Štefan Harabin

HARABIN: SPOLOČNOSŤ META KAŽDÝ DEŇ POTVRDZUJE, ŽE ATENTÁTNIK MAL KOMPLICOV

Dátum 07.06.2024

Štefan Harabin: bývalý predseda Najvyššieho súdu SR: Prešli už tri týždne od atentátu na premiéra Fica a spoločnosť Meta, ktorá prevádzkuje Facebook doteraz neposkytla zálohované údaje z atentátnikovho profilu. Keď však bolo treba atentátnikov profil vymazať, dokázala to do dvoch hodín po atentáte.

HARABIN: CINTULA JE PRODUKTOM LIBERÁLNEJ PROPAGANDY

Dátum 17.05.2024

Štefan Harabin, bývalý predseda Najvyššieho súdu SR: Na lavici obžalovaných by spolu s Cintulom mali sedieť v prvom rade minimálne tí, čo mu tieto sprostosti tlačili do hlavy. Teda presstitúti z mainstreamu, agenti z mimovládok a politici z PS, SaS, KDH a OĽaNO. Spoločnosť sa nezradikalizovala sama od seba. Spoločnosť sa upokojí hneď, ako sa štát konečne poráta s týmito vlastizradnými štruktúrami z médií, mimovládok a politických strán, ktoré túto polarizáciu cielene vytvárajú.

HARABIN: CHCE PELLEGRINI VÔBEC OSLOVIŤ VOLIČOV HARABINA?

Dátum 30.03.2024

Štefan Harabin, bývalý predseda Najvyššieho súdu SR: Ak chce hlasy Pellegrini tohto voliča, tak mu musí preto ponúknuť aj niečo viac ako len nezvolenie Korčoka. Možnosti má veľa. Chápem, že nemôže úplne prebrať môj program, lebo by stratil časť svojich voličov, ale niečo musí ponúknuť aj národnovlasteneckému voličovi.

HARABIN: DOKEDY BUDEME TOLEROVAŤ TAKÝCH LOTROV AKO HELLEBRANDT?

Dátum 13.02.2024

VIDEO: Štefan Harabin, národno-vlastenecký kandidát na prezidenta a bývalý predseda NS SR: kto je exposlanec Hellebrandt? To je ten človek, ktorý sa 1. októbra 2021 na svojom Facebooku vyhrážal zdravým neočkovaným ľuďom, že budú platiť špeciálnu daň, lebo šíria vírus. Kto šíri vírus? Zdraví ľudia alebo tento klamár a vydierač?

HARABIN: ČIŽNÁR ZACHRÁNIL LIPŠICA PRED BASOU

Dátum 06.01.2024

VIDEOBLOG: Existovalo totiž metodické usmernenie pre prokurátorov, že pri nehode s následkom smrti musia navrhovať nepodmienečné tresty odňatia slobody. Teda paradoxne to, čo Lipšic celý čas presadzoval. Keď už išlo o Lipšica, tak vybavil u generálneho prokurátora Čižnára, že tento metodický pokyn bol záhadne zrušený.

HARABIN: SLOVENSKO PO DESIATICH ROKOCH POTREBUJE SLOVENSKÉHO PREZIDENTA

Dátum 30.12.2023

Čaká sa na oznámenie a vyhlásenie, ktoré urobí jedna osoba – Peter Pellegrini. Oznámenie, či bude kandidovať, a vyhlásenie termínu konania volieb.

HARABIN: PELLEGRINI PODPOROVAL VOJNU V SÝRII

Dátum 25.12.2023

VIDEOBLOG: Štefan Harabin, bývalý predseda NS SR a národný kandidát na prezidenta SR už pred piatimi rokmi upozorňoval na to, že Slovensko sa aj vďakou Miroslava Lajčáka a Petra Pellegriniho zaradilo k vazalským štátom, ktoré podporili útok západných mocností na Sýriu.

HARABIN: TÁTO GENERÁCIA MÁ PLNÚ HUBU PRÁV, ALE ŽIADNE POVINNOSTI

Dátum 22.12.2023

VIDEOBLOG: Štefan Harabin, bývalý predseda NS SR a národný kandidát na prezidenta SR: Táto generácia má plnú hubu práv a výziev, ale nijaké povinnosti.Nie sú schopní čeliť žiadnej prekážke, len neustále oznamovať odchod do zahraničia. Výdatne ich hecuje Sorošov mainstream, keďže Fico im berie budúcnosť, lebo sa stará o dôchodcov. 

HARABIN: LIPŠIC PÔJDE DO BASY

Dátum 12.12.2023

Bývalý predseda NS SR a národný kandidát na prezidenta SR Štefan Harabin: ÚŠP musí byť zrušený a Lipšic sa tam vráti už len v modrej košeli a s vysávačom v ruke ako člen upratovacej čaty z príslušného väzenia.

HARABIN: NAJHORŠÍ SLOVENSKÝ MINISTER SA STAL PORADCOM ČERNOCHOVEJ

Dátum 05.12.2023

VIDEOBLOG: Bývalý predseda Najvyššieho súdu SR, exminister spravodlivosti a kandidát na prezidenta Štefan Harabin v relácii Rozhovory Jany Bobošíkové odpovedal aj na nasledujúce otázky: Propagujú slovenské médiá zmenu práva veta v Európskej únii tak ako v Česku napríklad denník Echo 24? Ako sa darí novému premiérovi Robertovi Ficovi? A ako sa dá vystúpiť zo Severoatlantickej aliancie?

Stránky