SITA/EXTRAPLUS.SK

SULÍK: VOĽBY BUDÚ V ROKU 2024

Dátum 12.06.2021

Richard Sulík tvrdí, že ministra vnútra Romana Mikulca počas odvolávania podporia, pretože na otázky strany SaS odpovedal uspokojivo.

SNS: SYSTÉM NEREŠPEKTUJE ZDRAVÝCH ĽUDÍ, VÝHODY MAJÚ LEN ZAOČKOVANÍ

Dátum 12.06.2021

SNS: Pýtame sa, prečo sa vydávajú certifikáty, ktoré segregujú ľudí na lepších a horších? Očkovaní ľudia môžu šíriť vírus ďalej a očkovanie spôsobuje rôzne vedľajšie účinky, ktoré sú vo fáze pozorovania, keďže samotná vakcinácia je v testovacej fáze.

NAĎ: SPISY Z NAKA MÔŽU ODHALIŤ TRESTNÚ ČINNOSŤ AJ VEREJNE ZNÁMYCH OSÔB

Dátum 11.06.2021

Podľa minister obrany Jaroslava Naďa sa môžu v spisoch, ktoré vzali príslušníci inšpekcie ministerstva vnútra z NAKA, môžu obsahovať informácie, ktoré odhalia trestnú činnosť verejne známych osôb.

KOLÍKOVÁ: NA SEX JE POTREBNÉ UDELIŤ SÚHLAS!

Dátum 11.06.2021

Ministerka spravodlivosti a členka rozvrátenej strany Za ľudí Mária Kolíková plánuje zmeniť definíciu pojmu znásilnenie. Na sex by mal byť podľa nej udelený súhlas, inak ide o znásilnenie.

KORČOK: SLOVENSKO SA BUDE UCHÁDZAŤ O ČLENSTVO VO VÝKONNEJ RADE UNESCO

Dátum 11.06.2021

Výkonná rada UNESCO je hlavným rozhodovacím orgánom organizácie, ktorá má vo svojom mandáte aktuálne témy, akými sú podpora vedy, výskumu a inovácií, ochrana biodiverzity, globálne vzdelávanie, ľudské práva, sloboda tlače a bezpečnosť novinárov, etika umelej inteligencie či ochrana kultúrneho a prírodného dedičstva.

NA NAKA ZASAHUJE INŠPEKCIA MINISTERSTVA VNÚTRA

Dátum 10.06.2021

Na Národnú kriminálnu agentúru (NAKA) prišli pracovníci inšpekcie ministerstva vnútra a zaistili niekoľko živých vyšetrovacích spisov, ktoré vyšetruje špeciálny tím Očistec.

FICO: MIKULEC DOHADZOVAL KŠEFTY RODINE A POTOM ZAMETAL STOPY

Dátum 10.06.2021

Predseda strany SMER-SD Robert Fico tvrdí, že minister vnútra Roman Mikulec mal v roku 2012 skartovať dokumenty týkajúce sa nezákonného nakladania s financiami vojenského spravodajstva. Jediným motívom na skartáciu je podľa neho zakrytie zmlúv uzavretých medzi vojenským spravodajstvom a ministerstvom obrany v rokoch 2004 - 2012. 

NAĎ CHCE NAKÚPIŤ ĎALŠIU VOJENSKÚ TECHNIKU

Dátum 10.06.2021

Minister obrany Jaroslav Naď za zúčastnil prezentácie bojovej techniky, ktorej cieľom je prieskum trhu k obstarávaniu nových pásových bojových obrnených vozidiel CV-90. 

KORČOK SI PRIPOMÍNA VÝROČIE NADVIAZANIA VZŤAHOV ČESKOSLOVENSKA S FRANCÚZSKOM

Dátum 10.06.2021

Minister zahraničných vecí Ivan Korčok si v Paríži pripomína sté výročie nadviazania diplomatických stykov medzi Českoslovesnkom a Francúzskom. O tie sa pričinil diplomat a politológ Štefan Osuský, ktorý sa stal prvým vyslancom prvej ČSR vo Francúzsku. 

PROKOPOVÁ: BEZ OČKOVANIA DETÍ NIKDY NEDOSIAHNEME KOLEKTÍVNU IMUNITU

Dátum 09.06.2021

Hlavná odborníčka Ministerstva zdravotníctva SR tvrdí, že očkovanie maloletých je dôležité.

Stránky