LADISLAV KAMENICKÝ

KAMENICKÝ: SLOVENSKO SA STALO POLICAJNÝM ŠTÁTOM, KTORÝ KRYJE ČAPUTOVÁ

Dátum 28.07.2023

Poslanec NR SR Ladislav Kamenický: Jediné čo vládu zaujíma, či sa z USA nakúpia zbrane, ako sa ešte pomôže Ukrajine, ako udržať Hamrana na stoličke policajného prezidenta, resp. ako sa zbaviť "neposlušného" ministra vnútra Šimka, ktorý netancuje tak, ako jeho podriadený Hamran a prezidentka Čaputová pískajú!

KAMENICKÝ: MATOVIČ ZAČAL SVOJU PREDVOLEBNÚ KAMPAŇ

Dátum 15.11.2021

Exminister financií Ladislav Kamenický: Ako hlavný dôvod, prečo Matovič predstavil svoj návrh, vidím najmä to, aby Slovenská republika neprišla o peniaze z Plánu obnovy. To sa týka aj ďalších reforiem, ktorých kvalita je taká pochybná, že ak chcete vedieť, ktoré ministerstvo práve robí reformu, stačí sa pozrieť pod oknami, ktorého ministerstva je akurát demonštrácia. 

KAMENICKÝ O ODVOLÁVANÍ KRAJNIAKA: BOLA TO NEHORÁZNA HANBA, TAKMER NIKTO NEPRIŠIEL!

Dátum 04.11.2021

Ladislav Kamenický, podpredseda Smeru-SD: To tu už nikoho nezaujíma ukradnutých 24 miliónov eur, ktoré skončili v schránkových firmách? Tejto vláde sa už naozaj prepečie úplne všetko?

MATOVIČOVA VLÁDA PRIPRAVILA DÔCHODCOV O 280 MILIÓNOV EUR

Dátum 01.12.2020

Ladislav Kamenický: Krajniakov argument, že 13. dôchodky neboli v rozpočte, neobstojí, nakoľko v roku 2020 si Matovičova vláda zmenila platný rozpočet na rok 2020, navýšila si výdavky rozpočtu o 7,8 miliardy eur.