Extra plus

ZURIAN: LIPŠIC SA STRETÁVAL S HĽADANÝM PODNIKATEĽOM KOŠČOM, NECH POVIE, O ČOM SA BAVILI

Dátum 16.09.2021

Bývalý riaditeľ NAKA Branislav Zurian v rozhovore naznačuje, že súčasný špeciálny prokurátor má väzby na ľudí, s ktorými by sa dnes zrejme radšej nepoznal.

BLAHA: LIPŠIC JE HLAVOU MAFIÁNSKEJ CHOBOTNICE

Dátum 16.09.2021

VIDEO: Podľa podpredsedu strany SMER-SD Ľuboša Blahu je Prezidentsky palác kvôli Petrovi Kubinovi až po uši namočený v kauze narafičených udavačov, ktorý obhajuje Jána Čurillu, Pavla Ďurku a ďalších. Blaha tvrdí, že keď prišli po nich policajti, jediné čo kričali je ,,volaj Lipšica".

SNS ODMIETA, ABY CENU J. M. HURBANA ZÍSKAL DOKTOR SABAKA, KTORÝ POLARIZUJE SPOLOČNOSŤ

Dátum 16.09.2021

Predseda Slovenskej národnej strany Andrej Danko odmietol účasť na odovzdávaní cien Jozefa Miloslava Hurbana. Doktor Sabaka podľa neho pre SR neurobil v kontexte Hurbanovej osobnosti nič.

UHRÍK: ZÁPADNÍ LIBERÁLI CHCÚ VOJNU S RUSKOM!

Dátum 15.09.2021

VIDEO: Uznesenie o budúcom smerovaní európsko-ruských vzťahov je podľa europoslanca Milana Uhríka o tom, že Západ chce dobyť Rusko, získať jeho trhy, bohatstvo a prevychovať ruský ľud.

TRAPAS VATIKÁNSKEJ TELEVÍZIE - PÁPEŽ JE PODĽA NEJ V SLOVINSKU

Dátum 15.09.2021

Vatikánska televízia urobila v popise videa o Františkovej ceste na Slovensko chybu uvedúc, že pápež sa nachádza v Slovinsku. Omyl si televízia našťastie po chvíli všimla a odstránila ju.

NAJVYŠŠÍ SÚD: OSLOBODENIE KOČNERA A ZSUZSOVEJ V KAUZE KUCIAK JE PREDČASNÉ

Dátum 14.09.2021

Najvyšší súd zrušil oslobodzujúce rozhodnutie Špecializovaného trestného súdu voči Marianovi Kočnerovi a Alene Zsuzsovej v kauze vraždy novinára Jána Kuciaka a jeho snúbenice Martiny Kušnírovej.

MIKULEC: SOM SKUTOČNE ZNEPOKOJENÝ TÝM, ČO SA DEJE!

Dátum 13.09.2021

Úrad inšpekčnej služby mal zadržať niekoľko vyšetrovateľov Národnej kriminálnej agentúry (NAKA) z kauzy Očistec. Minister vnútra Roman Mikulec to považuje za pokračovanie snáh o zastrašovanie vyšetrovateľov.

RADAČOVSKÝ: BRUSEL DOPREDU ROZHODOL, ŽE VOĽBY V RUSKEJ FEDERÁCII BUDÚ NESLOBODNÉ A NEDEMOKRATICKÉ

Dátum 13.09.2021

EÚ apelovala na europoslancov a členské štáty, aby zabránili zúčastňovať sa svojim občanom ako pozorovateľom na voľbách v Rusku. Ďalej upozornila, že EÚ musí byť pripravená neuznať ruský parlament a zvážiť pozastavenie členstva Ruska v medzinárodných organizáciách.

MATOVIČ: PROSÍM, NEVZDÁVAJTE TO! DOBRO MUSÍ ZVÍŤAZIŤ!

Dátum 13.09.2021

Igor Matovič sa rozhodol reagovať na dnešné zadržanie vyšetrovateľov Národnej kriminálnej agentúry a taktiež na šéfa Úradu inšpekčnej služby Petra Scholtza. Vo svojom statuse prosí, aby sa ľudia nevzdávali a tvrdí, že dobre určite zvíťazí.

MATOVIČOVO SKRÝVANIE MAJETKU ZA MANŽELKU PAVLÍNU MÔŽE BYŤ MINULOSŤOU

Dátum 13.09.2021

Nový formulár z dielne Ústavnoprávneho výboru sa má týkať majetkových priznaní verejných funkcionárov i štátnych a verejných zamestnancov. Novinka sa môže dotknúť napríklad aj Igora Matoviča, ktorý dlhodobo svoj majetok skrýva za manželku. 

Stránky