Štefan Harabin

HARABIN: DOKEDY BUDEME TOLEROVAŤ TAKÝCH LOTROV AKO HELLEBRANDT?

Dátum 13.02.2024

VIDEO: Štefan Harabin, národno-vlastenecký kandidát na prezidenta a bývalý predseda NS SR: kto je exposlanec Hellebrandt? To je ten človek, ktorý sa 1. októbra 2021 na svojom Facebooku vyhrážal zdravým neočkovaným ľuďom, že budú platiť špeciálnu daň, lebo šíria vírus. Kto šíri vírus? Zdraví ľudia alebo tento klamár a vydierač?

HARABIN: ČIŽNÁR ZACHRÁNIL LIPŠICA PRED BASOU

Dátum 06.01.2024

VIDEOBLOG: Existovalo totiž metodické usmernenie pre prokurátorov, že pri nehode s následkom smrti musia navrhovať nepodmienečné tresty odňatia slobody. Teda paradoxne to, čo Lipšic celý čas presadzoval. Keď už išlo o Lipšica, tak vybavil u generálneho prokurátora Čižnára, že tento metodický pokyn bol záhadne zrušený.

HARABIN: SLOVENSKO PO DESIATICH ROKOCH POTREBUJE SLOVENSKÉHO PREZIDENTA

Dátum 30.12.2023

Čaká sa na oznámenie a vyhlásenie, ktoré urobí jedna osoba – Peter Pellegrini. Oznámenie, či bude kandidovať, a vyhlásenie termínu konania volieb.

HARABIN: PELLEGRINI PODPOROVAL VOJNU V SÝRII

Dátum 25.12.2023

VIDEOBLOG: Štefan Harabin, bývalý predseda NS SR a národný kandidát na prezidenta SR už pred piatimi rokmi upozorňoval na to, že Slovensko sa aj vďakou Miroslava Lajčáka a Petra Pellegriniho zaradilo k vazalským štátom, ktoré podporili útok západných mocností na Sýriu.

HARABIN: TÁTO GENERÁCIA MÁ PLNÚ HUBU PRÁV, ALE ŽIADNE POVINNOSTI

Dátum 22.12.2023

VIDEOBLOG: Štefan Harabin, bývalý predseda NS SR a národný kandidát na prezidenta SR: Táto generácia má plnú hubu práv a výziev, ale nijaké povinnosti.Nie sú schopní čeliť žiadnej prekážke, len neustále oznamovať odchod do zahraničia. Výdatne ich hecuje Sorošov mainstream, keďže Fico im berie budúcnosť, lebo sa stará o dôchodcov. 

HARABIN: LIPŠIC PÔJDE DO BASY

Dátum 12.12.2023

Bývalý predseda NS SR a národný kandidát na prezidenta SR Štefan Harabin: ÚŠP musí byť zrušený a Lipšic sa tam vráti už len v modrej košeli a s vysávačom v ruke ako člen upratovacej čaty z príslušného väzenia.

HARABIN: NAJHORŠÍ SLOVENSKÝ MINISTER SA STAL PORADCOM ČERNOCHOVEJ

Dátum 05.12.2023

VIDEOBLOG: Bývalý predseda Najvyššieho súdu SR, exminister spravodlivosti a kandidát na prezidenta Štefan Harabin v relácii Rozhovory Jany Bobošíkové odpovedal aj na nasledujúce otázky: Propagujú slovenské médiá zmenu práva veta v Európskej únii tak ako v Česku napríklad denník Echo 24? Ako sa darí novému premiérovi Robertovi Ficovi? A ako sa dá vystúpiť zo Severoatlantickej aliancie?

HARABIN: ZA SMRŤ LUČANSKÉHO SÚ ZODPOVEDNÍ TÍ, ČO HO UVÄZNILI

Dátum 04.12.2023

VIDEOBLOG: Pani Čaputová, viete, aký je rozdiel medzi Kuciakom a Lučanským? Zrejme nie. Lebo ste ho neráčili ani spomenúť v novoročnom prejave. Lučanský na rozdiel od Kuciaka, ktorého ste velebili nespočetne krát, chránil Slovensko aj vás, ale Kuciak nie. Karma je vždy zdarma, pani Čaputová.

HARABIN: LIPŠICOVI TEČIE DO GATÍ

Dátum 29.11.2023

Štefan Harabin, bývalý predseda NR SR, národno-vlastenecký kandidát na prezidenta SR: Lipšicovi tečie do topánok, tak zvolá tlačovku. Odprezentuje kolosálne nezmysly. Jeho presstitúti potom nimi zavádzajú verejnosť. Za posledné dva týždne tak urobil dvakrát.

HARABIN: ČO JE EXTRÉMIZMUS A ČO OHROZUJE BEZPEČNOSŤ ŠTÁTU?

Dátum 22.11.2023

Štefan Harabin, bývalý predseda NS SR, národno-vlastenecký kandidát na prezidenta SR: Ako prezidentský kandidát a právnik s dlhoročnou praxou sudcu na NS SR sa musím vyjadriť k jednej z najnebezpečnejších dlhodobých aktivít riadených extrémnymi liberálmi u nás na Slovensku.

Stránky