Pavol Suško

ČO SĽÚBILI AMERIČANIA NAĎOVI ZA TO, ŽE OD NICH KÚPI VOJENSKÉ LIETADLÁ A VRTUĽNÍKY?

Dátum 05.03.2021

Pavol Suško: Korčok, ktorý sa správa i vyjadruje ako minister zahraničia nejakej veľkej mocnosti, by mal rozmýšľať a konať principiálne a nie ako mu vyhovuje. On a jemu podobné „principiálne konajúce“ osoby intenzívne opakujú, že Slovensko sa musí správať a konať tak, ako je to v súlade so zásadami politiky EÚ.

PANI PREZIDENTKA - DOBROČINNOSŤ NIE JE SPRAVODLIVOSŤ

Dátum 23.02.2021

ODOMKNUTÝ ČLÁNOK: Do potravinovej banky prispievajú také firmy ako je Kaufland, Tesco, Metro, DM, Billa, Nestle, Dr. Oetker, pritom väčšina z nich „vysankovala zo slovenského trhu malé a stredné predajne potravin a štátne obchodné reťazce. Urobila to svojim trhovým cynizmom a za výdatnej pomoci zradných a predajných poprevratových prozápadných politikov.

PROZÁPADNÍ POLITICI SA BOJA RUSKEJ VAKCÍNY „AKO ČERT KRÍŽA“

Dátum 18.02.2021

6. februára 2021 agentúra Bloomberg uviedla: USA uznali, že ruská vakcína Sputnik V je veľkým ruským vedeckým prelomom od doby rozpadu ZSSR.

SLOVÁCI BY MALI MAŤ ŠANCU SLOBODNE SI VYBRAŤ VAKCÍNU

Dátum 06.02.2021

KSS a občianski aktivisti vyzývajú vládu Slovenskej republiky, aby čo v najkratšom čase prijala opatrenia aj na nákup ruskej vakcíny proti ochoreniu COVID-19 a umožnila tak občanom zvoliť si, ktorou vakcínou sa nechajú zaočkovať. Tým rozšíriť možnosti na dobrovoľné rozhodnutie občanov dať sa očkovať. Ruská vakcína Sputnik V má takmer 92% účinnosť.

NAVAĽNYJ MÁ POSLÚŽIŤ CIEĽOM NADNÁRODNEJ OLIGARCHIE

Dátum 28.01.2021

Západ stále hlasnejšie vyhlasuje novú križiacku výpravu proti Rusku. Podľa niektorých hodnotení, vyvrcholenie totálnej konfrontácie môže byť smerované k prezidentským voľbám v roku 2024. Aj v Kremli sú nútení priznať, že na dvere opäť klope neľútostná studená vojna proti Rusku.

MATOVIČ A ČAPUTOVÁ PROBLÉM CHUDOBY NEVYRIEŠIA

Dátum 06.01.2021

Bolo by zaujímavé vedieť, koľko úspešných podnikateľov predalo svoju nehnuteľnosť, svoje auta, jachty, vrtuľníky, apartmány či vily doma či v zahraničí, aby udržalo svojich zamestnancov na úrovni solídnej mzdy, alebo aby neprepúšťalo ľudí. Pretože ich kapitál pochádza hlavne z práce ich zamestnancov!

DIVOKÝ KAPITALIZMUS 31 ROKOV ZOTROČUJE SLOVÁKOV

Dátum 29.11.2020

Predseda KSS Jozef Hrdlička: Ľudia naleteli na „pozlátko“ propagované zo Západu - plné ulice aut, plné obchody tovarov, konzum. Domnelá „sloboda“ - cestovať, kupovať, hovoriť čo chceme, čítať a pozerať čo chceme. Nehovorilo sa o tom, že len niektorí si môžu dovoliť všetko. Že niektorých ani nenapadne cestovať, lebo nemajú za čo.

KOMUNISTI PROTESTUJÚ PROTI ŠELIGOVMU ZÁKONU

Dátum 04.11.2020

Hrdlička vyzval poslancov parlamentu, aby nerozdeľovali spoločnosť a nepodporili novelu Zákona o nemorálnosti a protiprávnosti komunistického systému a neprispievali tak k ďalšiemu deformovaniu histórie Slovákov.

LIPŠIC AKO GENERÁLNY PROKURÁTOR MÔŽE OBNOVIŤ PROCES S KOČNEROM A ZSUZSOVOU

Dátum 07.09.2020

Lipšic nájde dostatok dôkazov na dokázanie viny Kočnera i Zsuzsovej. Hrdinom bude nový generálny prokurátor, ale aj tí, ktorí ho na to miesto dosadili, lebo konečne dosiahli na Slovensku spravodlivosť.

VÝZVA PUTINOVI A LUKAŠENKOVI: SVET ČAKAJÚ POLITICKÉ A SOCIÁLNO-EKONOMICKÉ OTRASY

Dátum 05.09.2020

Zjuganov: Na programe dňa vo svetovom meradle sa objavuje perspektíva zrútenia politických, finančných a ekonomických základov globálneho kapitalizmu.

Stránky