Extra plus

KLAUS SCHWAB JE V KRITICKOM STAVE

Dátum 15.04.2024

Predseda Svetového ekonomického fóra Klaus Schwab je údajne v kritickom stave v nemocnici. „Nedávno tento architekt nového svetového poriadku, ktorý sa pokúsil zaočkovať a nakŕmiť chrobákmi celé ľudstvo, predtým ako každému implantoval čip do čela, povedal, že plánuje žiť až 120 rokov. Uvidíme, či je pravdivé príslovie Ak chceš rozosmiať Boha – povedz mu o svojich plánoch,“ píše vojenský analytik Jurij Barančík.

RYTMUS: AK TO V TEJTO SPOLOČNOSTI PÔJDE TAKTO ĎALEJ, PÔJDEM DO POLITIKY

Dátum 15.04.2024

Patrik „Rytmus“ Vrbovský, raper: Pozrite sa, čo spôsobil môj názor. Hneď ma idú lustrovať a šikanovať ako nepriateľa. Myslíte, že takto píšu všetkým tým hercom, influencerom, umelcom za to, že volili svojho kandidáta? Treba pritakávať a vyhovieť šikanistom. Cítim to tak, že ak to v tejto spoločnosti pôjde ďalej, tak pôjdem do politiky.

NAŠTVANÁ BELOUSOVOVÁ SA PÝTA FICA: ZA ČO MÁ BYŤ DANKO PREDSEDOM NR SR? ZA URÁŽANIE PELLEGRINIHO?

Dátum 15.04.2024

Viceprimátorka Čadce Anna Belousovová: Tvrdenie, že rozhodujúcim momentom pre víťazstvo Pellegriniho bolo stretnutie predsedov koaličných strán, mňa osobne uráža. Pellegrini vyhral preto, lebo my občania sme boli rozumnejší ako vy politici.

FICO: OPOZÍCIA PÁCHA PROTISLOVENSKÉ ZÁŠKODNÍCTVO

Dátum 15.04.2024

Robert Fico, premiér: Krátko pred parlamentnými voľbami, 17. až 19. apríla 2023, predstavitelia vtedajšej vládnej administratívy vycestovali do Bruselu. Poukazovali na to, ako politicky nevhodné by bolo, ak by Smer a Robert Fico vyhrali voľby a prevzali moc. Žiadali, aby Facebook, YouTube a iné platformy blokovali príspevky vtedajších opozičných strán v mediálnom priestore.

TARABA: VLÁDA MUSÍ VYTVORIŤ ALTERNATÍVNY MEDIÁLNY PILIER A FINANČNE HO PODPOROVAŤ

Dátum 15.04.2024

VIDEO: Vicepremiér a minister životného prostredia SR Tomáš Taraba v Diskusii na palete povedal, že Ivan Korčok bol stelesnením všetkých negatív progresívneho liberalizmu. Jeho vyznávači sa podľa neho považujú za elitu, pohŕdajú ľuďmi s iným názorom, nenávidia slobodu a sú hlavnými nositeľmi primitívneho „hejtu“ v spoločnosti.

RIZMAN V ČESKOM MÉDIU: MIERA NENÁVISTI MA ŠOKOVALA

Dátum 15.04.2024

„Prvý džentlmen“ Juraj Rizman sa českému portálu Seznamzpravy.cz posťažoval aj na „hoaxy a konšpirácie okolo Zuzany Čaputovej“. „Začalo sa to rečami o tom, že je slúžkou USA alebo Georgea Sorosa, a potom sa to nabaľovalo. Objavovala sa aj vlastizrada a slúženie cudzím záujmom.“

KOVAČIČ: MARKÍZA NIE JE V SPORE S KOALÍCIOU, JEJ ČLENOVIA MÔŽU KEDYKOĽVEK PRÍSŤ

Dátum 14.04.2024

Lídri koaličných strán – Smeru-SSD, Hlasu-SD a SNS sa dohodli, že ich ministri nebudú chodiť do nedeľnej debaty televízie Markíza.

KDH POŠLE DO BRUSELU LIST, ŽE SME SCHOPNÍ ČERPAŤ EUROFONDY

Dátum 14.04.2024

Podľa slov predsedu KDH Milana Majerského pošle strana list v priebehu niekoľkých dní a dostanú ho aj médiá. Chcú ním ubezpečiť Brusel, že aj po zrušení špeciálnej prokuratúry je Slovensko právny štát.

ŠVEC SA CHOPIL ŠANCE: SHO JE OCHOTÉ PRÍSŤ DISKUTOVAŤ DO NA TELO!

Dátum 14.04.2024

Lídri koaličných strán sa dohodli, že ministri vlády Roberta Fica nebudú chodiť do nedeľnej debaty televízie Markíza Na telo, ktorú moderuje Michal Kovačič. 

ZOROSLAV KOLLÁR: LIPŠIC PONÚKAL MLADEJ ŽENE SEX A 500 EUR

Dátum 14.04.2024

VIDEO: Podnikateľ a advokát Zoroslav Kollár Danielovi Lipšicovi: Máš jednoznačne väčšie semenníky ako mozog, pričom tvoje semenníky majú štandardnú veľkosť.

Stránky