LEA HEČKOVÁ

JAKEŠ: NENAŽRATOSŤ A KAPITALIZMUS SA RAZ SKONČÍ

Dátum 17.11.2021

Miloš Jakeš, posledný tajomník KSČ: NATO slúži USA, oni v ňom rozhodujú a my beháme po svete bojujúc za ich záujmy a ich túžbou je zlikvidovať Rusko ako mocnosť. Ožobráčil krajinu a predal ju Západu. Zisky podnikov, ktoré vytvárajú naši ľudia, idú na Západ. Všetko je zničené, nič nie je naše. Ešte stále žijeme z toho, čo vytvoril socializmus. 

REMIŠOVÁ PORUŠILA ZÁKAZ, HROZÍ JEJ POKUTA!

Dátum 07.11.2021

Zdá sa, že pred zákonom a pred dodržiavaním zákazov nie sme si všetci rovní. Predsedníčka takmer neexistujúcej strany Za ľudí a vicepremiérka Veronika Remišová je asi rovnejšia, pretože si ťažkú hlavu nerobí z nedodržiavania zákazov.

PROFESOR HRUŠOVSKÝ: POVINNÉ OČKOVANIE JE BRUTÁLNY ZÁSAH DO SLOBODY ČLOVEKA!

Dátum 25.08.2021

Vladimír Krčméry: Dnes je na planéte zaočkovaných 1-2 miliardy ľudí, ale pokiaľ nezaočkujeme aj krajiny tretieho sveta, tak sa pandémie nezbavíme. Očkovanie nie je však jediné východisko z tejto situácie, to treba pripustiť. Samotné očkovanie nedosiahlo účinok, ktorý sme si želali.

DOKTOR LIPTÁK NA PROTESTE: AMERIČANIA SÚ NAŠI NEPRIATELIA, TOTO JE AMERICKÝ TEROR, PRETVÁRKA, LOŽ A FALOŠ!

Dátum 10.07.2021

Protestujúci: Vakcína je smrť! Vakcína je genocída! Vlastizrada! Slovensko si nedáme! Nie sme dobytok s teľacím IQ! Čaputová nech zaplatí za svoje hriechy! Slovák nie je poskokom, ani v EÚ otrokom! Poďme sa zachrániť Slovensko! Zapredaným hajzlom treba povedať, dosť, stačilo! Ruky preč od našich detí! Deti si nedáme!

FICO: ZAOČKOVAŤ SA NEDÁM!

Dátum 15.06.2021

Robert Fico odmieta pridať sa k propagácii vakcinácie, pretože nebude prispievať k stále vyšším ziskom farmakologického priemyslu. Na očkovaciu kampaň štát vyhodil milióny, len do Markízy štát za týmto účelom nalial 750-tisíc eur. Podľa lídra Smeru ľudia nedostávajú dostatočné informácie o nežiadúcich účinkoch. Zároveň sa obáva, že o rok občanom vláda povie, že sa musia opätovne zaočkovať a takto to pôjde dookola. 

UHRÍK: ZAOČKOVAŤ SA NEDÁM!

Dátum 06.06.2021

AKTUALIZOVANÉ: Milan Uhrík: Očkovanie musí byť naďalej dobrovoľné, ľudia nemôžu byť sankcionovaní, že sa nedajú zaočkovať. Vakcíny neprešli dostatočným procesom testovania, ide o neoverenú vakcínu, o ktorej nevieme, aké bude mať neskoršie vedľajšie účinky, navyše geneticky modifikovaná. Nemôžeme ľudí nútiť očkovať sa a už vôbec nie deti od 12 rokov, to už je naozaj nonsens.

FICO: KOALÍCIA CEZ UDAVAČOV SPUSTILA SYSTÉM LIKVIDÁCIE OPOZÍCIE!

Dátum 23.05.2021

AKTUALIZOVANÉ: Robert Fico: Udavači dostávajú pokyny, čo majú hovoriť. Pokyny idú priamo cez vyšetrovateľa Jána Čurillu. Udavači si vymýšľali zväčša to, čo im podsunula NAKA. Toto čo sa tu deje je zločinecký režim, ktorý by nedal dokopy ani Gestapo spolu s ŠTB.

AGRESÍVNA RÉTORIKA BRUSELU ZABLOKOVALA SPOLUPRÁCU RUSKA A EÚ

Dátum 22.05.2021

Maria Zacharovová pre Extra plus: Rusi majú záujem o rovnoprávne, vzájomne prospešné vzťahy so všetkými krajinami EÚ, tvrdenie rakúskeho ministra diplomacie Schallenberga, že EÚ chce nadviazať dialóg s Ruskom, ale Moskva o to zatiaľ nemá záujem, nie je pravda.

ŠÉF OSN GUTERRES: ĎAKUJEM RUSOM ZA SPUTNIK V!

Dátum 13.05.2021

António Guterres: Uvítali by sme uznanie vakcíny Sputnik V Svetovou zdravotníckou organizáciou. Veríme, že Sputnik V je tiež jedným z kľúčových prvkov, ktoré pomôžu vyriešiť problém očkovania.

NEDOVOĽME ZÁPADU PREPÍSAŤ HISTÓRIU, OSLOBODILI NÁS RUSI, NIE AMERIČANIA!

Dátum 09.05.2021

Lenka Mayerová: Je bolestné pozerať sa, akí mladí ľudia trpeli, strádali a nakoniec položili za našu slobodu svoj život, ktorý mali ešte len pred sebou. Nevieme si predstaviť, akú bolesť museli prežívať matky, ktorým sa ich synovia už nikdy nevrátili domov.

Stránky