ANNA BELOUSOVOVÁ

BELOUSOVOVÁ: PROGRESÍVCI ŽIJÚ V TOM, ŽE SÚ NADĽUDIA A NIK ICH NESMIE KRITIZOVAŤ

Dátum 29.05.2024

Viceprimátorka Čadce Anna Belousovová: Liberálny progresivizmus a jeho mediálna úderka tváriaca sa ako nezávislí novinári, už natoľko uverila tomu, že sú nejaká elita, ktorá jediná má tie správne názory, že sú na prášky aj z toho, keď má majiteľ a vedenie Markízy iný názor ako oni na plnenie pracovných povinností. 

BELOUSOVOVÁ: MATOVIČ VÝLETOM DO KYJEVA BRNKÁ VOLIČOM NA CITY

Dátum 27.05.2024

Viceprimátorka Čadca Anna Belousovová: Viac ako jeho dojáky z Kyjeva by občanov Slovenska zaujímali utajené finančné operácie rodiny Matovičovej. Pardón. Len pani Matovičovej. Bývalý premiér, bývalý minister financií a bývalý obyčajný človek je oficiálne bezdomovec.

BELOUSOVOVÁ: DOKEDY NECHÁME NIČIŤ NORMÁLNY SVET PROGRESÍVCAMI?

Dátum 10.05.2024

Anna Belousovová, viceprimátorka Čadce: Z akého dôvodu sa svet stáva zariadením na psychoterapiu menšej časti jednotlivcov, ktorí považujú za potrebné svoje zmýšľanie nanucovať väčšine?! Dokedy necháme ničiť náš normálny svet tzv. progresívcami, ktorí si myslia, že majú patent na rozum a morálku?

BELOUSOVOVÁ: PANI PREZIDENTKA, MÁTE ZLÝ MANUÁL Z AMERICKEJ AMBASÁDY!

Dátum 06.05.2024

Anna Belousovová, viceprimátorka Čadce: Len pripomeniem, že Čaputová sa nikdy nezastala občanov, keď sme trpeli dôsledky 3,5 roka vlády neschopných diletantov. Čušala, keď na nás skúšali rôzne atómovky, keď ľudia na hlúposť a neschopnosť Matoviča a spol. umierali.

BELOUSOVOVÁ: NEBUDÚ VOJACI, NEBUDÚ VOJNY!

Dátum 26.04.2024

Anna Belousovová, viceprimátorka Čadce: Ukrajine chýba mäso do kanónov. Pre vojnových štváčov je to možno smutná správa, ale pre svet naopak. Je to jednoduchý návod, ako sa dajú ukončiť všetky vojny.

BELOUSOVOVÁ: JE MATOVIČ LATENTNÝ HOMOSEXUÁL?

Dátum 12.04.2024

Anna Belousovová, viceprimátorka Čadce: Nie normálne, aby pomaly jediná téma nejakého politika bol intímny život jeho kolegu! To už je na úrovni obscesie, posadnutosti osobou a vyzerá to tak, akoby za týmito útokmi bola snaha upútať pozornosť toho, na koho útočí. 

BELOUSOVOVÁ: PSYCHICKY CHORÝCH TREBA LIEČIŤ A HLAVNE SEPAROVAŤ Z VEREJNÉHO ŽIVOTA!

Dátum 29.03.2024

Anna Belousovová, viceprimátorka Čadce: Aký kandidát, takí podporovatelia, však, pán Korčok? Som presvedčená, že Matoviča použil na túto špinavú robotu volebný štáb Korčoka. Typická ukážka tej ich „slušnosti“. Slušnému človeku sa z vás, pán Korčok, musí obracať žalúdok.

BELOUSOVOVÁ: OPOZÍCIA STRATILA PREDSTAVU O TOM, ČO SÚ SLOVENSKÉ ZÁUJMY

Dátum 06.03.2024

Anna Belousovová, viceprimátorka Čadce: Európa si na pokyn USA doslova adoptovala vojnu na Ukrajine a platí účty dnes už aj za Ameriku. Zvyšok sveta sa na nás - národy Európy - len v nemom úžase pozerá, ako páchame hromadné samovraždy, ako sa sami likvidujeme.

BELOUSOVOVÁ: NASTANE PO SMRTI NAVAĽNÉHO MAJDANIZÁCIA RUSKA?

Dátum 17.02.2024

Anna Belousovová, viceprimátorka Čadce: Ak niekomu smrť Navaľného prospeje, tak jedine tým, ktorí by radi videli nepokoje v uliciach miest Ruska. Niečo v štýle majdanizácie Ruska. A ako učí história, radikalizácii más vždy veľmi prospela nejaká tá živá obeta.

BELOUSOVOVÁ: DANKO KANDIDUJE, ABY PREKAZIL ŠANCE PELLEGRINIMU

Dátum 03.02.2024

Anna Belousovová, viceprimátorka Čadce: Malý, zlý a od závisti zelený človek, ktorý kvôli pomste a závisti kľudne podrezáva konár, na ktorom sedí. Čo tam po Slovensku, čo tam po koalícii. Len keď sa oň pomstí, keď to on tomu Pellegrinimu ukáže. Choré, patologické správanie myslenie!

Stránky