EDUARD CHMELÁR

CHMELÁR: HANBÍM SA ZA POLOVZDELANÚ A PREDAJNÚ BANDU, KTORÁ SA NAZÝVA NOVINÁRMI

Dátum 22.09.2022

Politológ a organizátor pochodu Mier na prvom mieste Eduard Chmelár vyjadril kritiku smerom k novinárom. "Ak si ešte stále fandia, že sú dôležití pre demokraciu, tak ich treba vyviesť z omylu: sú jej prekážkou a na ceste k jej obrode nie sú potrební," uviedol.

CHMELÁR: HEGER VOJDE DO DEJÍN AKO NESVOJPRÁVNY ŠAŠO

Dátum 08.09.2022

Eduard Chmelár: Ľudia budú nútení vyjsť do ulíc – ak nechcú skončiť sami na ulici. Budú nútení, pretože Matovičova družina dobrovoľne neodstúpi. Budú odďaľovať predčasné voľby z číreho strachu, lebo hoci vykrikujú, že Fico je zlodej, sami sa boja basy. Čaká nás dlhá vlečúca sa kríza balansujúca na okraji rozkladu štátu, ale takto to vidím.

CHMELÁR: ZELENSKYJ JE UKRAJINSKÝ MATOVIČ

Dátum 30.03.2022

Politický analytik Eduard Chmelár: Zelenskyj je marketingovým výtvorom oligarchov, ktorý mal zmiasť naivných voličov. 

CHMELÁR: VLÁDNE NÁM GARNITÚRA, KTORÁ PODLIEHA CUDZÍM ZÁUJMOM

Dátum 18.03.2022

Politický analytik Eduard Chmelár: V tejto situácii Európe nezostáva veľa možností. Hrozí jej, že sa stane buď slepým črevom Ázie alebo politickým protektorátom USA. Druhú vec, ktorú nesmieme stratiť zo zreteľa, je fakt, že okamžite po ruskej invázii na Ukrajinu, začali určité kruhy zneužívať situáciu na potláčanie slobody a demokracie.

CHMELÁR: AMERIČANOM SA PODARILO ODTRHNÚŤ EURÓPU OD RUSKA

Dátum 11.03.2022

Politológ Eduard Chmelár: Vojna na Ukrajine jedného víťaza už má. Sú to Spojené štáty, ktorým sa podaril ich dlhodobý ekonomický cieľ – odtrhnúť Európu od Ruska a výrazne posilniť svoje politické a vojenské postavenie na východnom krídle NATO, a tým aj na celom európskom kontinente.

CHMELÁR: „DENACIFIKÁCIA UKRAJINY“ JE PUTINOVSKÝ BLUD, ALE OSPRAVEDLŇOVAŤ BANDEROVCOV JE HYENIZMUS NON PLUS ULTRA

Dátum 07.03.2022

Politológ Eduard Chmelár: V roku 2014 ich ešte vtedajší minister vnútra Arsen Avakov nazval „marginálnymi debilmi“ – dnes títo „marginálni debili“ ovládajú políciu, člen mierovej delegácie na rokovaniach s Ruskom bol zastrelený bez súdu ako údajný zradca a ukrajinská vláda k tomu nemá čo povedať...

CHMELÁR: AK CHCÚ SLUŠNOĽUDIA ODSUDZOVAŤ NENÁVISŤ, MALI BY ZAČAŤ U SVOJICH PRÍVRŽENCOV

Dátum 25.02.2022

Eduard Chmelár, politológ: Ešte včera slušnoľudia volali po odmietnutí nenávisti. Ani nie 24 hodín po tejto falošnej póze je už jasné, ako to mysleli. Za takmer štvrťstoročie mojej verejnej občianskej činnosti som zažil všeličo, nadávky, sprosté reči, vyhrážky od extrémistov všetkého druhu. Ale toto, čo sa deje teraz, som ešte v živote nezažil.

HULVÁT KRÚPA PRERAZIL DNO, KMECA NAZVAL V RTVS PANÁKOM A POSLAL HO SCHOVAŤ SA „MATERI NIEKDE"

Dátum 14.02.2022

VIDEO: Ak si niekto myslel, že vládna koalícia nemá vo svojich radoch väčšieho grobiana, akým je minister obrany Jaroslav Naď, mýlil sa - na jeho pozíciu arogantného zurvalca útočí taktiež člen OĽaNO Juraj Krúpa.

CHMELÁR: UKRAJINA BY NEMALA BYŤ V NATO

Dátum 13.02.2022

Politológ Eduard Chmelár: Celú koncepciu rozširovania a existencie Severoatlantickej aliancie po roku 1989 ako historického reliktu studenej vojny som od začiatku považoval za najhoršiu chybu, za geopolitickú pyramídovú hru, ktorá nám už dnes prináša viac nestability ako bezpečia.

CHMELÁR: KTO ZASIAL NENÁVISŤ, ZBIERA JEJ OVOCIE

Dátum 12.02.2022

Politológ Eduard Chmelár: Boli to oni, kto vniesol do tejto spoločnosti nenávisť, pred ktorou som varoval. Boli to oni, kto pohŕdal obyčajnými ľuďmi a nazývali ich luzou, dezolátmi, lúzrami, barbarmi, opicami, kto po nich vyvreskoval, aby sa vysťahovali do Ruska.

Stránky