RÓBERT MERVA

NEPOUČITEĽNÉ NOVINÁRSKE HYENY

Dátum 08.07.2024

Je najvyšší čas vziať do rúk spravodlivosť a vymiesť Augiášov chliev v slovenskom mainstreamovom spravodajstve. Existuje množstvo dôkazov, že v týchto médiách pôsobia aktivisti, ktorí účelovo klamú, zavádzajú a manipulujú verejnosť, čím sa otvorene a cielene snažia vyvolať nepokoje v spoločnosti.

SME VO VOJNE

Dátum 10.06.2024

Systémové médiá na Slovensku, spoločne s niektorými politikmi, dlhodobo rozdeľujú spoločnosť manipulovaním informácií, ich prekrúcaním a zamlčiavaním dôležitých faktov. Nútia ľudí vybrať si stranu, inak ich napádajú a urážajú. Kdejaký minister či politik si beztrestne osočuje ľudí, ktorým nadáva do opíc, dezolátov a dehonestuje ich s otvorenou podporou médií.

ROBERT MERVA: LIBERALIZMUS UKÁZAL SVOJU TVÁR

Dátum 16.05.2024

Robert Fico, ktorý sa stal terčom atentátu, je skúsený politik, ktorý vycítil, že emócie spoločnosti sú vybičované a sú na hrane, ktorou môžeme skĺznuť do priepasti dejín. Vedel aj to, ako tomu zabrániť. Zvoli si cestu mieru a pokoja. Vybral sa racionálnou cestou k upokojeniu spoločnosti, ktorú chcel priviesť k rozumu. Napokon sa však stal obeťou tohto davu.

1. MÁJ JE DŇOM TRIEDNEHO BOJA A NIE „SVIATKOM PRÁCE“, AKO SA NÁS KAPITALISTI OPÄŤ SNAŽIA POMÝLIŤ

Dátum 01.05.2024

Deň triedneho boja proti vykorisťovaniu pracujúcich. Na transparentoch nám musí hrdo svietiť bojové heslo: „Proletári všetkých krajín, spojte sa!“ a to až dovtedy, pokým nikde na zemi nezostane nespravodlivosť, vykorisťovanie a útlak.

HMOTNÁ KLIATBA ĽUDSTVA

Dátum 14.04.2024

Tragédiou ľudstva je permanentný komplex menejcennosti u väčšiny jednotlivcov. Tí si tento skľučujúci pocit kompenzujú nakupovaním. Majú totiž v sebe hlboko zakorenenú a nenaplnenú túžbu, zaslúžiť si svoje miesto v spoločnosti.

„JE KONIEC“ - PUTIN ODHAĽUJE PLÁN B

Dátum 08.04.2024

Mandát Vladimíra Zelenského skončí 20. mája 2024. Od tohto dňa bude v čele štátu už iba ako samozvaný vojenský diktátor, ktorý vladne len na základe stanného práva. Šéf ruskej diplomacie Sergej Lavrov sa už jasne vyjadril, že otázka uznania Zelenského za plnoprávneho prezidenta Ukrajiny po 21. máji 2024 môže stratiť zmysel.

SKORUMPOVANÝM MÉDIÁM NAŠŤASTIE UŽ NIKTO NEVERÍ!

Dátum 07.04.2024

Bojovať s mainstreamom je ako bojovať proti holubom na námestiach. Najleopšie si je ich nevšímať. Lenže potom je tu oid nich aj tak všetko osraté. Najlepšie by bolo ich nekŕmiť a nasadiť proti nim prirodzených predátorov. Vtedy sa ich populácia sreguluje. Peter Pellegrini sa rozhodol do prezidentského paláca premlčať a vyšlo mu to. Môžeme teraz prepisovať učebnice politického PR. Korčok si zas zvolil taktiku konfrontácie. Zlá voľba. 

KOMU PATRÍ UKRAJINA

Dátum 27.02.2024

Jedinou prekážkou v ovládnutí celej Ukrajiny americkými investormi je aktuálne už iba Vladimir Putin a vyzerá to tak, že po nadchádzajúcich marcových ruských prezidentských voľbách bude jedinou prekážkou aj ďalších šesť rokov. Je preto nevyhnutné, aby Ukrajina čo najskôr kapitulovala, čím by sa ešte mohla zachrániť pred ohavným ovládnutím globálnou finančnou chobotnicou.

NAVAĽNYJ SLÚŽI ZÁPADU AJ PO SMRTI

Dátum 18.02.2024

Plánovaná likvidácia marionety prišla presne vo chvíli, keď si to Západ najviac želal. Potreboval totiž naliehavo neutralizovať dôsledky svojho skutočne obrovského mediálneho zlyhania, ktorým bol prelomový rozhovor Vladimira Putina s Tuckerom Carlsonom.

NACISTI POCHOVÁVALI ŽIDOVSKÉ DETI POLOMŔTVE, EŠTE DVA DNI BOLO POČUŤ ICH STONANIE SPOD ZEME

Dátum 27.01.2024

Dokument poskytol údaje o tom, že popravy Židov sprevádzalo bezprecedentné šikanovanie a mučenie: „Na poli, kam odviezli Židov na zastrelenie, ich vyzliekli, a to vrátane nemluvniat. Nahí a v mraze, počas snehovej búrky, čakali, kým na nich príde rad.

Stránky