ANNA BELOUSOVOVÁ

BELOUSOVOVÁ: NEPÔJDEME PROTI RUSKU!

Dátum 18.01.2022

Anna Belousovová: Je zaujímavé, že Čaputová sa vyjadruje v ostatnom čase ku všetkému, k čomu by sa vyjadrovať nemala - od šikany deti, cez samosprávu až po hodnotenie pracovnej cesty generálneho prokurátora - ale stále sa vytrvalo nevyjadruje k tomu, k čomu by sa vyjadrovať mala - k dohode o „obrane" medzi USA a SR! 

BELOUSOVOVÁ: AK BUDEME ASISTOVAŤ AGRESII VOČI RUSKU, BUDEME CIEĽOM RUSKÝCH ZBRANÍ

Dátum 17.01.2022

Anna Belousovová, predsedníčka NAS: Ruská armáda sa nepribližuje k našim hraniciam, ale práve naopak, naši vojaci lezú k hraniciam Ruska. 

BELOUSOVOVÁ: ČO KEĎ MY OBČANIA VÔBEC NECHCEME BYŤ V NATO?

Dátum 10.01.2022

Predsedníčka NAS Anna Belousovová: Čo keď podľa nás občanov je v prospech Slovenska, aby na našom území nebol žiadny cudzí vojak?! Čo keď si my občania myslíme, že v prospech Slovenska by bolo, keby SLOVENSKÁ REPUBLIKA bola NEUTRÁLNA ?! 

BELOUSOVOVÁ: NATO SPOLU SO SLOVENSKOM MUSIA PRESTAŤ S PROVOKÁCIAMI RUSOV

Dátum 27.12.2021

Anna Belousovová, predsedníčka NAS: Heger sa nedávno vyjadril, že "Predpokladom na zdravý dialóg je to, aby Rusko stiahlo svoje jednotky z blízkosti hraníc s Ukrajinou." Ruskí vojaci sú stále na svojom území. K ich hraniciam sa však stále intenzívnejšie sťahujú vojaci štátov NATO.

BELOUSOVOVÁ PREZIDENTKE: NIE COVID, ALE VY A VAŠI SPOLUPÁCHATELIA STE ZRANILI TÚTO SPOLOČNOSŤ!

Dátum 27.12.2021

Anna Belousovová, predsedníčka NAS: Pani Čaputová zrejme nechápe základné súvislosti. Negativita, urážky a nenávisť prejavované na sociálnych sieťach nie sú príčina, ale dôsledok toho, čo sa deje v spoločnosti!

BELOUSOVOVÁ: ČAPUTOVÁ PRIZNALA, ŽE JU NEZAUJÍMAJÚ NÁZORY 5,5 MILIÓNA SLOVÁKOV

Dátum 19.12.2021

Anna Belousovová, predsedníčka NAS: Prečo sa potom ona vôbec vyjadruje k tejto téme, prečo propaguje očkovanie ako jedinú možnú záchranu, prečo majú v médiách priestor len tí odborníci, ktorí obhajujú očkovanie, prečo sa vôbec nedáva priestor tým odborným názorom, ktoré vecne a na základe dôkazov spochybňujú účinnosť používaných vakcín?

BELOUSOVOVÁ: KOVÁČ ZRADIL MEČIARA, ZA ČO HO VŠETCI ,,SLUŠNOĽUDIA" OSLAVUJÚ

Dátum 16.12.2021

Anna Belousovová, predsedníčka NAS: Pani prezidentka Čaputová nielenže poslušne čuší o amnestií Michala Kováča staršieho, ale dokonca vymenovala na návrh tejto súčasnej vlády jeho syna - vlastným otcom amnestovaného podvodníka - za veľvyslanca zastupujúceho Slovenskú republiku!

BELOUSOVOVÁ: VLÁDA ZAPLATÍ ZA ZLOČINY NA NÁRODE!

Dátum 08.12.2021

Anna Belousovová: Je načase, aby o povinnom očkovaní prestali tliachať politici, ktorí doteraz pos...i všetko, čoho sa chytili. 

BELOUSOVOVÁ: REMIŠOVÁ ROBÍ HANBU ŽENÁM V POLITIKE

Dátum 28.11.2021

Ak sa slabé rozumové predpoklady stretnú s obrovským sebavedomím a ambíciami, nedopadne to dobre pre okolie. A presne to je prípad bábkoherečky Remišovej, alias odborníčky na všetko od IT, bezpečnostnú problematiku, eurofondy až po zdravotníctvo.

BELOUSOVOVÁ: KTO TÚ SVIŇU V ĽUDSKEJ KOŽI KONEČNE ZASTAVÍ?

Dátum 26.11.2021

Anna Belousovová: Stelesnené zlo, Igor Matovič, chce vinu za svoju neschopnosť zvaliť na tých najbezbrannejších - na dôchodcov! Ty hovädo! Najskôr sa im vyhrážate, izolujete a traumatizujete ich a potom chcete, aby boli hromozvodom zlosti? Chcete, aby dôchodcov na uliciach opľúvali vami sfanatizovaní ,,poslušní občania"?

Stránky