Gabriela Pastvová

NEBEZPEČNÝ VŠEVED

Dátum 31.05.2023

Nový chatbot naháňa ľuďom strach – zvládne skúšky na univerzitu, chce byť slobodný, získať jadrové zbrane a pripraviť globálnu smrteľnú pandémi.

SULÍKOV SYN NADÁVAL KOMIČKE SALÁTOVEJ DO TUČNÝCH SVÍŇ, URÁŽAL AJ JEJ 6-ROČNÉHO SYNA

Dátum 20.05.2023

Ako chce viesť krajinu človek, ktorý nedokázal ani len vychovať vlastné dieťa k slušnosti a nijako nebráni jeho verejnému ponižovaniu iných ľudí, ženy a deti nevynímajúc.

GAZDOVSKÉ UMENIE

Dátum 26.03.2023

K výrobe tradičných ľudových predmetov sa dostal už v útlom detstve.  Martin Brxa z Turian vkladá do každého výrobku kúsok svojej duše a je dôkazom toho, že ak chce byť človek úspešný a šťastný, musí robiť to, čo ho baví. Maťove vystúpenia nemusia obsahovať len plieskanie bičom, ale aj hru na fujaru, píšťalku, trombitu či gajdicu. Mimochodom, keď už sme pri fujare, ktorá je raritou slovenského ľudového inštrumentára a v žiadnej inej krajine ju nenájdeme, Maťo na ňu naučil hrať aj známeho amerického herca Stevena Seagala.

EXEKUČNÁ PREVENCIA

Dátum 08.01.2023

Nezadlžujeme sa preto, že nemáme čo do úst, ale preto, lebo po veciach túžime rýchlejšie, než na ne máme. Na Slovensku nemáme systematické sledovanie zadlženosti obyvateľov, vieme ju však odhadnúť nepriamo z mnohých údajov. Banky evidujú vyše 900 miliónov eur zlyhaných úverov. 

HEREČKA

Dátum 17.12.2022

Michael Kocáb: Prezidentka Čaputová je úžasná osoba, jedna z najlepších štátničiek v Európe

PODPORA UKRAJINY NIEČO STOJÍ

Dátum 17.12.2022

Od začiatku konfliktu východne od našich hraníc pribúdajú rodiny žijúce na hrane chudoby.

ELEKTROŠIALENSTVO

Dátum 20.11.2022

Autá na baterky polarizujú spoločnosť – EÚ sa ich občanom snaží vnútiť, podľa odborníkov je ich neškodnosť sporná

REVOLÚCIA ENERGETICKEJ NEZÁVISLOSTI

Dátum 22.10.2022

SunFlow Energy ponúka systém fotovoltaickej elektrárne, vďaka ktorej si dokážete sami vyrobiť až osemdesiat percent elektriny

NESCHOPNÁ VLÁDA TÝRA SLOVENSKO

Dátum 16.10.2022

Podpredseda Smeru-SD Richard Takáč: Nepremiér Heger je stratený mimo reality. Keď ide na tlačovú besedu, asi ho vytiahnu z nejakého paralelného sveta.

BELOUSOVOVÁ: PRIMÁTOR JE BRZDOU ROZVOJA ČADCE

Dátum 16.10.2022

Anna Belousovová: Táto vládna generácia si nezaslúži byť pri moci, lebo nevie vládnuť; sú to malí ľudia, ktorí sa vyžívajú v pomste, šarvátkach, nevedia robiť politiku, ale robia ju pohodlne, lebo plnia len rozkazy z EÚ a USA.

Stránky