Roman Stopka

STOPKA: NEMÔŽEME MLČAŤ, VLÁDNI POLITICI VEREJNE, AROGANTNE AŽ BEZOČIVO KONAJÚ PROTI ZÁUJMOM SR!

Dátum 31.07.2021

Roman Stopka: Dnešná vládna garnitúra aj s prezidentkou urobia všetko pre to, aby zotrvali pri moci až do konca volebného obdobia. Poháňajú ich možné obrovské podiely na peniazoch štátnych pôžičiek a tlak tých, ktorí ich na výslnie moci dostali – zahraniční liberáli.

STOPKA: SR UŽ NIE JE SUVERÉNNY ŠTÁT!

Dátum 18.07.2021

Roman Stopka: PSN dlhodobo upozorňuje na demontáž štátnosti a ohrozovanie zvrchovanosti SR. V uplynulých dňoch naše obavy potvrdila prezidentka SR, ktorá odporúča Európskej únii upraviť svoje pravidlá tak, aby v zahraničnej politike nerozhodovala na základe zhody všetkých štátov, čím hlava štátu potvrdila konanie proti suverenite a zvrchovanosti Slovenskej republiky, ktorú by mala reprezentovať.

STOPKA: MECENÁŠI VLÁDNYCH POLITICKÝCH STRÁN BUDÚ BRÁNIŤ PREDČASNÝM VOĽBÁM

Dátum 30.03.2021

Roman Stopka: Odmietajme diktatúru hlúposti a chorobnej mocibažnosti. Rekonštrukcia, ako metóda riešenia vládnej krízy, prospech neprinesie. Akurát všetkým ukázaže, koľko sme už stratili zo zvrchovanosti. Mecenáši však investovali a ziskov sa vzdať nechcú. 

ZÁPAS O SLOVENSKÚ ŠTÁTNOSŤ SA NESKONČIL

Dátum 01.01.2021

ODOMKNUTÝ ČLÁNOK: Roman Stopka: Slovenský národ, bez akejkoľvek idealizácie, má obrovský potenciál. To preto sa ho snažia, raz iredentistickí Maďari, inokedy kryptošovinistickí Česi, dostať pod svoju megalomanskú kontrolu. Je naliehavo potrebné posilniť vytrvalosť štátotvorného obyvateľstva a vydržať ešte jednu generáciu a tak zmeniť podmienky na odolanie tlakom cudzích záujmov.

STOPKA: CESTA K TOTALITNEJ MOCI

Dátum 05.12.2020

ODOMKNUTÝ ČLÁNOK: Roman Stopka: Táto vláda nie je zvrchovaným subjektom štátnej moci, ale len hračkou v rukách zahraničných finančných manipulátorov. Hračkou o to bezmocnejšou, že kvalifikovane nezvláda technológiu moci, a teda procesy riadenia štátu; nezaujíma ju prospech vlastného štátu a jeho občanov.

SLOVENSKO V PODRUČÍ MANIPULÁTOROV

Dátum 19.09.2020

Roman Stopka: Všetky vlády v samostatnej SR od jej vzniku v roku 1993 sa dostali k moci prostredníctvom viac-menej propagandisticky zdatných vodcov politických strán v regulárnych voľbách.

SNS ZAŽÍVA HLBOKÚ KRÍZU, VOLIČI A ČLENOVIA OSTALI OKLAMANÍ

Dátum 19.07.2020

Roman Stopka: Nemám ani tie najmenšie námietky voči snahám SNS vykonať svoju vnútornú očistu, práve naopak, ako jej bývalý podpredseda ich vítam. Na Dankove praktiky som poukázal už v roku 2013. 

PRÁZDNE SĽUBY KOALÍCIE

Dátum 15.06.2020

Roman Stopka: Už sa ani nedivím, keď sa nejaký cudzí politický predstaviteľ pozerá na našich reprezentantov ako na zábavné exponáty v ZOO.

OKLAMANÍ ČLENOVIA SNS

Dátum 10.03.2020

Bývalý podpredseda SNS a súčasný predseda politickej strany Práca slovenského národa (PSN) Roman Stopka sa na www.psn.sk vyjadril k súčasnej situácii v Slovenskej národnej strane. Roman Stopka poukazoval na Dankove praktiky už v roku 2013 

SLUHOVIA ELÍT

Dátum 18.02.2020

Roman Stopka: Ľahostajnosť voliča k dianiu v republike nikdy nič nevyriešila

Stránky