Roman Stopka

STOPKA: TREBA VYMIESŤ AUGIÁŠOV CHLIEV

Dátum 29.01.2023

Roman Stopka, predseda PSN: Národ už svojou bezočivosťou neoklamete! Národ potrebuje pravdu, prospech a perspektívu. Je potrebné vymiesť ten Augiášov chliev, na ktorý ste premenili NR SR. Cesta k náprave je ukázaná v Cieľovom programe politickej strany Práca slovenského národa - www.psn.sk.

STOPKA: NÁŠ ŠTÁT JE CHORÝ

Dátum 20.10.2022

Roman Stopka, predseda PSN: Členovia koalície po voľbách v tichosti obrátili kormidlo svojich postupov proti záujmom slovenského národa. Dnešná vláda dokázala, že je protinárodná a doslova aj protištátna. Kým ľudia chcú počuť pravdu, aby sa mohli podľa nej zariadiť, ona sa schováva za účelovo poprekrúcané fakty, polopravdy a lži. Preto kladie medzi ľudí a pravdu prekážku, všade zvanú CENZÚRA. Je celkom prirodzené, že takej vlády sa dnes už väčšina ľudí chce zbaviť.

STOPKA: ZASTAVME BAŠOVANIE MATOVIČOVCOV

Dátum 02.07.2022

Napätie, ktoré svojím konaním vláda vyvoláva, sa časom netlmí, ale stupňuje

STOPKA: SLOVENSKÁ ZVRCHOVANOSŤ JE V OHROZENÍ

Dátum 01.01.2022

Roman Stopka, predseda PSN: Na celom riadení štátu sa podpisuje stále väčšia viazanosť vlád na EÚ, USA i nadnárodné finančné a ekonomické korporácie. Vládnuce koalície sa sústreďujú na šklbanie štátneho majetku na prospech svojich politických strán. Bremeno nesie občan SR, jeho tvorivá práca a s podporou masmédií spochybňovaná, a preto neistá budúcnosť štátotvorného národa, ale aj štátu vôbec.

STOPKA: MATOVIČOVCI SA S VEĽKÝM HRMOTOM PUSTILI DO OTVORENÉHO BÚRANIA ŠTÁTU

Dátum 01.01.2022

Roman Stopka, predseda PSN: Keď sa so spätným pohľadom pozrieme na činnosť našich, doteraz siedmich predsedov vlád a ich vzťah k štátnemu majetku, zvrchovanosti, suverenite, nezávislosti SR, nedotknuteľnosti jej hraníc zistíme, že mnohí konali, či už vedome alebo z tuposti, proti záujmom existencie samostatného štátu.

STOPKA: NA NEKONANIE HEGEROVEJ VLÁDY DOPLATÍ CELÁ REPUBLIKA!

Dátum 20.10.2021

Roman Stopka: Maďari sa autonómie nevzdajú. Jednoznačne to vyjadril bývalý maďarský minister zahraničných vecí Géza Jeszenszky: „... nikto nemôže zazlievať maďarským politikom úsilie zvrátiť výsledky Trianonskej dohody aspoň mierovou cestou...“

STOPKA: MAĎARI SA AUTONÓMIE NEVZDAJÚ!

Dátum 20.10.2021

Roman Stopka, predseda PSN: V hrnci vzájomných maďarsko-slovenských vzťahov je veľmi starostlivo nastavovaný tlak a hrniec vybuchne, keď sa to bude hodiť im. Naša vláda sa vzdala akejkoľvek prevencie a na jej konanie doplatí celá republika.

STOPKA: SLOVENSKO JE NA CESTE K DIKTATÚRE

Dátum 02.10.2021

Predseda PSN Roman Stopka: Čo sa nepodarilo Hitlerovi tankami, o to sa dnes usilujú jeho nasledovníci peniazmi a informačnou manipuláciou.

STOPKA: ÚSTAVA SR JE ZÁKLADNÝ ZÁKON REPUBLIKY REPREZENTUJÚCI JEJ STABILITU

Dátum 01.09.2021

Roman Stopka: Suverenita Slovenskej republiky a jej autorita voči zahraničiu sa stáva len formálnou záležitosťou. Ambície a záujmy našich reprezentačných politikov sú natoľko v rozpore s potrebami štátu a občana, že sa sami odovzdávajú do cudzích rúk.

STOPKA: NEMÔŽEME MLČAŤ, VLÁDNI POLITICI VEREJNE, AROGANTNE AŽ BEZOČIVO KONAJÚ PROTI ZÁUJMOM SR!

Dátum 31.07.2021

Roman Stopka: Dnešná vládna garnitúra aj s prezidentkou urobia všetko pre to, aby zotrvali pri moci až do konca volebného obdobia. Poháňajú ich možné obrovské podiely na peniazoch štátnych pôžičiek a tlak tých, ktorí ich na výslnie moci dostali – zahraniční liberáli.

Stránky