Extra plus

KOLLÁR: ROMANA TABÁK SA SVOJIMI NÁZORMI HODÍ K DANKOVI

Dátum 28.03.2023

Poslankyňa NR SR Romana Tabák sa rozhodla vystúpiť z parlamentného poslaneckého klubu hnutia Sme rodina, pretože sa nemôže stotožniť s názorom klubu k odovzdaniu stíhačiek MiG-29 Ukrajine. 

FICO: TAK SA TO ROBÍ, DO PSEJ MATERE!

Dátum 24.03.2023

Strana SMER – slovenská sociálna demokracia preberá iniciatívu v boji so zdražovaním potravín, lebo vláda rezignovala na svoju úlohu. Predstavitelia strany Smer-SSD zaujali stanovisko k okrúhlemu stolu, ktorý zvolávajú pod záštitou podpredsedu Národnej rady Slovenskej republiky (NR SR) Juraja Blanára a odbornou kuratelou podpredsedu Smer-u Richarda Takáča, na štvrtok 30. marca 2023.  

FICO: ZASTROPOVANIE CIEN POTRAVÍN MUSÍ BYŤ POD KONTROLOU ŠTÁTU

Dátum 21.03.2023

Robert Fico, predseda Smer-SSD a poslanec NR SR: Nová vláda tak bude musieť hneď po voľbách prijať radikálne opatrenia. Reťazce pred tým, ako oznámili zastropovanie cien, tak ich pomerne výrazne zvýšili a dostali sme sa do smiešnej situácie, ktorá zodpovedá atmosfére na Slovensku, že kúpite výrobky lacnejšie, ako sú samotné zastropované ceny.

EUROPOSLANEC HAJŠEL PÍŠE LIST KOMISÁRKE EÚ, ŽIADA O POMOC PRE BANSKÚ ŠTIAVNICU

Dátum 19.03.2023

V liste Hajšel a ďalší europoslanci žiadajú, aby v súčinnosti s kompetentnými orgánmi SR Komisia urgentne preskúmala možnosti využitia existujúcich finančných nástrojov EÚ - ako sú štrukturálne fondy - pri nevyhnutnej následnej obnove zničených historických a kultúrnych pamiatok mesta Banská Štiavnica.

PRÁVNA ANALÝZA UK SPOCHYBŇUJE KOMPETENCIE DOČASNE POVERENEJ VLÁDY

Dátum 17.03.2023

Dočasne poverená vláda sa v najbližších dňoch chystá rozhodnúť o odovzdaní stíhačiek Ukrajine napriek tomu, že viacerí spochybňujú jej právomoci.

MICHAL KALIŇÁK ÚDAJNE VSTUPUJE DO STRANY HLAS-SD

Dátum 16.03.2023

Michal Kaliňák ku koncu marca končí v Združení miest a obcí Slovenska, kde pôsobil ako ústredný riaditeľ kancelárie a hovorca združenia. 

FICO: DAROVANIE STÍHAČIEK UKRAJINE JE OTVORENÝ AKT NEPRIATEĽSTVA VOČI RUSKU

Dátum 15.03.2023

Podľa Roberta Fica je vysoko pravdepodobné, že na tento otvorený akt nepriateľstva bude Ruská federácia reagovať. Tá reakcia môže mať rôznu podobu, pretože Slovensko opäť ide do pretekov a chce byť prvým štátom, ktorý otvorene, bez akéhokoľvek zaváhania poskytne bojové stíhačky Ukrajine, nečlenskému štátu NATO. 

HAMRAN: ODÍDEM DO CIVILU, AK BUDE FICO ZNOVU VLÁDNUŤ

Dátum 15.03.2023

Policajný prezident Štefan Hamran tiež vyhlásil, že trestné konania pod dozorom niektorých prokurátorov sa manipulujú.

MATOVIČ CHCEL DISKUSIOU V MICHALOVCIACH VYŠKOLIŤ KÁČERA Z DIPLOMACIE

Dátum 14.03.2023

Lídrovi OĽaNO sa nepáči, že Rastislav Káčer ľuďom v Michalovciach nadával do opíc, z ktorých by sa ich starí rodičia dogrcali. Podobné vyjadrenia ešte nedávno akceptoval u Jaroslava Naďa.

FICO: PREZIDENTKA SVOJOU NEČINNOSŤOU UŽ KRYJE AJ OČIVIDNÉ ZLODEJINY OĽANO

Dátum 09.03.2023

Robert Fico, predseda SMER-SSD: Hovoriť o škandáloch ministra vnútra v demisii Romana Mikulca je zbytočné. Je to najbližší človek Igora Matoviča a plní najšpinavšie úlohy. Najnovšie zahviezdil pri nákupe talianskeho vrtuľníka za viac ako 13 miliónov eur.

Stránky