LEA HEČKOVÁ

STOPKA: CHCEME SLÚŽIŤ SLOVENSKU

Dátum 07.04.2023

Roman Stopka, predseda politickej strany Práca slovenského národa, (PSN ): Ak budú mocenské štruktúry SR naďalej prejavovať k národným otázkam ľahkovážnosť a v malichernej úbohosti nasledovať sluhov slúžiacich iným sluhom, štát sa nám rozpadne a vrátime sa tam, kde sme ako štátotvorný národ oddávna byť nechceli.

DÔSTOJNÁ OSLAVA SLOVENSKEJ REPUBLIKY BEZ ČAPUTOVEJ

Dátum 31.01.2023

Šiesty ročník udeľovania Ceny Extra plus obnovil ostrovček slobody a demokracie v oceáne bezbrehého liberalizmu. Medzi laureátov Ceny Extra plus patrí Vladimír Mečiar, Ivan Gašparovič, Anna Beluosovová, Víťazoslav Moric, Robert Fico,  Karol Ondriaš, Ivan Vulev, Vladimír Lexa st., Ida Rapaičová, Marián Servátka, Karin Majtánová, Peter Batthyány, Karol Braniš, či Ján Michelko. 

IDE NÁM O HOLÝ ŽIVOT

Dátum 15.10.2022

Rudolf Huliak: V čase pandémie sa Lunterovci vyznačovali nie pomocou, ale represáliami, kontrolami a postihmi voči obyvateľom kraja.

PIEŠŤANY SÚ JEJ ŽIVOT

Dátum 07.10.2022

Zuzana Svrčeková: Primátor je povinný nájsť dialóg s každým, kto má možnosti na riešenia a efektívny rozvoj samosprávy. Nastáva obdobie, ktoré ešte nikto nezažil. Je to doba veľkých výziev a nachádzania riešení. V každom prípade sme mesto, ktoré bolo desaťročia budované pre cestovný ruch.

HISTÓRIA ODSÚDI KAŽDÉHO POSLANCA, KTORÝ ZAHLASUJE ZA ZMLUVU S AMERIČANMI

Dátum 08.02.2022

Lenka Mayerová, šéfredaktorka Extra plus: Poslanci NR SR by mali myslieť na to, že hlasovanie o odobrení zmluvy SR s USA sa zapíše do histórie, ktorá raz odsúdi každého jedného z nich, ktorí dovolí, aby cudzia armáda likvidovala slovenskú suverenitu a zvrchovanosť. Ich mená budú na zozname hanby, lebo povolali na územie Slovenskej republiky cudzie vojská.

JAKEŠ: NENAŽRATOSŤ A KAPITALIZMUS SA RAZ SKONČÍ

Dátum 17.11.2021

Miloš Jakeš, posledný tajomník KSČ: NATO slúži USA, oni v ňom rozhodujú a my beháme po svete bojujúc za ich záujmy a ich túžbou je zlikvidovať Rusko ako mocnosť. Ožobráčil krajinu a predal ju Západu. Zisky podnikov, ktoré vytvárajú naši ľudia, idú na Západ. Všetko je zničené, nič nie je naše. Ešte stále žijeme z toho, čo vytvoril socializmus. 

REMIŠOVÁ PORUŠILA ZÁKAZ, HROZÍ JEJ POKUTA!

Dátum 07.11.2021

Zdá sa, že pred zákonom a pred dodržiavaním zákazov nie sme si všetci rovní. Predsedníčka takmer neexistujúcej strany Za ľudí a vicepremiérka Veronika Remišová je asi rovnejšia, pretože si ťažkú hlavu nerobí z nedodržiavania zákazov.

PROFESOR HRUŠOVSKÝ: POVINNÉ OČKOVANIE JE BRUTÁLNY ZÁSAH DO SLOBODY ČLOVEKA!

Dátum 25.08.2021

Vladimír Krčméry: Dnes je na planéte zaočkovaných 1-2 miliardy ľudí, ale pokiaľ nezaočkujeme aj krajiny tretieho sveta, tak sa pandémie nezbavíme. Očkovanie nie je však jediné východisko z tejto situácie, to treba pripustiť. Samotné očkovanie nedosiahlo účinok, ktorý sme si želali.

DOKTOR LIPTÁK NA PROTESTE: AMERIČANIA SÚ NAŠI NEPRIATELIA, TOTO JE AMERICKÝ TEROR, PRETVÁRKA, LOŽ A FALOŠ!

Dátum 10.07.2021

Protestujúci: Vakcína je smrť! Vakcína je genocída! Vlastizrada! Slovensko si nedáme! Nie sme dobytok s teľacím IQ! Čaputová nech zaplatí za svoje hriechy! Slovák nie je poskokom, ani v EÚ otrokom! Poďme sa zachrániť Slovensko! Zapredaným hajzlom treba povedať, dosť, stačilo! Ruky preč od našich detí! Deti si nedáme!

FICO: ZAOČKOVAŤ SA NEDÁM!

Dátum 15.06.2021

Robert Fico odmieta pridať sa k propagácii vakcinácie, pretože nebude prispievať k stále vyšším ziskom farmakologického priemyslu. Na očkovaciu kampaň štát vyhodil milióny, len do Markízy štát za týmto účelom nalial 750-tisíc eur. Podľa lídra Smeru ľudia nedostávajú dostatočné informácie o nežiadúcich účinkoch. Zároveň sa obáva, že o rok občanom vláda povie, že sa musia opätovne zaočkovať a takto to pôjde dookola. 

Stránky