Ivan Peterčík

JEŠITNÝ TROLL IGOR

Dátum 28.11.2021

Démonická bytosť alebo minister financií Matovič? Prečo Igorove návrhy, ktorými chce zabíjať dve muchy jednou ranou majú neuveriteľne veľa múch a všetci odborníci ich kritizujú? Môže za to Igorova tvrdohlavosť? Rišo? Robo? Alebo napríklad deti, ktoré nemusia v školách nosiť rúška? Jedno je jasné, Igor za to rozhodne nemôže. 

TOMÁŠ BAŤA - VIZIONÁR A NAJVÄČŠÍ PODNIKATEĽ SVOJEJ DOBY

Dátum 03.04.2021

Baťa hovorieval, že firmu nepoložia ceny, konkurencia alebo situácia na trhu. Položiť ju môžu len ľudia zvnútra. Tí, ktorí budú robiť polovičnú prácu a ktorí sa vzdajú. Snažil sa preto, aby v jeho firmách nepracovali ľudia, ktorí sa budú nad ostatných povyšovať a tým ich demotivovať. 

INTELIGENTNÁ NÁHRADA MERANIA TEPLOTY A OTVÁRANIA DVERÍ

Dátum 12.02.2021

Pre majiteľov rôznych inštitúcií SRT-01 môže znamenať ušetrenie nákladov obsluhu, zvýšenie presnosti merania, zaručenie korektnosti a v neposlednom rada k ochrane personálu i návštevníkov. SRT-01 zmeria teplotu, rozpozná tvár, zmeria teplotu, zapíše príchod i odchod z priestoru. 

ŠKANDALÓZNE NOČNÉ ROKOVANIE PARLAMENTU: „DRŽ UŽ PI*U ERIK"

Dátum 24.07.2020

VIDEO: Padlo množstvo vulgárnych slov, ktorých príkladom je napríklad "Drž už pi** Erik", ktoré zazneli z úst Petra Pčolinského, predsedu poslaneckého klubu Sme rodina. Kotlebovci sa o 23:00 rozhodli obsadiť rečnícku pult a vytiahli tak Matoviča z postele späť do rokovacej sály.

AMERIKA V PLAMEŇOCH: KRIMINÁLNIK MUČENÍKOM

Dátum 14.07.2020

Po vražde Georgea Floyda sa USA zmietajú v terore a protestoch nebývalých rozmerov

EURÓPA V ROKU 2029 BUDE VYZERAŤ AKO ARABSKÁ KRAJINA

Dátum 29.06.2020

Video, ktoré bolo uverejnené na Youtube pred ôsmimi rokmi ukazuje európske štáty, ktoré sa radikalizujú a islamizujú. Bieli ľudia sú terorizovaní a je im zakazované v rámci boja proti rasizmu a xenofóbie prirodzene brániť svoju krajinu.