ŠTEFAN NIŽŇANSKÝ

ZLOČINNÝ REŽIM TRNAVSKÉHO BORATA JE NAJVÄČŠÍ OMYL VOLIČOV V DEJINÁCH SLOVENSKA

Dátum 21.01.2021

Umieranie v nemocniciach a papalášizmus kvitne rýchlejšie než hrdza na podvozkoch áut šinúcich sa po nasolených cestách počas zákazu vychádzania.

SLOVENSKO ŠIKANUJE LABILNÝ PREMIÉR

Dátum 29.12.2020

ODOMKNUTÝ ČLÁNOK: Za extrémistov, fašistov, komunistov a záškodníkov považuje psychicky labilný a osobnostne nezrelý premiér každého, ktorí sa rozhodli zúčastniť na protestoch proti jeho osobe a vláde. Tachometer totality tretieho tisícročia ukazuje rok 1. Ako dlho a či ..., sa bude pretáčať, závisí od kormidelníka. Hoci veslovať usilovnejšie väčšinou nepomáha, ak je loď natočená zlým smerom...

MATOVIČOVE BIELE KONE

Dátum 02.11.2020

S výhrou obyčajného Igora v parlamentných voľbách vtrhla na Slovensko koronakríza, chaos, demagógia i veľká svetová hanba. Matovič sa ani v kresle ministerského predsedu nezbavil alibizmu, sebaľútosti, klamstva ako pracovnej metódy, narcizmu i chrapúnstva vo vystupovaní na verejnosti a v slovných súbojoch s politickými rivalmi.

MATOVIČ JE BEZPEČNOSTNÉ RIZIKO PRE SAMOTNÝ ŠTÁT

Dátum 29.10.2020

Zuzanu Čaputovú – hlavnú veliteľku ozbrojených síl – nazval Matovič len „ceremoniálnou bábkou“, ktorej ani netreba vopred oznámiť, že naša armáda bude celoplošne testovať populáciu... Pritom sa preriekol, či zámerne provokačne poznamenal, že „veď Merkelová o tom vedela“...

POLITICKY A MEDIÁLNE ZNÁSILŇOVANÁ SPRAVODLIVOSŤ A ORGANIZOVANÝ HNEV ĽUDU

Dátum 04.09.2020

Čo bude nasledovať? Médiá už opäť burcujú a podnecujú občanov k pouličným nepokojom, zrejme na vynútenie zmeny rozsudku. No proti komu a proti čomu? Politici i médiá musia rešpektovať rozhodnutie súdu.

MAINSTREAMOVÝM MÉDIÁM HROZIA BANKROTY A PREPÚŠŤANIE NOVINÁROV

Dátum 31.08.2020

Vlády viacerých štátov chcú dostať vydavateľské domy z rúk zahraničných vlastníkov napríklad v Rusku, v Poľsku, či v Maďarsku. Mnohé zahraničné médiá označili svetoví politici štatútom cudzieho agenta. 

CELEBRITY MAJÚ ZAKÁZANÉ KRITIZOVAŤ KORONA-PROPAGANDU

Dátum 01.08.2020

Podľa miliardára Billa Gatesa je potrebné zaočkovať proti Covid-19 každého jedného človeka na planéte. Ľudia, ktorí si dovolili spochybniť šialenstvo okolo pandémie, boli označení za konšpirátorov alebo zaklokovaní sociálnymi sieťami

SLUŠNÍ GRÁZLI

Dátum 30.07.2020

Problémom Igora Matoviča nie je plagiátorstvo pri tvorbe diplomovej práce. Problémom premiéra, a preto i celého Slovenska je, že mu niekto vystavil falošné vysvedčenia a doklady o vzdelaní.

VLÁDA ČISTIČOV

Dátum 14.07.2020

Za boj s korupciou sa dajú ukryť tak dobré úmysly, ako aj nehorázne darebáctva.

VÍRUSOM ZASIAHNUTÁ ĽAVICA

Dátum 12.07.2020

Po rozbití sociálnej demokracie nás čaká pažravá globalizácia a servilnosť voči americkému militarizmu

Stránky