JURAJ DRAXLER

DRAXLER: CHORÉ! JADROVÉ PALIVO BUDEME KUPOVAŤ OD AMERIČANOV, KTORÍ HO KUPUJÚ OD RUSOV

Dátum 26.08.2023

Juraj Draxler: Slovenské elektrárne v piatok podpísali zmluvu, podľa ktorej sa ich dodávateľom jadrového paliva stane americký Westinghouse. Medzitým ale americké firmy naďalej ročne importujú jadrový materiál z Ruska v objeme takmer 2 mld dolárov! 

SENILNÝ BIDEN KLAME O SYNOVEJ SMRTI, VRAJ UMREL V IRAKU

Dátum 03.11.2022

Americký prezident Joe Biden sa zrejme len pomýlil, keď pri prejave na Floride uviedol, že jeho syn Beau umrel v Iraku. Pravda je, že umrel na rakovinu päť rokov po návrate z Iraku.

ŠKANDÁL NA MINISTERSTVE ŠKOLSTVA: ODIŠIEL TAKMER CELÝ INŠTITÚT VZDELÁVACEJ POLITIKY

Dátum 01.02.2021

Juraj Draxler: Minister školstva Branislav Gröhling riadi školstvo veľmi zle. Bohužiaľ, ak by nám na školstve záležalo, niekto ako plagiátor Brani by na post ministra ani len nemohol nastúpiť. 

DRAXLER: POLITIK JE NIEKTO, KTO MÁ VEĽKÉ AUTO A HLÚPO ROZHODUJE

Dátum 21.12.2020

Juraj Draxler: Na Slovensku s tým máme dlhodobý problém. V ľudovej predstave je politik niekto, kto má veľké auto, pohodlnú kanceláriu a celá jeho práca spočíva v tom, aby múdro (alebo hlúpo) rozhodol. 

NARCIS IGOR ÚSPEŠNE ZATIENIL AJ GRÖHLINGOVU NESCHOPNOSŤ

Dátum 08.12.2020

Juraj Draxler: Všetci by mali byť vďační Igorovi Matovičovi, pretože sa na neho v týchto dňoch stočila celá pozornosť a odvrátila sa tak pozornosť od plagiátora Gröhlinga a Remišovej, ktorá ešte na jar narozprávala kopu hlúposti ohľadom toho, čo do konca roka vyriešia. Nevyriešila nič. 

NIE KORONA, ALE MATOVIČ ZNIČÍ SLOVENSKO, ĽUDÍ A FIRMY

Dátum 24.11.2020

Juraj Draxler: Naši majitelia firiem nevedia ani približne, čo ich čaká na budúci týždeň, na budúci mesiac, nieto ešte na budúci rok. Pretože v opatreniach máme chaos, ako nikto iný v Európe.

MATOVIČ SI CHCE ZNOVA NAPÍSAŤ DIPLOMOVKU, ABY MU ZOSTAL TITUL

Dátum 10.11.2020

Juraj Draxler: Novinári sa pýtali Igora Matoviča, či sa vzdá svojho vysokoškolského titulu, keď už teraz parlament schválil právnu úpravu, ktorá to umožňuje. V lete tvrdil, že s tým nemá problém. Teraz si chce znova napísať svoju diplomovú prácu.

HOVORKYŇA MINISTRA OBRANY JAROSLAVA NAĎA ZARÁBA 3000€ MESAČNE

Dátum 22.10.2020

Juraj Draxler: Toľko v štátnej správe nezarábajú ani skúsení generálni riaditelia, ani s osobnými príplatkami a odmenami. 

MATOVIČ JE PSYCHICKY LABILNÝ - KAŽDÝ DEŇ SI VYMÝŠĽA NIEČO NOVÉ

Dátum 21.10.2020

Juraj Draxler: Matovič je v zásade tak psychicky labilný, že už len sám od seba vyrába čoraz neriešiteľnejšie situácie. Jeden deň mega testovanie, ďalší deň si zase vymyslí lockdown.

MATOVIČA TENTORAZ UŽ ĽUDIA NEBUDÚ TOLEROVAŤ

Dátum 11.10.2020

Juraj Draxler: Ako rastie nenávisť k striktným opatreniam aj určitej propagande, ktorá ich sprevádza, rastie aj náklonnosť k opačným extrémom. Spoločnosť to postupne vnútorne bude doslova trhať.

Stránky