Extra plus

V ČÍNE ZAČNÚ TESTOVAŤ ANÁLNYM VÝTEROM, KTORÝ JE VRAJ PRESNEJŠÍ

Dátum 27.01.2021

U širokej verejnosti vyvolali tieto informácie hnev, no podľa doktorov, je tento výter skutočne presnejší. Tieto testy by mali prebiehať nasledovne - v ideálnom prípade pôjde o vzorku výkalov, ktoré budú testovať, ak to však nebude možné, nasledovať bude výter.

MUŽ SO SEKEROU ZAÚTOČIL NA PARLAMENT

Dátum 27.01.2021

Neznámy mladý muž si to namieril so sekerou priamo do parlamentu. Kričal, že mu politici zničili život a už nemá čo stratiť. Spacifikovala ho bezpečnostná služba. 

VAĽOVÁ: PREČO SLOVENSKÉ MÉDIÁ MLČIA O OTVÁRANÍ POĽSKÝCH OBCHODOV A REŠTAURÁCIÍ?

Dátum 27.01.2021

V susednom Poľsku sa proti opatreniam búria samotní vlastníci podnikov a reštaurácií. Narozdiel od nás, sa im darí opäť rozbehnúť svoje prevádzky. Ako dnes uviedla na sociálnej sieti poslankyňa NR SR za Smer-SD Jana Vaľova, treba otvoriť myseľ a srdce a pomáhať si navzájom.

MIKAS BRÁNI HLASOVAŤ POSLANCOM BEZ TESTU

Dátum 27.01.2021

Tomáš Taraba: Podnikneme právne kroky proti Mikasovi, pretože žiaden zákon mu nedal moc brániť výkonu mandátu poslanca. Táto koalícia sa z neho musí za zatvorenými dverami naozaj smiať, pod čo všetko je ochotný sa podpísať. 

MATOVIČ: UŽ AJ TALIBAN PODPORUJE OČKOVANIE

Dátum 27.01.2021

Predseda vlády Igor Matovič využil dnešný deň opäť na satirické komentovanie diania vo svete a v parlamente z pohodlia svojho Facebooku. 

KRAJČÍ: SAMOSPRÁVY CHCÚ V TESTOVANÍ POKRAČOVAŤ

Dátum 27.01.2021

Podľa ministra zdravotníctva sa musia zajtra odborníci rozhodnúť, či sa od 1. februára otvoria školy, pandemická situácia je však podľa neho nepriaznivá.

KOTLEBA: NECH ODÍDENCI VRÁTIA POSLANECKÉ MANDÁTY

Dátum 26.01.2021

Kameňom úrazu sa stali stranícke zmeny, s ktorými odchádzajúci členovia nesúhlasili. Tí nevylúčili ani vznik novej strany. Ako uviedol Kotleba, odchod spomínaných členov nemusí byť ešte zo strany poslancov definitívny. 

MIKULEC: ZA DOBROTU NA ŽOBROTU!

Dátum 26.01.2021

Minulý týždeň s veľkou slávou otvárali ministri vnútra a obrany provizórny drevený most cez Hornád. Dnes sú na moste poruchy, predseda Košického samosprávneho kraja sa sťažuje a Mikulec na sociálnej sieti lamentuje nad jeho nevďačnosťou.

MATOVIČ: UKONČIŤ LOCKDOWN ASI NIE JE DOBRÝ NÁPAD

Dátum 26.01.2021

Premiér má strach, že ak sa teraz na Slovensku uvoľnia opatrenia, môže sa pandemická situácia vzhľadom na novú britskú mutáciu nového koronavírusu vymknúť spod kontroly.

MATOVIČ: OČKOVALI BY SME 24 HODÍN DENNE, AK BY BOLI VAKCÍNY

Dátum 26.01.2021

Podľa premiéra by bolo vhodné otestovať niektoré okresy aj dvakrát do týždňa.

Stránky