Extra plus

ŠUTAJ EŠTOK: ZVRCHOVANÉ A SUVERÉNNE SLOVENSKO NIE JE SAMOZREJMOSŤ

Dátum 17.07.2024

Matúš Šutaj Eštok, minister vnútra: Dnes si pripomíname 32 rokov od prijatia Deklarácie o zvrchovanosti, ktorá zohrala významnú úlohu v čase, keď sa Slovensko malo postaviť na vlastné nohy.

KALIŇÁK: OPOZIČNÝCH POSLANCOV VYSTIHUJE MÚDROSŤ: ČÍM MENEJ VIEM, TÝM VIAC KRIČÍM

Dátum 16.07.2024

VIDEO: Robert Kaliňák, minister obrany: Kto si myslel, že po atentáte a rozhodnutí ústavného súdu upravia svoju politiku, vrátia sa k vecnosti a argumentom, dnes dostal jasnú odpoveď: o nijaký zmier nemajú záujem a plnou parou pokračujú v klamstvách a šírení nenávisti.

ORBÁN PREDSTAVIL EURÓPSKYM LÍDROM NÁVRH NA MIER MEDZI RUSKOM A UKRAJINOU

Dátum 15.07.2024

Maďarský premiér Viktor Orbán po svojom mierovom turné zaslal list vedúcim predstaviteľom Európskej únie. Predstavil v ňom návrh, ako dosiahnuť mier medzi Ruskom a Ukrajinou.

FICO: OPOZÍCIA UROBILA V BRUSELI KUS ŠPINAVEJ ROBOTY

Dátum 15.07.2024

VIDEO: Robert Fico tvrdí, že opozícia nechce, aby Slovensko dostalo európske peniaze, pretože verí, že to poškodí vládu v očiach verejnosti. „Preto, aby sme zachránili peniaze pre Slovensko, navrhujeme posilniť ochranu finančných záujmov Európskej únie v Trestnom zákone,“ povedal s tým, že navrhované zmeny odzrkadľujú výsledok rokovaní s Európskou komisiou.

KLAUS: FICO JE AUTENTICKÝ POLITIK, KTORÝ MILUJE SVOJU VLASŤ A NÁROD

Dátum 15.07.2024

VIDEO: Podľa českého exprezidenta Václava Klausa bolo vystúpenie Roberta Fica „vystúpenie autentického politika, ktorý miluje svoju vlasť, svoj národ a ktorý to, čo robí a hovorí, robí pre krajinu a nie pre potlesk zahraničných tribún“.

DAG DANIŠ: NEBEZPEČNÝ JE PROGRESÍVNY TERORIZMUS, NIE ALTERNATÍVA

Dátum 15.07.2024

Dag Daniš, novinár: Presne toto robí mediálny mainstream takmer desať rokov. Kritikov a odporcov z radov národných a konzervatívnych síl vyhlasuje za zlo, dezolátov, nebezpečnú spodinu. A varuje, že ak sa rázne nezakročí proti šíreniu nenávisti v alternatívnom prostredí, povedie to k násiliu.

KALIŇÁK NAKRÚTIL VIDEO PRE „ODBORNÍKOV“, KTORÍ VEDIA, ČO SA DEJE ZA ZATVORENÝMI DVERAMI

Dátum 15.07.2024

VIDEO: Minister obrany Robert Kaliňák ironicky hovorí, že na Slovensku máme zrazu desiatky odborníkov, ktorí presne vedia, ako rokovania na samite NATO prebehli, hoci boli tajné. Ako tvrdí, tlak na prijatie Ukrajiny do NATO je silný, na rozširovanie aliancie je však potrebný súhlas všetkých členov.

GEDRA: LIBERÁLI SA VĎAKA SVOJIM MÉDIÁM ZMENILI NA EXTRÉMISTOV SCHOPNÝCH ZABÍJAŤ

Dátum 14.07.2024

Juraj Gedra vedúci Úradu vlády SR: Liberálnemu svetu sa minuli argumenty tak, ako sa im míňajú spôsobilí politici. Namiesto rešpektu k víťazovi a dôstojnému prijatiu prehry, siahajú po zbrani a fyzickej likvidácii politického súpera.

MILOVNÍČKA POHODY ČAPUTOVÁ ORGANIZÁTOROM: NEVZDÁVAJTE SA, TEŠÍM SA NA VÁS V ROKU 2025!

Dátum 13.07.2024

Exprezidentka SR Zuzana Čaputová: Tí, čo Pohodu poznáte viete, že tento festival zďaleka nie je len o hudbe. Je o komunite zdieľajúcej spoločné hodnoty, je o ľudskosti, je o úprimnej radosti zo stretnutí a kamarátstiev, je o inšpirácii zo zaujímavých debát.

TARABA: TOĽKO MÚDRYCH HLÁV KAŽDÝ ROK REČNÍ NA POHODE, UŽ LEN SA NAUČIŤ POZERAŤ PREDPOVEĎ POČASIA

Dátum 13.07.2024

Tohtoročná Pohoda dopadla neslávne. Pre pád stanu začala polícia trestné stíhanie vo veci prečinu všeobecného ohrozenia a festival bol zároveň predčasne zrušený.

Stránky