Lenka Mayerová

ZASTAVILI STÍHANIE MEČIARA ZA UDELENIE AMNESTIÍ

Dátum 21.04.2021

AKTUALIZOVANÉ: Všetko sa začalo prvým megapodvodom v histórii SR, ktorý vošiel do análov kriminalistiky ako kauza Technopol. Bola to zvláštna kauza, pretože v nej figuroval syn vtedajšieho prezidenta Michala Kováča ako spolupáchateľ hľadaný Interpolom. Zvláštna bola aj preto, že za ňu nebol na Slovensku nik odsúdený – aktéri podvodu za 2,3 milióna amerických dolárov totiž dostali od prezidenta milosť.

KDH NIE JE NIKDE A PREDSA JE VŠADE

Dátum 02.02.2021

Daniel Lipšic v tichosti čakal a pripravoval si pôdu na funkciu špeciálneho prokurátora. O jeho nezávislosti možno pochybovať vzhľadom na silné väzby ku KDH, ale aj k Matovičovi. Niekoľkokrát čelil podozreniam, že vynáša informácie zo spisov v najzávažnejších kauzách, ale aj podozreniam, že je pod kuratelou Američanov. A to najdôležitejšie – Lipšic nikdy nebol prokurátorom. 

LENKA MAYEROVÁ: MAŠINÉRIA STRACHU A TEMNOTY OVLÁDLA SVET

Dátum 24.12.2020

Nedajme si vziať naše tradície a korene. Keď si budeme sadať za sviatočný stôl, poďakujme za to, čo máme, a tešme sa, že nám na nebi svietia hviezdy a nad hlavami nelietajú vojenské bombardéry.

EVA KRISTINOVÁ: BYŤ VLASTENCOM JE POVINNOSŤ KAŽDÉHO ČLOVEKA

Dátum 17.06.2020

Včera 14. júna 2020 nás všetkých zasiahla smutná správa - Eva Kristinová vo veku 91 rokov odišla do hereckého neba. Mayer media 18. januára 2018 tejto výnimočnej herečke a slovenskej vlastenke Eve Kristinovej udelilo pri príležitosti 25. výročia vzniku SR Cenu Extra plus za Prácu v prospech Slovenskej republiky.

VITKOVIČ: CHLAPCI ZO SME PÍŠU PODĽA TOHO, ODKIAĽ FÚKA

Dátum 06.06.2020

Napíšu, že dnes sme zavreli Fera, zajtra zavrú niekoho iného. Ak máme byť principiálni, tak by museli chcieť, aby zavreli aj Alexeja Fulmeka, majiteľa denníka SME, nie preto, aké články tam píšu, ale za to, z akých peňazí vybudoval SME.

NATO NEMÁ PRÁVO EXISTOVAŤ

Dátum 15.07.2018

Emil Vestenický: Spôsoby USA už potrebám sveta nevyhovujú, prichádza éra Ruska a Číny.

EKONOMICKÝ DILETANT DANKO

Dátum 28.04.2017

Návrh z dielne SNS dláždi cestu k likvidácii domácich firiem, a tým aj cestu k väčšej nezamestnanosti

VÝZVA DOBRÉHO ANDREJA

Dátum 27.04.2017

Počas letu z Bratislavy do Popradu hlavu štátu osvietilo

PROTIKORUPČNÉ FIASKO

Dátum 22.04.2017

Revolúcia ani slovenský majdan sa nekonal. Toľko propagovaný protikorupčný pochod, (Denníkom N a SME), ktorý údajne naplánovali dvaja stredoškolskí študenti Karolína a Dávid na 18. apríla, sa skončil fiaskom. O úspechu nemôže byť ani reči, pretože ak by išlo o skutočnú revolúciu a zmenu systému, tak by do ulíc museli vyjsť desiatky tisíc nespokojných občanov. Netvrdím, že sú Slováci spokojní s tým, čo nám tu vládne, ale našťastie si zachovali zdravý rozum a rýchlo prekukli hru, ktorú tu rozohral tretí sektor.

SLOVENSKÝ MAJDAN

Dátum 26.03.2017

Hlavnými scenáristami sú agenti proamerických záujmov Andrej Kiska a Pavol Demeš

Stránky