Gabriela Pastvová

FICO: VÁŽIM SI VLADIMÍRA MEČIARA, HOCI SA NA MŇA HNEVÁ ZA AMNESTIE

Dátum 04.01.2022

PRÉMIOVÝ OBSAH PRE PREDPLATITEĽOV: Predseda strany SMER-SD Robert Fico: V máji 2018 meno Zuzana Čaputová nik nepoznal. V máji 2019 sa stala prezidentkou. Možno bola členkou skrytého tímu a bola vybratá ako súčasť boja proti mojej vláde. Jej úlohou je nedovoliť návrat strany SMER-SD. Čaputová sa jednoznačne vybrala cestou Andreja Kisku.

FICO: SLOVENSKU HROZÍ ANARCHIA

Dátum 04.01.2022

PRÉMIOVÝ OBSAH PRE PREDPLATITEĽOV: Robert Fico: Vláda stratila rešpekt občanov a jej členovia si odpúšťajú neodpustiteľné, len aby dovládli.

SKRYTÉ FENOMÉNY SLOVENSKA

Dátum 26.12.2021

Roman Stopka: Žijeme v dobe, keď sú domáci hrdinovia, ktorí tvoria a na vlastné riziko presadzujú štátu prospievajúce hodnoty, zaznávaní a vytesňovaní do izolácie.

ŽIVOT NIE JE TO, ČO CHCEME, ALE TO, ČO MÁME

Dátum 21.12.2021

Arnošt Lustig: Aká je moja filozofia? Je viac myší ako pascí. To je moja filozofia.

SLOVENSKO SMERUJE K UKRAJINSKÉMU ZDRAVOTNÍCTVU

Dátum 13.11.2021

ODOMKNUTÝ ČLÁNOK: Návrh štátneho rozpočtu na rok 2022 je podľa lekárov výsmech a eutanázia na vlastnom národe

NA AMERICKÚ BLOKÁDU DOPLÁCAJÚ KUBÁNCI ŽIVOTMI

Dátum 27.10.2021

Yamila S. P. Montes: Po nástupe Joea Bidena sa nič nezmenilo k lepšiemu. USA sa tvária, že chcú svetový mier, ich činy však svedčia o opaku.

BELOUSOVOVÁ: DILETANTI VO VLÁDE ŽENÚ SLOVENSKO K BANKROTU

Dátum 02.10.2021

ODOMKNUTÝ ČLÁNOK: Anna Belousovová: Štát riadia stredoškoláci s ukradnutými titulmi, ktorí by v normálnej spoločnosti robili vrátnikov. Píšu mi muži, aby som ešte raz prefackala Matoviča. Hovorím im: Zbite ho sami! Ale nie päsťami. Zbite ho vo voľbách!

OLIVER PHAM: SLOVENSKO JE NAŠÍM DRUHÝM DOMOVOM

Dátum 28.07.2021

Oliver Pham: Po roku 1989 sem prichádzali príbuzní na základe takzvaného zlučovania rodín, no zároveň aj na odporučenie priateľov a známych. Rád by som zdôraznil, že nikto z našej komunity nevyžaduje podporu od štátu. Ak sa niekto z nás ocitne v ťažkej situácii, snažíme sa ho podporiť v rámci komunity, ale nik z nás nie je pre tento štát na príťaž.

PODNIKATELIA ŽALUJÚ SLOVENSKO

Dátum 04.07.2021

ODOMKNUTÝ ČLÁNOK: Nevedno, koľko budú nakoniec Slovensko stáť spory podnikateľov so štátom a možno len hádať, koľko ľudí ešte príde o chlieb v dôsledku amatérskych rozhodnutí nekompetentnej vlády. Svetlé zajtrajšky nám neprináša ani blízka budúcnosť, ktorou nás už dnes straší premiér Heger, minister financií Matovič i minister zdravotníctva Lengvarský.

ORBÁN: PROPAGÁCIA HOMOSEXUALITY DO ŠKÔL NEPATRÍ

Dátum 03.07.2021

ODOMKNUTÝ ČLÁNOK: Viktor Orbán: Výchova detí je výhradným právom rodičov a nikto im toto právo nemôže uprieť. Nemôže sa stať, že akákoľvek inštitúcia bude deti vychovávať v rozpore s predstavami rodičov. Práva rodičov si musí ctiť aj vláda.

Stránky