Extra plus

NAĎ: POVINNÉ OČKOVANIE VOJAKOV JE LEN OTÁZKOU ČASU

Dátum 28.11.2021

Minister obrany už v septembri tohto roka uviedol, že ak sa vojaci nebudú chcieť očkovať, vyrieši to s nimi veľmi rýchlo. Ministerstvo obrany SR tvrdí, že eviduje v Ozbrojených silách SR zvýšený záujem o očkovanie proti ochoreniu COVID-19. Aktuálne je zaočkovaných približne 60 percent príslušníkov OS SR.

MATOVIČ: FICO BY SA MOHOL KÚPAŤ V KRVI SVOJICH OBETÍ!

Dátum 28.11.2021

Minister financií Igor Matovič obvinil zo šírenia covidu školopovinné deti a vyzval Slovákov, aby cez Vianoce necestovali navštíviť blízkych, pretože by mohlo ísť o poslednú návštevu starých rodičov.

DANKO: KOLLÁR JE OBYČAJNÝ VEKSLÁK, VYZÝVAM HO NA DISKUSIU V TA3!

Dátum 28.11.2021

Podľa predsedu SNS dnes vládnu ľudia, ktorí na to neboli pripravení. Vyzval odborárov, aby vyhlásili generálny štrajk a dali tejto vláde odkaz, že ak to nezvládajú, treba v septembri spojiť komunálne voľby s parlamentnými a dať šancu inej vláde.

NASA: OKOLO ZEME PRELETÍ ASTEROID SILNEJŠÍ AKO JADROVÁ ZBRAŇ

Dátum 28.11.2021

Pokiaľ by ale asteroid 2018 AH zmenil svoju trajektóriu a zrazil sa s našou planétou, mohlo by to mať katastrofálne následky.

CHMELÁR: PANEBOŽE, PREČO SI PRÁVE NA SLOVENSKO VYSYPAL TAKÚ KOPU IDIOTOV?

Dátum 27.11.2021

Eduard Chmelár, politológ: Táto vláda vymyslela systém, ktorý zodpovedných neodmeňuje a nezodpovedných podpláca. LockKlaun vám na tlačovke odkázal, že ak ste sa dali zaočkovať doteraz, tak ste čistý debil, lebo čím neskôr, tým viac zarobíte.

REMIŠOVÁ: AK SA DO NEMOCNICE DOSTANE NEZAOČKOVANÝ S COVIDOM, MAL BY SI LIEČBU PLATIŤ SÁM!

Dátum 27.11.2021

Vicepremiérka Veronika Remišová trvá na tom, že lockdown nič nerieši. Treba podľa nej zvýhodňovať očkovaných a očkovať ľudí nad 55 rokov. Ak vláda schváli povinné očkovanie pre určitú skupinu ľudí, neuspolúchnutie by sa malo vynucovať sankciami.

SULÍK O DAŇOVEJ REFORME: STVORIL SOM SKVOST. A POTOM PRIŠIEL IGORKO S KLADIVOM A STOVKOU KLINCOM

Dátum 27.11.2021

Minister financií Igor Matovič vyhlásil, že Sulíkovu daňovo-odvodovú reformu posunul o niekoľko levelov vyššie. Sulík sa prirovnal k hodinárovi, ktorý pracuje s jemnou mechanikou a Matovič ju "vylepšuje" kladivom a klincom.

UHRÍK: KEĎ JE PRI MOCI NORMÁLNA VLÁDA A NIE MAGORI, DÁ SA ŽIŤ NORMÁLNE

Dátum 27.11.2021

VIDEO: Predseda Republiky Milan Uhrík a podpredseda Milan Mazurek uverejnili video z vianočných trhov vo Varšave, kde ľudia nemajú rúška a fungujú ako pred pandémiou na rozdiel od Slovenska, kde je lockdown a krachujú podniky.

MARKÍZA: SME NAJDÔLEŽITEJŠÍM INFORMAČNÝM ZDROJOM V KRAJINE

Dátum 26.11.2021

TV Markíza oznámila na svojom Facebooku, že Televízne noviny o 19:00 sa stali najsledovanejším a najdôležitejším informačným zdrojom v krajine o avizovanom lockdowne a vyhlásení núdzového stavu, ktorý slovenská vláda zaviedla 24.11.2021.

ŠELIGA: LOCKDOWN JE DRAHÝ, STOJÍ 255 MILIÓNOV. ZOBERTE SI PRÍKLAD ZO MŇA A DAJTE SA ZAOČKOVAŤ!

Dátum 26.11.2021

Podpredseda strany Za ľudí uviedol, že lockdown bude trvať určite viac než dva týždne a aj školy sa napokon zatvoria, hoci minister školstva Branislav Gröhling trval na tom, aby ostali otvorené.

Stránky