Extra plus

DRAXLER: MÁLOKTO PRISPEL K IDIOTIZÁCII NAŠEJ POLITIKY TAK AKO NICHOLSONOVÁ

Dátum 12.06.2021

Europoslankyňa Lucia Ďuriš Nicholsonová sa pred pár dňami v rozhovore vyjadrila, že je znechutená zo slovenskej politiky a plánuje z nej odísť.

FANATICKÉ KRAJČÍHO A HEGEROVE VIDEÁ O DUCHU SVÄTOM POSTUPNE MIZNÚ Z INTERNETU

Dátum 11.06.2021

Dôvodom sťahovania videí, na ktorých premiér Eduard Heger a exminister zdravotníctva Marek Krajčí hovorili napríklad o tom, že do nich vstúpil Duch svätý je, že ich ľudia umýselné nastrihávali tak, aby pôsobili ako hoaxy. 

ŠKANDÁL: VÝZNAMNÚ HISTORICKÚ OSOBNOSŤ BIELEJ RASY FILMÁRI NAHRADILI ČERNOŠKOU

Dátum 10.06.2021

Britská televízia odvysielala seriálovú novinku o anglickej kráľovnej a druhej manželke kráľa Henricha VIII. Tudora Anne Boleynovej. Zarážajúce však je, že významnú historickú osobnosť bielej rasy hrá černošská herečka. 

MIKULEC SA BRÁNI, HODINKY ZA 40-TISÍC EUR SÚ VRAJ FALOŠNÉ

Dátum 10.06.2021

Minister vnútra Roman Mikulec je podľa riaditeľky tlačového odboru zberateľom hodniek. Vo svojej zbierke má viacero kusov, no ani jeden z nich podľa nej nepresiahol takú hodnotu, aby to musel Mikulec uviesť v majetkovom priznaní.

NELEGÁLNU SKLÁDKU V OSADE V KRÍŽOVEJ VSI TVORÍ AŽ 350 TON ODPADU

Dátum 10.06.2021

V obci Krížová Ves v okrese Kežmarok je od roku 2016 neďaleko miestnej osady vytváraná obrovská skládka komunálneho odpadu. Najzarážajúcejším na celom prípade je fakt, že skládka je vytvorená na brehu rieky Poprad, ktorá tak je znečisťovaná dlhé roky. 

ZOMRELA LEGENDÁRNA POPOLUŠKA

Dátum 09.06.2021

Vo veku 68 rokov zomrela legendárna predstaviteľka rozprávkovej Popolušky Libuše Šafránková. 

MACRONOVI SA UŠLA FACKA OD OBČANA

Dátum 08.06.2021

VIDEO: Útok sa odohral v obci Tain-l'Hermitage v departemente Drôme v regióne Rhône-Alpes. V súvislosti s incidentom boli zadržané dve osoby.

SMER-SD RASTIE, MÁ TAKMER 15 PERCENT

Dátum 08.06.2021

 Z najnovšieho volebného prieskumu vyplýva, že keby sa voľby konali v júni do parlamentu by sa dostalo osem strán. Na prvom mieste by sa umiestnila strana HLAS-SD, na druhom mieste by skončila strana SMER-SD, zatiaľ s najvyšším ziskom percent od vzniku strany HLAS-SD. 

REMIŠOVÁ: VOJNA S KOLÍKOVOU MÔŽE ZNIČIŤ STRANU ZA ĽUDÍ

Dátum 08.06.2021

Predsedníčka strany Za ľudí Veronika Remišová obviňuje ministerku spravodlivosti, že začala mediálnu vojnu, pri ktorej jej určité média pomáhajú. Rada by v strane zaviedla mier a jednotu a bola by rada, keby sa frakcia Kolíkovej rozpustila.

SCHUTZ: TÍ, KTORÍ ODMIETAJÚ OČKOVANIE, BY MALI BYŤ POTRESTANÍ AŽ BY BOLESŤOU ZAVÝJALI

Dátum 07.06.2021

VIDEO: Komentátor denníka SME Peter Schutz zaútočil na všetkých, ktorí sa rozhodli nezúčastniť dobrovoľného očkovania proti COVID-19. Tvrdí, že by mali byť potrestaní na majetku a slobode. Označuje ich za ignorantov a zadubencov. 

Stránky