MARIÁN KÉRY

KÉRY: V AMERIKE SA UŽ MESIACE VEDIE ŠTVAVÁ KAMPAŇ PROTI TRUMPOVI

Dátum 16.07.2024

Marián Kéry, poslanec NR SR a predseda Zahraničného výboru NR SR: Atentát na Donalda Trumpa predstavuje typický „game changer“ celých volieb. Ak sa nič nestane, bývalý americký prezident Donald Trump sa do Bieleho domu vráti. Svet bude mať aj nádej skorého, mierového konca vojenského konfliktu na Ukrajine. Streľba v Pensylvánii však ukázala aj to, že vojnoví jastrabi sa nevzdávajú.

KÉRY: PÁN ŠIMEČKA, KEDY ODSÚDITE AGRESIVITU ĽUDÍ Z PROGRESÍVNEHO TÁBORA?

Dátum 10.07.2024

Marián Kéry, poslanec NR SR a predseda Zahraničného výboru NR SR: Progresívny a liberálny tábor nemá zábrany. Plné ústa slov o zmieri, ale len o takom, ktorý bude reflektovať vaše videnie sveta.

KÉRY: ĽUDIA AKO LIPŠIC SI ROBILI Z TRESTNÉHO ZÁKONA TRHACÍ KALENDÁR

Dátum 06.07.2024

Marián Kéry, poslanec NR SR a predseda Zahraničného výboru NR SR: Doba temna, keď sa bezdôvodne zatýkali rôzni politicky nepohodlní ľudia, doba, kde si osoby ako Daniel Lipšic, Ondrej Repa, Ján Šanta, Michal Šúrek, robili z Trestného zákona trhací kalendár a vysoké sadzby za majetkové trestné činy boli podkladom na vydieranie v podobe väzobného trestného stíhania, je, dúfajme, preč.

KÉRY: RADIČOVEJ VLÁDA UROBILA VÁŽNEJŠÍ ZÁSAH DO VEREJNOPRÁVNOSTI S CIEĽOM ODVOLAŤ NIŽŇANSKÉHO

Dátum 23.06.2024

Marián Kéry, poslanec NR SR a predseda Zahraničného výboru NR SR: Táto „dokonalá“, protislovenská, liberálna a progresívna opozícia, jednoducho opäť bojuje, krytá spriaznenými liberálnymi médiami, na fronte, ktorý je umelo vytvorený. Bijú nás vopred za to, čo sa nedá porovnať s politikou okolo verejnoprávnych médií za Radičovej vlády, kedy boli takmer všetci títo politici aj liberálne médiá skôr ticho.

KÉRY: PROGRESÍVNA OPOZÍCIA JE V PANIKE

Dátum 05.06.2024

Marián Kéry, poslanec NR SR a predseda Zahraničného výboru NR SR: Bumerang, ktorý bol hodený do nášho Slovenska napríklad aktivistickým filmom Sviňa, sa vrátil v plnej sile. Po parlamentných a prezidentských voľbách opozícii na čele s Progresívnym Slovenskom reálne hrozí, že prehrajú aj tretie voľby za sebou.

KÉRY: KOVAČIČOV ZBYTOČNÝ VÝSTREL Z AURORY

Dátum 04.06.2024

Marián Kéry, poslanec NR SR a predseda Zahraničného výboru NR SR: Tu sa už nie od februára 2022, ale minimálne od nástupu Matovičovej vlády, a potom aj pandémie, otvorene, a čo je ešte horšie, skryte, razí naratív, že pravda je len jedna a kto tvrdí opak, je okamžite agent druhej strany, ačohentista, dezolát, v prípade vojny na Ukrajine proputinovský agent.

KÉRY: VALÁŠEK OPÄŤ RAZ ODKRYL PRAVÚ TVÁR PROGRESÍVCOV

Dátum 29.05.2024

Marián Kéry, poslanec NR SR a predseda Zahraničného výboru: Progresívne Slovensko, slušne povedané, nedozrelo. Ako predseda Zahraničného výboru NR SR som zhrozený z toho, ako progresívci opakovane obhajujú záujmy Bruselu, a v tomto prípade aj USA a neberú do úvahy naše slovenské záujmy.

KÉRY: PROČKO NEOSTAL NIČ DLŽNÝ SVOJEJ AGRESÍVNEJ POVAHE

Dátum 25.05.2024

VIDEO: Poslanec NR SR Jozef Pročko do svojho asi 45-minútového prejavu zamiešal viaceré klamstvá, dezinformácie a osobné útoky, niečo z toho nájdete v krátkom zostrihu z jeho vystúpenia. 

KÉRY: MATOVIČ, PROČKO ČI GALKO MESIACE HUCKALI ĽUDÍ PROTI FICOVI

Dátum 20.05.2024

Poslanec NR SR Marián Kéry: Stredajší skutok je útokom nielen proti Robertovi Ficovi ako človeku, proti Robertovi Ficovi ako premiérovi, ale aj proti demokracii a štátnosti na Slovensku. Áno, ide o útok na nás všetkých.

KÉRY: DENNÍK SME - PREDSTAVITELIA KOALÍCIE, STÍŠTE SA!

Dátum 17.05.2024

Marián Kéry, poslanec NR SR a predseda Zahraničného výboru NR SR: „Urobíme všetko, aby Robert Fico nevládol,“ vyjadril sa doslova predseda Progresívneho Slovenska Michal Šimečka. Spriaznené médiá a novinári blízki opozícii mu tlieskali. 

Stránky