PAVOL SUŠKO

ZÁPAD SA POKÚŠA O FAREBNÚ REVOLÚCIU V SRBSKU!

Dátum 23.12.2023

Je zrejme, že presvedčivé víťazstvo vládnucej strany v Srbsku nevyvolalo ktovie aké nadšenie na Západe. Ak niekde „víťazi“ nie ten, koho chcú mať pri moci vo Washingtone a v Bruseli, hneď sa nájde mnoho narušení vo volebnej kampaní, alebo vo voľbách.

SLOBODA AKO VÍŤAZSTVO, ALEBO AKO TRAGÉDIA?

Dátum 29.11.2023

Ako prišli títo ľudia o strechu nad hlavou, keď pred novembrom 1989 mal každý občan kde bývať a takmer nikto sa netúlal bezprizorne po uliciach, parkoch a smetiskách? Prečo terajším „bezdomovcom“ štát nie je schopný poskytnúť nové byty, ak ide o „nových“ ľudí, ktorým už socialistický štát nestihol poskytnúť bývanie?

PODSTATOU ZINSCENOVANEJ „NEŽNEJ REVOLÚCIE“ BOLA BURŽOÁZNA KONTRAREVOLÚCIA

Dátum 23.11.2023

V dôsledku kontrarevolúcie bol vytvorený nový režim, vytvorená nová krajina, spravovaná vlastníkmi kapitálu, vlastníkmi takmer všetkých výrobných prostriedkov v krajine. Následky toho, kam nás kapitalizmus vedie a kam nás dovedie, vrátane neblahého konca, ktorý ho čaká, ponesú všetci občania. 

NAMIESTO DEMOKRACIE NÁM DNES VLÁDNE TOTALITA PEŇAZÍ A KAPITÁLU

Dátum 17.11.2023

Rôzni takzvaní disidenti, bojovníci proti komunistom a socializmu, aktivisti – niektorí zverbovaní Západom, iní naivní a dôverčiví, robili čo vedeli alebo čo im bolo „nalinkované“, aby zlikvidovali socializmus a odstránili od moci komunistov. A sľubovali demokraciu a slobodu.

VLÁDNU NÁM ČORAZ NESCHOPNEJŠÍ POLITICI

Dátum 14.11.2023

Značná časť občanov vidí a cíti, že politické vedenie Slovenska sa za obdobie od novembra 1989 neustále zhoršuje. Čím ďalej od obdobia socializmu, tým zreteľnejšie a častejšie sa na významných štátnych funkciách, ale aj vo vedení inštitúcii štátu objavujú ľudia, viditeľne nevhodní na svoje funkcie.

MOC MIMOVLÁDOK

Dátum 11.11.2023

Nevymenovanie Huliaka opäť dokázalo, že Čaputová nie je vhodná na funkciu prezidentky. Jej argumenty či dôvody na nevymenovanie Huliaka sú také chabé a nepostačujúce, že len znovu pripomínajú, že na takú funkciu nie je ani vhodná, ani jej nie je hodna.

ARGUMENTY ČAPUTOVEJ NA NEVYMENOVANIE HULIAKA SÚ CHABÉ

Dátum 20.10.2023

Pokračuje zápas oligarchických skupín o prístup k peniazom a k moci. Ak sa momentálne k moci nedostali progresívci, saskári, matovičovci, kádeháci, kollárovci a iní, ich sponzori vystrkujú mimovládne organizácie, aby ovplyvňovali verejnú mienku a sťažovali prevzatie vládnutia novovytvorenou koalíciou.

JOZEF HRDLIČKA: ĽUDIA, POĎTE K VOĽBÁM A JUST VOĽTE KOMUNISTOV!

Dátum 27.09.2023

Jozef Hrdlička, predseda KSS: Demokraciu má ten, kto má peniaze. Tí, čo vlastnia a ovládajú televízne a rozhlasové stanice si do programov „púšťajú“ len tých, ktorí im vyhovujú. To znamená tých, ktorí zastupujú aj ich ekonomické, politické a mocenské záujmy.

KSS: SOCIÁLNA DEMOKRACIA MÁ LEN PEKNÉ SLOVÁ

Dátum 24.09.2023

KSS: Komunisti pripomínajú, že sociálna demokracia mala vždy v histórii i v súčasnosti len „pekné slová“ pre občanov voličov. Jej skutky však vždy „boli na ruku“ vládnucej triede, teda úzkej skupine oligarchov, ktorí majú v krajine a regióne svoj záujem. 

KSS: OD REVOLÚCIE BOLI VŠETKY VLÁDY PROTIĽUDOVÉ

Dátum 19.09.2023

Pavol Suško, člen predsedníctva KSS: Pri silnejšej KSS nebude všemocná žiadna protiľudová vláda. Ktoré vlády na Slovensku od roku 1989, alebo za ostatné roky, predstavovali, alebo chránili záujmy ľudu? Záujmy občanov? Žiadna!

Stránky