EDUARD CHMELÁR

CHMELÁR: PREZIDENTKA KOZ OČARENÁ PROGRESÍVCAMI ZAVÁDZA VEREJNOSŤ

Dátum 13.07.2024

Politológ Eduard Chmelár: Monika Uhlerová je pre mňa na poste prezidentky KOZ tým najväčším sklamaním. Priznám sa, že som využil všetok svoj vplyv na jej zvolenie, pretože sa prezentovala ako dynamická ľavičiarka a pretože sa mi nepáčilo, že sa vtedajšie vedenie odborov viazalo len na jednu stranu. Zmenilo sa len toľko, že Monika zmenila červené tričko za modré.

CHMELÁR: NA SUMMITE NATO SME PRIJALI ZBABELÚ HRU, KTORÁ NAJVIAC UBLÍŽI UKRAJINCOM

Dátum 12.07.2024

Politológ Eduard Chmelár: Nemôžeme byť mierovým štátom, keď tak masívne podporujeme zbrojársky priemysel od prezidenta až po členov vlády. Nemôžeme myslieť pacifisticky, ak konáme militaristicky.

CHMELÁR: ŠIMEČKA NIE JE TAKÝ FORMÁT, ABY SI DOKÁZAL VÁŽIŤ POLITICKÉHO SÚPERA

Dátum 06.07.2024

Eduard Chmelár, politológ: Michal Šimečka oznámil Robertovi Ficovi po prehratých parlamentných voľbách, že mu odmieta dať štandardných sto dní pokoja a bude mu hádzať pod kolená všetky polená. A frustrovaný Ivan Korčok po prehratých prezidentských voľbách odkázal víťazovi so zaťatými zubami a trasúcim sa hlasom: „Toto vám nezabudnem!“

CHMELÁR: VOJNOVÁ KOALÍCIA SA POMALY ROZPADÁVA

Dátum 05.07.2024

Eduard Chmelár, politológ: Všimnite si, čo sa deje vo svete. Americký prezident Joe Biden je na pokraji volebného fiaska. Jeho najbližší spojenci Emmanuel Macron a Rishi Sunak utrpeli v svojich krajinách volebný debakel. Vojnová koalícia sa pomaly rozpadáva. Svitá nádej na lepšie časy?

CHMELÁR: DEMOKRACIA FUNGUJE NIE VĎAKA OPOZÍCII, ALE NAPRIEK NEJ

Dátum 04.07.2024

Eduard Chmelár, politológ: Pre toto opozícia hecovala davy v uliciach. Pre toto sa vyhrážala a strašila ľudí o konci demokracie. Pre toto zničila spoločenský zmier. Pre toto takmer zomrel premiér Fico. Verdikt je jasný. Hovoril som o tom od začiatku. Opozícia je hysterická a spoločensky nezodpovedná.

CHMELÁR: AKO NÁS NAĎ, ČAPUTOVÁ A MATOVIČ OKLAMALI

Dátum 03.07.2024

Eduard Chmelár, politológ: V čase prijímania DCA na Slovensku ohlušujúca propaganda, ktorú na plné obrátky rozbehla vláda, nekritické mainstreamové médiá i prezidentka Čaputová, masírovala mozgy verejnosti, že všetko je v najlepšom poriadku a že kritici zmluvy si vymýšľajú a strašia národ, že tu majú byť rozmiestnené jadrové zbrane.

CHMELÁR: EURÓPA SKONČÍ HORŠIE, AKO VÄČŠINA ĽUDÍ TUŠÍ

Dátum 02.07.2024

Eduard Chmelár, politológ: Som sklamaný, ak nechcem povedať priamo, že znechutený, že aj Slovensko podporilo za predsedníčku Európskej komisie Ursulu von der Leyenovú a že za šéfku diplomacie EÚ vybrali Stoltenberga v sukni, militantnú Kaju Kallasovú. S týmto tímom je osud Európy spečatený a vojna neodvratná.

CHMELÁR: ČASY, KEĎ PREZIDENT SKÁKAL TAK, AKO PROGRESÍVCI PÍSKALI, SA SKONČILI

Dátum 01.07.2024

Eduard Chmelár, politológ: Ak by sme mali brať za kritérium, že ak prezident podpíše zákon, kolaboruje s vládnou koalíciou, potom Zuzana Čaputová bola nielen predĺženou rukou, ale aj nohou, uchom a okom Progresívneho Slovenska, lebo vo funkcii urobila všetko, čo videla Michalovi Šimečkovi and company na očiach.

CHMELÁR: TÓDOVÁ OPÄŤ KONŠPIRUJE

Dátum 30.06.2024

Politológ Eduard Chmelár: Redaktorka Denníka N Monika Tódová tvrdí, že ministerstvo zahraničných vecí zrušilo vymenovanie končiaceho vedúceho Kancelárie prezidentky SR za veľvyslanca Slovenskej republiky v USA preto, lebo je gej a preto, lebo Ficova vláda sa chce pomstiť Zuzane Čaputovej.

CHMELÁRA NAPADOL AGRESÍVNY SLNIEČKAR

Dátum 30.06.2024

Politológ Eduard Chmelár: Vo svojom živote som už zažil všeličo. Útok rozvášnených babiek demokratiek dáždnikmi i útok neonacistov vo vlaku. Ale ešte nikdy, nikdy som nezažil takú dusnú atmosféru ako v súčasnosti, keď napádajú vládnych politikov priamo na uliciach, dokonca aj ich manželky a keď po vás vyvreskujú nejakí nabudení progresívni fagani, aby ste sa vysťahovali do Ruska.

Stránky