Pavol Suško

SUŠKO: POLITICI AKO ČAPUTOVÁ A KOLLÁR ZAŤAHUJÚ SLOVENSKO DO OZBROJENÉHO KONFLIKTU

Dátum 09.07.2023

Pri piatkovej „nečakanej“ návšteve ukrajinského prezidenta Zelenského na Slovensku muselo mnohých občanov až „mraziť“, keď počúvali suverénne vyhlásenia Zuzany Čaputovej či Borisa Kollára. Ako sľubujú Ukrajine ďalšie zbrane, strelivo, vojenský materiál, aké vznešené hodnoty tým pomáhame brániť, ako upevňujeme demokraciu, spravodlivosť, slobodu a humanizmus.

DEFORMÁTORI PRAVDY

Dátum 31.05.2023

Ostáva len veriť, že sa ešte nájdu ľudia so zdravým rozumom a odvahou odhaľovať lži.

NEŽNÁ REVOLÚCIA JE HOAX

Dátum 26.11.2022

Po 33 rokoch od novembrových udalostí sme svedkami toho, ako ani väčšinová vôľa občanov nedokáže odvolať súčasnú vládu, ktorá sa ukázala ako neschopná, neprofesionálna, neprezieravá.

ČAPUTOVÁ BY SA MALA DOUČIŤ DEJEPIS

Dátum 25.12.2021

Našim politikom pravdepodobne nie je známe, ako cisár Napoleon Bonaparte, túžiaci podmaniť si okrem iných krajín aj Rusko, dopadol. Naši politici by si mali doštudovať aj ďalšie „ruské ťaženie“, ktoré riadil nemecký fašistický „vodca“ Adolf Hitler.

ZÁPADU SA NEPODARÍ POLOŽIŤ RUSKO NA KOLENÁ!

Dátum 07.05.2021

Ani 200 rokov po smrti Napoleona sa  zjednotená Európa nič nepoučila vo svojom konaní vo vzťahu k Rusku. Európa sa snaží zatlačiť Rusko do kúta, rozdrobiť ho, zlikvidovať. Takéto snahy sa prejavili hneď po rozpade Sovietskeho zväzu. Čím viac „zjednocujú Európu“, tým viac majú pocit a snahu diktovať Rusku čo má robiť, ako sa má správať.

AMERIČANIA PRI BOMBARDOVANÍ IRAKU ČI JUHOSLÁVIE MALI SILNÉ INDÍCIE, PRESNE TAK AKO DNES ČESI

Dátum 21.04.2021

Colin Powell mal tiež „silné indície“ o tom, že Irak vlastní jadrové zbrane, čo sa nikdy nepotvrdilo. Nakoniec priznal, že jeho „silné indície“ sú škvrnou v jeho kariére. Pritom rozpútali tretiu vojnu v Perzskom zálive.

ODVETA ZA RUSKÉ SANKCIE VOČI AMERIČANOM

Dátum 19.04.2021

Pavol Suško: Je na mieste pripomenúť si, že výbuch z roku 2014 vytiahli proamerickí politici len jeden deň po tom, čo ruské ministerstvo zahraničia ohlásilo odvetné sankcie voči USA, ako reakciu na sankcie uvalené americkou vládou voči Rusku. Čaputová, Korčok a Heger bez rozmýšľania vyjadrili podporu českej vláde a odsúdili Rusko za jeho konanie, hoci dôkazy nevideli ani nepočuli.

BEZOČIVOSŤ, AROGANCIA A PÄTOLIZAČSTVO SLOVENSKÝCH POLITIKOV

Dátum 07.04.2021

USA majú dnes vojenské základne na 737 miestach na planéte mimo svojho územia. Veľká Británia má 16 vojenských základní, Francúzsko 11, Čína má 1 a Rusko ich má 10. Kto teda ohrozuje mier a kto je bezočivý a arogantný voči obyvateľom iných krajín a regiónov?

BEZOČIVOSŤ, AROGANCIA A PÄTOLIZAČSTVO SLOVENSKÝCH POLITIKOV BEZ HRANÍC

Dátum 07.04.2021

USA majú dnes vojenské základne na 737 miestach na planéte mimo svojho územia. Veľká Británia má 16 vojenských základní, Francúzsko 11, Čína má 1 a Rusko ich má 10. Kto teda ohrozuje mier a kto je bezočivý a arogantný voči obyvateľom iných krajín a regiónov?

ČO SĽÚBILI AMERIČANIA NAĎOVI ZA TO, ŽE OD NICH KÚPI VOJENSKÉ LIETADLÁ A VRTUĽNÍKY?

Dátum 05.03.2021

Pavol Suško: Korčok, ktorý sa správa i vyjadruje ako minister zahraničia nejakej veľkej mocnosti, by mal rozmýšľať a konať principiálne a nie ako mu vyhovuje. On a jemu podobné „principiálne konajúce“ osoby intenzívne opakujú, že Slovensko sa musí správať a konať tak, ako je to v súlade so zásadami politiky EÚ.

Stránky