SITA/EXTRAPLUS.SK

PÁPEŽ NECHCE, ABY OKOLO NEHO NA SLOVENSKU BOLI NEZAOČKOVANÍ NOVINÁRI

Dátum 03.08.2021

Novinári, ktorí budú chcieť spravodajský pokrývať návštevu pápeža Františka na Slovensku v septembri, musia byť zaočkovaní. 

PČOLINSKÝ: MIKULEC CHCE ZAKÁZAŤ NEZAOČKOVANÝM VOLIŤ

Dátum 03.08.2021

Podľa poslanca Petra Pčolinského zo Sme rodina chce ministerstvo vnútra na čele s ministrom Romanom Mikulcom vylúčiť z volieb všetkých, ktorí nie sú zaočkovaní. Dodáva, že Mikulec musí okamžite odstúpiť!

POLÍCIA TVRDÍ, ŽE ČAPUTOVÁ A PÁPEŽ NEPATRIA DO ŽIADNEHO TAJNÉHO SPOLOČENSTVA

Dátum 03.08.2021

Polícia SR tvrdí, že gesto prekrížených rúk, ktoré vzájomno použila prezidentka SR Zuzana Čaputová a predsedníčka Európskej komisie Ursula von der Leyenová nemá odkazovať na akési tajné spoločenstvo, ktorého členom má byť aj pápež František a jeho uznávačom bol aj Adolf Hitler. 

MATOVIČ: DRŽME SI KLOBÚKY, DELTA PRICHÁDZA NA SLOVENSKO!

Dátum 03.08.2021

Minister financií Igor Matovič uverejnil na svojom Facebooku status, v ktorom tvrdí zatiaľ čo máme plné sklady zbraní s koronavírusom sme sa rozhodli bojovať s holými rukami. 

REMIŠOVÁ SA BOJÍ PREDČASNÝCH VOLIEB

Dátum 03.08.2021

Predsedníčka koaličnej strany Za ľudí Veronika Remišová tvrdí, že sa odmieta stotožniť s názormi, že by bolo prijateľným rizikom vyvolávať predčasné voľby. 

HLAS-SD: OČKOVACIA LOTÉRIA JE NEZMYSEL, KTORÝ NIKOHO NEZACHRÁNI

Dátum 03.08.2021

Podľa podpredsedu strany HLAS-SD Richarda Rašiho chce minister financií na seba lotériou len upútať pozornosť a rozdať milióny eur z daní Slovákov. 

V NEW YORKU BUDÚ MÔCŤ ÍSŤ DO REŠTAURÁCIÍ ČI FITNESCENTIER LEN ZAOČKOVANÍ

Dátum 03.08.2021

Príkaz starostu Billa De Blasia nadobudne účinnosť 16. augusta a úplne sa začne uplatňovať od 13. septembra. Starosta uviedol, že táto povinnosť bude povzbudzovať k zvýšeniu očkovania s cieľom bojovať proti šíreniu delta variantu koronavírusu.

SHMÚ VARUJE: BLÍŽIA SA ĎALŠIE POVODNE!

Dátum 03.08.2021

Pre okresy Prievidza a Bánovce nad Bebravou platí výstraha prvého stupňa pred povodňami, ktorá platí od dnes 23:00 do 7:00 nasledujúceho dňa. 

AK OČKOVACIA LOTÉRIA PRESVEDČÍ VIAC AKO 6-TISÍC ĽUDÍ, SPOLOČENSKY SA JEJ VRÁTI 26 MILIÓNOV EUR

Dátum 03.08.2021

Podľa Útvaru hodnoty za peniaze Ministerstva financií SR môžu finančné bonusy zvýšiť mieru zaočkovania. Ak tento bonus dokáže presvedčiť 6-tisíc ľudí, ktorí by sa inak očkovať nedali sú náklady na lotériu návratné. 

GRÖHLING: MUSÍME ZABEZPEČIŤ ŠKOLY VYŠŠOU MIEROU OČKOVANIA

Dátum 03.08.2021

Minister školstva Bratislav Gröhling vyzýva rodičov, žiakov a učiteľov, aby sa ešte počas mesiaca august dali zaočkovať a pomohli tak zabrániť šíreniu koronavírusu na školách.

Stránky