ANNA BELOUSOVOVÁ

SPRAVODLIVOSŤ PODĽA MATOVIČA

Dátum 26.02.2021

Anna Belousovová: Sme a budeme trestaní vládou za jej chyby a neschopnosť zaobstarať dostatok očkovacích látok. Tomu sa hovorí spravodlivosť podľa Matoviča. Proste niekomu je veľmi pohodlné vládnuť v núdzovom stave a vôbec ho netrápi, že Slovensko krváca a ľudia umierajú v tisíckach.

BELOUSOVOVÁ MATOVIČOVEJ VLÁDE: VYPADNITE UŽ KONEČNE DO ČERTA!

Dátum 22.02.2021

Anna Belousovová: Včera bolo neskoro. Všetko ste pokašľali. Sme "víťazi" v počte zomretých! No vďaka absencii svedomia to s Matovičom a spol ani nehne.

BELOUSOVOVÁ: REMIŠOVÁ OBETUJE IDEOLÓGIÍ EÚ ŽIVOTY A ZDRAVIE SLOVÁKOV

Dátum 19.02.2021

Anna Belousovová: Teraz je to na Matovičovi. Aspoň raz v živote sa môže zachovať ako chlap. Nech dá príkaz Krajčimu a ten môže objednať Sputnik aj bez súhlasu vlády.

SLOVENSKO SI ZASLÚŽI INÝ OSUD, AKO BYŤ LEN DOJNOU KRAVOU NENAŽRANCOV

Dátum 09.02.2021

Anna Belousovová: Matovič sa zasekol vo svojom vývoji a to nielen osobnostnom, tak na úrovni puberty, ale aj politickom - stále žije v opozícii, stále sa potrebuje prezentovať ako bojovník PROTI niekomu a nie ZA niečo. 

BELOUSOVOVÁ: IDE MATOVIČOVEJ VLÁDE O GENOCÍDU NÁRODA?

Dátum 08.02.2021

Anna Belousovová: V Rakúsku lekári predpisujú Ivermectin dôchodcom a liečia sa doma! Napriek tlaku odbornej aj laickej verejnosti, Ivermectin nie je bežne v lekárňach dostupný, aby ho mohli lekári predpisovať. Na Slovensku radšej dokola testuje ľudí, namiesto toho, aby sme ich účinne liečili. 

BELOUSOVOVÁ: BOJÍ SA MATOVIČ, ŽE PRÍDE O KORYTO A MOC?

Dátum 29.01.2021

Anna Belousovová: Chyby vidíte len na druhých ."Vaši ľudia" sú podľa vás nedoknuteľní? čušali ste aj vtedy, keď váš vicepremiér ohrozoval zneužívaním svojho postavenia životy a zdravie občanov Slovenska rizikom šírenia nákazy pri letoch hore dole medzi Slovenskom a Anglickom.

BELOUSOVOVÁ: V AKOM STAVE JE VYŠETROVANIE GORILY? MATOVIČ HRÁ DIVNÉ DIVADIELKO

Dátum 10.01.2021

Kauzu Gorila vyšetroval Marian Kyselica - rodinný priateľ Matoviča, súčasný poslanec za OĽANO, ktorý musel odísť krátko po voľbách z postu štátneho tajomníka ministerstva vnútra, keď sa prevalilo, že bol (je?) agentom tajnej služby.

BELOUSOVOVÁ: LUČANSKÝ UŽ NEPREHOVORÍ, MNOHÍ SI ZREJME VYDÝCHLI!

Dátum 29.12.2020

Ako je možné, že nebol permanentne monitorovaný v cele?! Nielen kvôli tomu, že určite veľa vedel, ale aj kvôli tomu, že už raz sa mu "udiala" podozrivá nehoda, ktorá bola tiež podozrivo rýchlo zahratá do stratena.

BELOUSOVOVÁ: TENTO ŠTÁT RIADIA TUPCI

Dátum 16.12.2020

Belousovová: Ak nás - náš štát riadia takýto tupci, ako je spomínaná pani, tak sa už naozaj môžeme spoliehať len na pomoc z nebies a vlastný zdravý rozum.

BELOUSOVOVÁ: ČAPUTOVÁ BY MALA ZMENIŤ MÓDNEHO NÁVRHÁRA

Dátum 15.12.2020

Prezidentka mala na hlave čierny závoj v tvare mapy Slovenska. Belousovová: musíme byť radi, že pán Hanečka sa nerozhodol urobiť zo Slovenska iný kus oblečenia.... Napríklad spodnú bielizeň.

Stránky