PAVOL SUŠKO

NÁSILIE JE PREJAVOM CHOREJ SPOLOČNOSTI

Dátum 11.01.2023

KSS: Prejavy násilia sú odrazom, ale aj prejavom „chorej“ spoločnosti. Sú prejavom úpadku, ktorý priamo i nepriamo zapríčinili všetky vlády a parlamenty po novembri 1989. Prevrat, zinscenovaný úzkou skupinou ľudí, podľa scenárov tajných služieb vtedy Západných krajín, s podporou „sorošovských“ a iných nadácii a fondov, voviedol spoločnosť do tohto systému. 

ODKAZ HEGEROVI: SANKCIE ŠKODIA SLOVENSKU

Dátum 19.11.2022

Z dôvodu rastu cien energií nám hrozí krach ekonomiky.

ODKAZ HEGEROVI: SANKCIE ŠKODIA SLOVENSKU

Dátum 11.11.2022

Vyhlásenia o tom, že „za všetko môže Putin“, prestanú občanov zaujímať, pretože občania aj tak vedia, že to nie je Rusko, ktoré nám energie nechce predať.

HRA S FAŠISTICKOU KARTOU

Dátum 01.08.2022

Súčasná vládna koalícia sa ocitla na okraji politickej priepasti

PODĽA ČAPUTOVEJ SME NIKDY NEMALI TAKÚ DEMOKRACIU A SLOBODU AKO TERAZ

Dátum 06.03.2022

Súčasné dianie na Ukrajine, ktoré vzniklo v dôsledku dosahovania geopololitických cieľov dvomi mocenskými centrami, vrhlo jasné svetlo na skutočný stav demokracie a slobody na Slovensku, ale aj v Európe a vo svete. 

KEDY OZNAČÍ EÚ ZA AGRESIU AJ BOMBARDOVANIE JUHOSLÁVIE?

Dátum 01.03.2022

Čím konkrétne boli „vyprovokované“ a „vynútené  raketové útoky, bombardovania armádami NATO suverénnych krajín ako Juhoslávia, Irak, Líbya, Sýria a vojenské okupovanie  Afganistanu? Neboli agresívne kroky USA a ich spojencov bezpreceentné?! Nebolo možné tiež riešiť vzťahy s uvedenými krajinami diplomatickými rozhovormi?!

AMERIČANIA POTREBUJÚ PODLÝCH ZRADCOV, ABY SA DOSTALI NA SLOVANSKÉ ÚZEMIE

Dátum 17.02.2022

Na Slovensku sa našlo 79 osôb, ktoré bez ohľadu na asi 64 percentný nesúhlas občanov krajiny, rozhodli o „prenajatí“ momentálne dvoch letísk pre cudzie vojska.  K nim sa pridala ešte jedna osôbka, ktorá takúto „Dohodu“ z pozície prezidentky republiky, okamžite v ten deň aj podpísala.

HLÚPOSŤ NAŠICH POLITIKOV MÔŽE DOVIESŤ SLOVENSKO DO NEŠŤASTIA

Dátum 03.02.2022

„Politici“ ako Valášek, Šeliga, Krúpa, Naď, Remišová či Korčok robia nebezpečné a nepredvídateľné kroky proti Rusku angažujúc sa za záujmy USA v Európe a vo svete.

NAĎ, HEGER, REMIŠOVÁ, ŠELIGA A KORČOK VYTVÁRAJÚ ATMOSFÉRU STRACHU A VOJNOVÝCH PRÍPRAV

Dátum 27.01.2022

Čo je možné očakávať od ľudí, ktorým bolo „zaočkované“ myslenie v duchu strategických záujmov a geopolitických zámerov USA a NATO? Čoraz viac sa kampaň na podporu uvedenej dohody podobá na predvojnovú propagandu, prípravu občanov Slovenska na vojnu.

BUDE VOJNA NA UKRAJINE ? O ZAČIATKU VOJNY VIE AGRESOR VŽDY SKÔR, AKO NAPADNUTÝ

Dátum 26.01.2022

Ak sú už mocnosti NATO rozhodnuté vyprovokovať vojnu medzi Ukrajinou a Ruskom a veľmi dobre tušia, ako by to mohlo skončiť, začínajú evakuáciu svojich ľudí včas a s predstihom. Aby sa ich „problém“ a hanba neopakovali, tak ako v Afganistane.

Stránky