZOVANÉ BANDOU NESCHOPNÝCH DILETANTOV

Dátum 14.09.2021

Anna Belousovová: Aké sme my srdce pokoja, ak našu zem brázdia dennodenne vojenské kolóny smerujúce na východ?! Aké sme my srdce pokoja, ak ľudia nemajú istotu zajtrajšieho dňa?!

ZURIAN JE NEŽIADÚCI, LEBO GUMUJE SVÄTOŽIARU NAD MATOVIČOVOU A LIPŠICOVOU HLAVOU

Dátum 27.08.2021

Anna Belousovová: Zurian tým, že sa správa ako čestný policajt, veľmi vadí súčasnej moci. A keďže si dovolil na ich svinstvá poukázať verejne, rozhodli sa ho dostať tam kde Lučanského. Čo je ten veľký hriech Zuriana? 

BELOUSOVOVÁ: HROZÍ NÁM MIGRÁCIA OBROVSKÝCH ROZMEROV!

Dátum 20.08.2021

Anna Belousovová: Nielenže na úkor vlastných občanov investujeme miliardy eur do spolku, ktorý dokáže poraziť banda teroristov v sandáloch a turbanoch, ale budeme to my, kto bude znášať v podobe masovej invázie migrantov následky tohto amerického biznisu!

BELOUSOVOVÁ: SLOVENSKO BY MALO VYSTÚPIŤ Z NATO

Dátum 16.08.2021

Anna Belousovová: Ak vojská NATO dokáže poraziť Taliban tak, že nestačia utekať z Afganistanu, nie je na čase sa opýtať, čo ešte robíme v tomto vojensko-politickom pakte? Slovensko by malo začať verejne hovoriť o vystúpení z NATO!

BELOUSOVOVÁ: KOLLÁR NAOZAJ POMÁHA AKO SĽÚBIL - ALE LEN SEBE!

Dátum 12.08.2021

Anna Belousovová:  Peniaze, ktoré prelieva zo straníckych účtov na účty svojej firmy, treba nejako "investovať". Keď tvrdil, že "Nie som ako oni" mal tiež pravdu.Fico určite nikdy neprelieval stranícke peniaze na svoje účty. A tá rýchlosť, t.j. nenažratosť s akou táto vládna garnitúra robí kšefty, tak to tu ešte nebolo!

BELOUSOVOVÁ: ČO CHCÚ HRDINOVIA Z VLÁDY, ABY PROTESTUJÚCICH SKOPALI POLICAJTI DO KRVI?

Dátum 03.08.2021

Anna Belousovová: Kolíkovej, Remišovej a Šeligovi nestačí doterajší prístup policajtov. Čo vlastne chcú? Čo by uspokojilo týchto demokratov? Aby účastníkov protestov mlátili do krvi a kopali na zemi podľa vzorov tzv. vyspelých západných krajín?

BELOUSOVOVÁ: VLÁDA SA PODLO PRIPRAVUJE NA PREDČASNÉ VOĽBY, ZMENOU VOLEBNÉHO ZÁKONA!

Dátum 03.08.2021

Anna Belousovová: Chystaná zmena z dielne ministra vnútra Mikulca dáva de facto do rúk hlavného hygienika právo obmedziť osobnú slobodu a tak znemožniť voliť tomu, komu uzná za vhodné! Je vysoko pravdepodobné, že táto zmena - znemožnenie účasti na voľbách je chystaná pre nezaočkovaných občanov Slovenska.

BELOUSOVOVÁ: PODĽA FAUCIHO OHROZUJÚ NEZAOČKOVANÍ ZAOČKOVANÝCH, PRED ČÍM TEDA CHRÁNIA VAKCÍNY?

Dátum 02.08.2021

Anna Belousovová: Ak sú ľudia zaočkovaní, mali by byť chránení vakcínou a nezaočkovaní si zase dobrovoľne vybrali riziko, že sa môžu nakaziť. Potom vzniká otázka: Čo sú to vlastne za vakcíny, pred čím nás majú chrániť?! 

BELOUSOVOVÁ: HRUŠOVSKÉMU ZABEZPEČILI SMERÁCI TEPLÉ MIESTO V EXIMBANKE AŽ DO ROKU 2023

Dátum 02.08.2021

Anna Belousovová: Čo chce Hrušovský, aby ľudí pri protivládnych protestoch bili policajti obuškami a striekali vodnými delami tak, ako to bolo vo februári v roku 2012 za vlády Ivety Radičovej?!  

BELOUSOVOVÁ: PROGRESÍVNI "SLUŠNOĽUDIA" POD VEDENÍM BIHARIOVEJ VYVOLAJÚ OBČIANSKU VOJNU!

Dátum 30.07.2021

Anna Belousovová: V čom treba ochraňovať zaočkovaných, pani Bihariová? Vyhráža sa im vládna moc obmedzeniami, ktoré zasahujú do ich základných ľudských práv? To im snáď nadávajú vládni politici do dezolátov, idiotov, opíc, nevzdelancov a podobne? Nie. Práve naopak. 

Stránky