LEA HEČKOVÁ

OSUSKÝ: RUSKO JE TRVALÉ NEBEZPEČIE PRE DEMOKRATICKÝ SVET

Dátum 19.04.2021

Peter Osuský: Človek nemusí byť ani paranoik, ani rusofób ani vojnový štváč, stačí len zdravý rozum, aby pochopil, že Ruská federácia je evidentné a trvalé nebezpečie pre demokratický svet. Solidarita je povinnosťou ohrozených, ku ktorým patríme i my. Nezabúdajme!

ZACHAROVOVÁ: RUSI SA PÝTAJÚ, ČO CHCE SLOVENSKÁ VLÁDA PRE SVOJ NÁROD?

Dátum 10.04.2021

Podľa Zacharovovej Moskva počítala s tým, že Slovensko chce pomáhať svojim občanom prekonať následky pandémie. „Diskusia na Slovensku okolo vakcíny Sputnik V nie je vecou Ruska. Ak táto republika vakcínu nepotrebuje, inej krajiny dostanú viac“, vyhlásil hovorca ruského prezidenta Dmitrij Peskov.

FICO: SMER-SD NIKDY NEPODPORÍ BRATOVRAŽEDNÚ VOJNU MEDZI SLOVANMI

Dátum 09.04.2021

Robert Fico: Je mimoriadne nebezpečné, ak by niekto chcel prijať Ukrajinu do NATO. Verím, že súčasná vláda sa nebude správať podobne ako Dzurindova vláda, ktorá umožnila prelety nad územím SR smerom na bývalú Juhosláviu a umožnila tak bombardovanie bratského srbského národa.

RUSKÍ VÝVOJARI: SLOVENSKO SPÁCHALO AKT SABOTÁŽE

Dátum 09.04.2021

AKTUALIZOVANÉ: 59 krajín sveta očkuje Sputnikom a len jedna krajina na svete - Slovensko necháva zomierať svojich občanov a odmieta 200 -tisíc očkovacíh látok. Paradoxom je, že Remišovej neprekáža pochybná vakcína od Astra Zeneca, ktorú odmietajú mnohé štáty sveta. SPUTNIK však zavrhuje, napriek tomu, že pochybnosti o jej účinku by sme hľadali márne.

MATOVIČ: NEPRIATELIA VAKCÍNU SPUTNIK VYUŽILI AKO GEOPOLITICKÚ ZBRAŇ V HYBRIDNEJ VOJNE

Dátum 09.04.2021

AKTUALIZOVANÉ: Matovič: Ruský Sputnik má na Slovensku vysokopostavených nepriateľov, pritom je to mimoriadne kvalitná vakcína, mali sme vďaka nej možnosť zrýchliť očkovanie ľudí o 40 percent do júna 2021. Takto sa budeme s pandémiou ďalej mordovať až do roku 2030, respirátorov, rúšok a obmedzení sa nezbavíme. 

TEXAS A FLORIDA ZAKÁZALI VYDÁVANIE VAKCINAČNÝCH PASOV

Dátum 08.04.2021

Greg Abbott: Vláda by nemala vyžadovať od žiadneho Texasana, aby sa preukázal očkovaním a odhalil informácie o zdraví, len preto aby mohol zvládnuť každodenný život. Budeme pokračovať v dobrovoľnom očkovaní ďalších občanov Texasu a chrániť verejné zdravie, ale urobíme tak bez toho, aby sme šliapali po osobných slobodách ľudí v Texase.

HISTORICKÁ PRAVDA O RUSKU ZÁPADU NEVYHOVUJE

Dátum 04.04.2021

Lenka Mayerová: Za slobodu a mier vďačíme Rusom a nie Američanom! Slobodu nám prinieslo 26 miliónov obetí – občania bývalého Sovietskeho zväzu, ktorí oslobodili bývalé Československo, ale aj Európu spod šesťročného vojenského besnenia pod vedením hitlerovského Nemecka.

EÚ TRVÁ NA VAKCINAČNÝCH PASOCH, OD JÚNA BUDÚ PRIEPUSTKOU PRE CESTOVANIE

Dátum 03.04.2021

Milan Uhrík: Voľný pohyb Európanov v schengene považujem za dobrú vec. Je to možno najväčšie a jediné skutočné pozitívum nášho členstva v EÚ. Žiaľ, dnes je táto sloboda pod tlakom a zdá sa, že bude obmedzená práve očkovacími pasmi. 

HEGER: CHAOS V KRAJINE SPÔSOBUJE FICO

Dátum 28.03.2021

Eduard Heger: Pellegrinimu a Ficovi ide o tom, aby sa mohla vrátiť ich garnitúra, ktorá umožňuje mafii mať vplyv na najvyšších poschodiach politiky a preto potrebujú predčasné voľby, aby vrátila do hry ľudí, ktorí sú dnes obvinení v rôznych kauzách a potom už na Slovensku nebude demokracia.

HYSTERICKÝ HEGER OPÄŤ NEZVLÁDOL DISKUSIU S FICOM

Dátum 28.03.2021

Robert Fico: Odmietam tvrdenie ministra financií Eduarda Hegera, že môžem za 9-tisíc obetí a za chaos v krajine. Pán Heger, ja Vás milujem, teraz naozaj získavate autoritu na Slovensku.

Stránky