IVAN LEHOTSKÝ

ZMENA SMERU

Dátum 12.11.2023

Napriek obrovskému úsiliu globalistami ovládaných mainstreamových médií, napriek Matovičovým fintám s vyprovokovanou bitkou na smeráckej tlačovke či sľubom volebnej päťstovky, napriek aktivistom, ktorí zúfalo mobilizovali svojich voličov v cudzine a organizovali pre nich volebné vlaky, napriek tomu všetkému vo voľbách zvíťazil Robert Fico a jeho strana Smer-SSD​. 

VÍŤAZI A PORAZENÍ

Dátum 05.10.2023

Skutočným hrdinom volieb je Slovenská národná strana. Dokázali to, v čo málokto veril: spojiť roztrieštené vlastenecké hlasy na jednej kandidátke a oživiť meno najstaršej slovenskej politickej strany, ktorá bola už v stave klinickej smrti. 

AKÝ HLAS ZAZNIE?

Dátum 09.09.2023

Dnes už je viac-menej jasné, že jazýčkom na váhach septembrových volieb bude Hlas-SD. Predvolebné prieskumy to dlhodobo ukazujú: po voľbách môže vzniknúť nová koalícia a nová vláda jedine ako zoskupenie, ktoré dá dohromady Smer-SSD alebo progresívci z PS – ale zrejme iba vtedy, ak sa k jedným alebo druhým pridá aj Hlas-SD.

ŠIMKO A PIŠTOĽNÍCI

Dátum 05.08.2023

Trápnosmiešna kauzička odvolania dočasného ministra vnútra odkrýva hlbšie súvislosti. Pre pochopenie tej kauzy treba vedieť, že jednou z kľúčových súčastí tohto zápasu je tzv. vojna policajtov, teda zápas medzi policajnými zložkami, keď sa skupina vyšetrovateľov Úradu inšpekčnej služby Ministerstva vnútra SR začala zaoberať podozrivou výrobou kajúcnikov, ktorú prevádzkovala skupina NAKA.

DIPLOMAT JOZEF ŠESTÁK

Dátum 17.07.2023

Každý hrdý národ si ctí osobnosti, ktoré stáli pri vzniku jeho štátnosti. Aj u nás si vlastenci a vlastenecky uvedomelé médiá a politici pri vhodných príležitostiach zvyknú pripomínať ľudí, ktorí sa dôležitou mierou podieľali na budovaní našej republiky. Dnes si chceme pripomenúť človeka, ktorého prínos v začiatkoch Slovenskej republiky bol o to významnejší, o čo viac je dnes jeho meno ukryté pred zrakmi verejnosti.

IDEOLOGICKY MOTIVOVANÁ VLASTIZRADA

Dátum 12.07.2023

Návštevu 21 úradníkov v Bruseli možno označiť za pokus o protiústavný puč za účasti cudzích veľmocí. Žiaľ, už sa asi nedozvieme, čo všetko ešte bolo povedané na tých bruselských rokovaniach s predstaviteľmi NATO a EK – vieme iba to, čo zachytila spomínaná zápisnica, ktorá sa nemala dostať do rúk nepovolaným. 

KRÍŽOVÁ CESTA MIROSLAVA RADAČOVSKÉHO

Dátum 01.06.2023

Vo vojne o budúcu tvár Európy stále prebieha mnoho bitiek. Jednu nedávno vybojoval aj slovenský europoslanec a predseda strany Slovenský PATRIOT.

PREDVOLEBNÉ ŠACHY

Dátum 30.05.2023

Odvolanej vláde ide o všetko, preto už nemá žiadne zábrany staviť všetko na jednu kartu.

KÁČEROVA PROVOKÁCIA

Dátum 12.03.2023

Ľudia už majú junty podvodníkov, amatérov a plagiátorov plné zuby.

KTO POTREBUJE TRETIU SVETOVÚ?

Dátum 15.12.2022

Zelenskyj sa snaží nájsť Casus belli pre zatiahnutie Západu do vojny

Stránky