ANNA BELOUSOVOVÁ

BELOUSOVOVÁ: KVÔLI NAĎOVI SA BUDÚ DETI UČIŤ, ŽE SNP BOLO VÝSLEDKOM POMOCI AMERIČANOV

Dátum 17.05.2021

Anna Belousovová: Múzeum SNP by malo prejsť pod velenie ministra obrany Jaroslava Ňada - fantastického análneho speleológa USA a NATO. O chvíľu sa budú deti učiť, že SNP vlastne bolo výsledkom pomoci spojencov, ktorí k nám vyslali svojich vojakov maskovaných za Rusov. 

BELOUSOVOVÁ: RUSOFÓBIA MÁ NA SLOVENSKU STOVKY OBETÍ

Dátum 16.05.2021

Anna Belousovová: Riaditeľka ŠÚKL Zuzana Baťová by si mohla dať ako výraz oddanosti a viery v západné vakcíny napumpovať do tela 5 litrov vakcíny od AstraZeneca. Asi také množstvo Sputnika v prepočte na ľudský organizmus dostali pokusné myši v Šarišských Michaľanoch.

BELOUSOVOVÁ: DZURINDA JE ZLOČINEC, KTORÝ UMOŽNIL VOJAKOM NATO ZBOMBARDOVAŤ JUHOSLÁVIU

Dátum 14.05.2021

Anna Belousovová: Podľa Petra Pellegriniho bol Mikuláš Dzurinda štátnik, ktorého si váži. Ten Dzurinda, ktorý umožnil prelet lietadlám NATO, aby mohli zbombardovať Juhosláviu. Tento ,,štátnik", ktorý zasadil smrteľné rany Slovensku zostane pre mňa navždy len zločincom!

BELOUSOVOVÁ: RUSKO NEBOLO A NIE JE HROZBA!

Dátum 09.05.2021

Anna Belousovová: V druhej svetovej vojne sa nacisti skrývali za nadradenosť svojej rasy, ktorá má právo vládnuť svetu, zotročovať a vyhladzovať iné národy. Tí čo cvakajú dnes zubami okolo hraníc Ruska majú de facto tie isté ciele.

BELOUSOVOVÁ: PRE MATOVIČA SME ZVIERATÁ, KTORÉ SA MNOŽIA, KEĎ SA NAŽERÚ

Dátum 06.05.2021

Anna Belousovová: Matovičove "úprimne" snahy pomôcť rodinám s deťmi odhalil záver tlačovky, keď na otázku novinára: Kto to bude platiť, kde zoberie 2,5 mld. eur ročne, keď už po roku jeho vládnutia je zadlženosť štátu 10 miliárd, plagiátorský absolvent VŠ zdrhol z tlačovky ako zlodej prichytený pri čine.

BELOUSOVOVÁ: MATOVIČ PRE SLOVENSKO PREDSTAVUJE SEDEM MOROVÝCH RÁN

Dátum 05.05.2021

Anna Belousovová: Minister Mičovský nazval Matoviča slovenským Havlom a podľa neho pozitívne vstúpi do histórie. Čo sa týka Slovenska, myslím si, že Matovič mu poškodí ešte viac ako on. A to už je, čo povedať, pretože Havlovi na Slovensku nikdy nezáležalo. 

BELOUSOVOVÁ: O SLOVÁKOCH ROZHODUJE MORÁLNA SPODINA!

Dátum 04.05.2021

Anna Belousovová: Po roku vlády tzv. prozápadných demokratov smerujeme k totalite! Samé zákazy, príkazy, tresty, hrozby, urážky.

BELOUSOVOVÁ: ČAPUTOVÁ JE BUĎ MIMO ALEBO ŽIJE V PARALELNOM SVETE

Dátum 22.04.2021

Anna Belousovová: Po viac ako roku pandémie si Čaputová uvedomila, že koronakríza má negatívne dopady na životnú úroveň ľudí, že sa Slovenskom nebezpečne šíri chudoba a stúpa počet sociálne odkázaných. Tomu sa hovorí: naozaj dlhééééé vedenie. 

BELOUSOVOVÁ: EÚ TREPE O RODOVEJ ROVNOSTI A LEYENOVÁ NECHÁ POTUPIŤ ERDOGANOM NIELEN SEBA, ALE AJ EÚ

Dátum 14.04.2021

Anna Belousovová: Spomináte si na nedávny protokolárny incident, keď turecký prezident Erdogan počas stretnutia pripravil stoličku len pre predsedu Európskej rady Charlesa Michela a Ursula von der Leyenová musela zostať stát? Jej kolega ju odmietol pustiť sadnúť si a tak obaja dali najavo, že tieto "európske hodnoty" sú len jedno veľké pokrytectvo. 

BELOUSOVOVÁ: MATOVIČ OPÄŤ UROBIL ZO SLOVÁKOV BLÁZNOV!

Dátum 09.04.2021

Anna Belousovová: Za neschopnosť Matovičovej vlády doplatia skutočne obyčajní ľudia, pretože nebudú môcť slobodne rozhodovať o svojom zdraví, nebudú mať na výber akou vakcínou sa zaočkovať. Len pripomínam, že Sputnik bol v prieskumoch na druhom mieste podľa preferencií občanov!

Stránky