Gabriela Pastvová

GENERÁL VESTENICKÝ: NATO NEMÁ PRÁVO EXISTOVAŤ

Dátum 08.04.2021

Emil Vestenický: Spôsoby USA už potrebám sveta nevyhovujú, prichádza éra Ruska a Číny. Rusko je obkľúčené základňami. Najhoršie, čo sa môže stať, je, keď politici nezvládnu situáciu a začnú používať nástroj zvaný vojna.

ROK PRAVDY - SLOVÁCI V PODRUČÍ VLÁDY Z ULICE

Dátum 07.04.2021

Lenka Mayerová: Ľudia hľadajú pravdu, objektívne informovanie, a to našli práve v dennom spravodajstve Extra plus. Úspech nie je len môj. Motor bez kvalitných súčiastok by nefungoval. A tak by Extra plus tiež nemohlo fungovať bez môjho skvelého, výrazne mladého tímu, ktorému patrí veľké poďakovanie, presne tak ako aj našim čitateľom a priaznivcom.

ASTRAZENECA – ZÁCHRANA ČI CESTA DO PEKLA?

Dátum 05.04.2021

ODOMKNUTÝ ČLÁNOK: Vakcína od spoločnosti AstraZeneca je rozhodne jednou z najdiskutovanejších v Európe. Ešte v lete sa firma „preslávila“ hrdinským vyhlásením, že za vedľajšie účinky svojho produktu neprevezme zodpovednosť. Niektoré európske štáty prestali používať oxfordskú vakcínu po medializovaní viacerých prípadov trombózy a pľúcnej embólie po zaočkovaní.

KAZACHSTAN - KRAJINA VEĽKEJ STEPI

Dátum 05.04.2021

ODOMKNUTÝ ČLÁNOK: Deviata najväčšia krajina sveta leží na križovatke Európy a Ázie. Tisíce rokov sa toto miesto nachádzalo na bode stretnutia civilizácií, uprostred Veľkej hodvábnej cesty. Dnes Kazachstan symbolizuje stabilitu a mierové spolužitie ľudí z rôznych etnických skupín. 

TRADIČNÁ RODINA A DETI SÚ V OHROZENÍ

Dátum 03.04.2021

Dve pohlavia nestačia. Najväčšia sociálna sieť Facebook ponúka svojim používateľom v anglickej verzii možnosť zvoliť si z 58 verzií svojho pohlavia. Namiesto doterajšieho „muž“ a „žena“ sa už podľa Facebooku môžete označiť za trasgendera, intersexuála, cisgendera alebo androgýna.

PLODNOSŤ - ZBRAŇ ISLAMU?

Dátum 03.04.2021

Giulio Meotti: Európa starne a namiesto plodenia vlastných detí víta obrovské množstvo prisťahovalcov z Blízkeho východu, Afriky a Ázie, ktorí chcú nahradiť Európanov prinášajúc kultúru s výrazne rozdielnymi hodnotami v oblasti sexu, vedy, politického systému, kultúry, ekonomiky a náboženstva.

AROGANCIA A PAPALÁŠIZMUS V PRAXI: VICEPREMIÉR HOLÝ NA TESTY NEMUSÍ, MIKAS MU UDELIL VÝNIMKU

Dátum 08.01.2021

Vicepremiér Štefan Holý pravidelne cestuje za rodinou do Veľkej Británie. Na rozdiel od bežného Slováka však nie je šikanovaný neustálym testovaním. Je papaláš a pravidlá pre spodinu preňho neplatia.

EXTRA PLUS - OSTROV SLOBODY V TOXICKOM MORI MAINSTREAMU

Dátum 25.12.2020

Lenka Mayerová: Voliči umožnili, aby sa do vedenia štátu dostali doslova ľudia z ulice, ktorí svojím konaním každý deň demontujú slovenskú štátnosť a mainstreamové médiá spolu s prezidentkou Zuzanou Čaputovou túto vládu podporujú a prehliadajú nechutnú minulosť predsedu parlamentu, neschopnosť a zákernosť súčasného premiéra, alebo aroganciu ministra obrany.

CK DAKA SPOJÍ SLOVENSKÉ METROPOLY NAJRÝCHLEJŠIE A NAJLACNEJŠIE

Dátum 08.12.2020

Cena lístka na trase Bratislava – Košice sa bude začínať už na sume 9,99 eura. Autobusy budú premávať v pracovných dňoch aj počas víkendu, a to dokonca viackrát denne.

BOLI SME UPROSTRED REÁLNEHO SOCIALIZMU

Dátum 17.11.2020

Pamätáte si ešte, ako ste skladali pioniersky sľub a zúčastňovali sa na povinných prvomájových sprievodoch, žuli žuvačky Pedro a zbierali farebné céčka? Ako ste v puberte za dobrý prospech dostali vytúžené rifle z Tuzexu a snívali o platniach zahraničných spevákov a skupín? Ako ste po nástupe do zamestnania dostali pečiatku do občianskeho preukazu a bezúročnú pôžičku na byt? Na dovolenku trabantom k Balatonu, do Juhoslávie či Rumunska?

Stránky