RÓBERT MERVA

KOMU PATRÍ UKRAJINA

Dátum 27.02.2024

Jedinou prekážkou v ovládnutí celej Ukrajiny americkými investormi je aktuálne už iba Vladimir Putin a vyzerá to tak, že po nadchádzajúcich marcových ruských prezidentských voľbách bude jedinou prekážkou aj ďalších šesť rokov. Je preto nevyhnutné, aby Ukrajina čo najskôr kapitulovala, čím by sa ešte mohla zachrániť pred ohavným ovládnutím globálnou finančnou chobotnicou.

NAVAĽNYJ SLÚŽI ZÁPADU AJ PO SMRTI

Dátum 18.02.2024

Plánovaná likvidácia marionety prišla presne vo chvíli, keď si to Západ najviac želal. Potreboval totiž naliehavo neutralizovať dôsledky svojho skutočne obrovského mediálneho zlyhania, ktorým bol prelomový rozhovor Vladimira Putina s Tuckerom Carlsonom.

NACISTI POCHOVÁVALI ŽIDOVSKÉ DETI POLOMŔTVE, EŠTE DVA DNI BOLO POČUŤ ICH STONANIE SPOD ZEME

Dátum 27.01.2024

Dokument poskytol údaje o tom, že popravy Židov sprevádzalo bezprecedentné šikanovanie a mučenie: „Na poli, kam odviezli Židov na zastrelenie, ich vyzliekli, a to vrátane nemluvniat. Nahí a v mraze, počas snehovej búrky, čakali, kým na nich príde rad.

RÓBERT MERVA: KOMU PATRÍ UKRAJINA?

Dátum 12.01.2024

Róbert Merva, riaditeľ vydavateľstva TORDEN: Väčšinu Ukrajiny už vlastní najväčší nadnárodný holding na svete, globálna finančná chobotnica s názvom „Black Rock“. Šéfom tejto najbohatšej firmy sveta je jeden z najvplyvnejších ľudí na svete Larry Fink. Ten sa ešte 19. septembra 2022 spojil s Vladimírom Zelenským a navrhol mu vytvoriť fond na podporu Ukrajiny.

ÚSVIT DIGITÁLNEJ TOTALITY

Dátum 26.12.2023

Ak sa nezačneme vzdelávať o novom svete okolo nás, staneme sa jeho otrokmi.

HYBRIDNÁ VOJNA NA POLI MÉDIÍ

Dátum 25.12.2023

Robert Merva, riaditeľ vydavateľstva TORDEN: Portál Konspiratori.sk otvorene slúži americkým záujmom ako ich hromadná zbraň hybridnej vojny na Slovensku. Vydavateľstvo Torden vyhralo druhostupňový súd s týmto portálom a už nemôže byť označované za konšpiračné vydavateľstvo.

„GRÍN DÍL“ JE IBA MEGAKŠEFT ANGLOSASKÝCH BANKÁROV

Dátum 19.11.2023

Poľský minister spravodlivosti Zbigniew Ziobro: Nemci nám nariaďujú, aby sme zatvorili naše bane na uhlie, pretože musíme chrániť globálnu klímu našej planéty Zem, sami však doma otvárajú nové bane. Bruselu a Berlínu ide o kolonizáciu východnej Európy a zbedačenie tamojších obyvateľov!

ŠKANDÁL, KTORÝ BY MAL OTRIASŤ SVETOM, NAMIESTO TOHO JE TU OHLUŠUJÚCE TICHO!

Dátum 18.11.2023

Americký denník The Washington Post vykonal vlastné vyšetrovanie schém predaja ruskej ropy a nakoniec prišiel na to, že ju využíva aj americké ministerstvo obrany. No a zapredané vlády na čele týchto štátov sa smejú svojim ožobračeným občanom priamo do tváre.

ŠKANDÁL, Z KTORÉHO SA NEDÁ VYLÍZAŤ

Dátum 09.09.2023

Správne a dôveryhodné informácie majú zabezpečovať novinári a médiá. Tie sú totiž tými najdôležitejšími kontrolnými mechanizmami pre dobré fungovanie demokracie. Ak médiá a novinári zlyhajú, demokraciu vystrieda fašizmus. Slovenskom aktuálne hýbe informácia o odhalení úzkeho prepojenia redaktorky Moniky Tódovej z Denníka N so sudkyňou Špecializovaného trestného súdu Pamelou Záleskou.

VODCA KYJEVSKÉHO REŽIMU ZELENSKYJ JE ZAHNANÝ DO KÚTA

Dátum 31.08.2023

Vodca kyjevského režimu Volodymyr Zelenskyj je zahnaný do kúta, pretože široko ohlásená protiofenzíva sa zmenila na totálne fiasko. Bez podpory Západu je kolaps kyjevského režimu nevyhnutný. Ak Západ prestane Ukrajine dodávať zbrane a peniaze, „vzdá sa do niekoľkých dní“, povedal Josep Borrell, človek vydávajúci sa za šefa zahraničných vzťahov Európskej únie. 

Stránky