TORDEN

KAREN SVASJAN: EÚ JE MŔTVA, LEN O TOM EŠTE NEVIE

Text TORDEN
Dátum 16.02.2022

Ruský filozof, germanista a spisovateľ Karen Svasjan: Niet viac západnej kultúry, niet viac západného sveta a niet už Európy tak, ako sme ju poznali. Dnes ak chce niekto odhaliť skutočnú pravdu o tom, čo sa vskutku odohráva vôkol nás, musí sa pomaly schovávať, ako taký disident. A títo disidenti sú podľa Svasjana aj naozaj prenasledovaní a stíhaní. Dokonca sú aj cenzurovaní.

MICHAIL VELIČKO: ROZHOVORY O ŽIVOTE

Text TORDEN
Dátum 31.01.2021

Publikácia prináša odpovede na otázky o porozumení sveta, formovaní svetonázoru, o ľudskej psychike, filozofii, substitúcii zákonov dialektiky, o smerovaní cieľov riadenia, štruktúrovaných metódach riadenia. Dočítate sa aj o rozdiele medzi Bibliou a Koránom, o vytváraní bio robotov, slepej uličke technokratického a vedeckého pokroku v spojení s kapitalizmom a novým otroctvom budúcnosti, o zvyšovaní počtu úradníkov, Majdane a strane „podvodníkov a zlodejov“.

LIŠIAK SEVERU - VEĽKÁ STRATÉGIA VLADIMÍRA PUTINA

Text TORDEN
Dátum 30.01.2021

Putin sa javí ako nejednoznačná postava na svetovej politickej scéne. Už dvadsať rokov ho obviňujú z toho, že nemá žiadnu stratégiu a už vôbec nie ideológiu. Je to však naozaj tak? A. Kazakov dokazuje opak.

FALOŠNÁ DEMOKRACIA: MANIFEST OSUDU USA

Text TORDEN
Dátum 26.12.2020

Boris Jeľcin a jeho „reformátori voľného trhu“ boli súčasťou jednej z najutajenejších a najzločineckejších drancujúcich operácií v histórii CIA.

ANATOLIJ KĽOSOV: PÔVOD SLOVANOV PODĽA DNA

Text TORDEN
Dátum 16.12.2020

Bolo by to príliš pritiahnuté za vlasy, keby bol Abrahám, najmladší potomok Praslovanov alebo ich bratov, takpovediac, ľavobočkom vojnového ťaženia Árijov.

ANGLOSASKÁ AGRESIA A MNÍCHOVSKÁ ZRADA 1938

Text TORDEN
Dátum 14.11.2020

V  histórii by sme iba veľmi ťažko hľadali priamu analógiu s Mníchovskou dohodou. Nie je náhoda, že Hitler túto dohodu opodstatnene označil za niečo nevídané, že sa takáto dohoda vyskytla iba raz za celú históriu. Kniha RUSKÁ KULTÚRA A ANGLOSASKÁ AGRESIA - MNÍCHOVSKÁ ZRADA 1938 opisuje rolu britskej koruny v tomto období, geopolitické manévre, ale aj zákulisné intrigy.