NIET NÁM, BRATIA, POMOCI?

Dátum 23.05.2015

Zdá sa, že chaos má ovládnuť celý svet a prvá na rade je Európa. Tých nástrah a útokov je až tak veľmi veľa, a až tak veľmi navzájom do seba zapadajú, že nemôže ísť o náhodu. Servírujú nám útoky na rodinu a cirkev, jej obhajkyňu,  útoky na národy, až po útoky na náš prestarnutý kontinent. Sily Nového svetového poriadku, alebo ak chcete „Veľký brat“ pravdepodobne usúdili – usúdil, že čas už dozrel. Všetko, čo sa na svete dialo od „pamätného roku“ 1776, ako by malo práve teraz vyvrcholiť a vývoj zavŕšiť: zničenie civilizácie postavenej na kresťanských základoch. Odvtedy niekoľkým ľuďom na svete opantáva myseľ myšlienka, že nie všetkých ľudí, všetky národy a nie všetky štáty svet „potrebuje“.

Boh stvoril človeka ako muža a ženu, aby sa milovali a množili sa. Ale dvaja muži (rovnako ako dve ženy) sa vzájomne môžu(?) milovať koľko len chcú, ale nerozmnožia sa. A tak u našich priateľov v Spojených štátoch amerických (ďalej v texte len „naši priatelia“) – kde inde? – zriadili pred štyrmi rokmi neziskovú organizáciu „Men Having Babies (Muži, ktorí majú deti)“. A tento podarený spolok v Bruseli, v oficiálnom „srdci Európy“, zorganizoval začiatkom mája konferenciu – a teraz, slabšie nátury, podržte sa! – o nákupe a predaji detí pod názvom „Rodičovské možnosti pre homosexuálnych mužov“.

Ako píšu noviny Le Figaro, bol to vlastne „veľtrh“, na ktorom prítomní zástupcovia agentúr a kliník našich priateľov, ktoré sa špecializujú na prenájom materníc – hovorí sa tomu „surogačné materstvo“ – detailne vysvetlili svoje služby 200 homosexuálnym účastníkom zo starej „dobrej“ Európy: Belgicka, Francúzska a Nemecka. Šéf onoho spolku netajil, že chcú pomôcť gejom, „aby mohli nájsť najlepšiu agentúru a dieťa za najlepšiu cenu“. Je to vlastne jednoduché: treba si „kúpiť ženské vajíčko“, ideálne od študentky, ktorá má okolo 20 rokov a podobné črty s darcom spermie. Cena sa pohybuje od 60 tisíc do 150 tisíc eur. Neuveriteľné: biznis na americký spôsob!

Jeden z účastníkov konferencie sa pochválil, že spolu s partnerom si „dali vyrobiť“ 12 embryí, ktoré zamrazili, aby ušetrili a zodpovedne „plánovali rodičovstvo“. Z dvanástich embryí sa narodili už dve detí v rozpätí troch rokov. A čo bude s ostatnými desiatimi embryami? Nevedel.

Na konferencii vystúpili ženy, ktoré uisťovali, že prenájom maternice je etický a je možné, že ho uzákonia aj mimo územia našich priateľov! Podľa nich nie je dobré používať slová ako nákup a predaj detí, alebo zameriavať sa na príbehy chudobných indických žien, ktoré sú nútené rodiť deti pre iných z finančných dôvodov. Treba hovoriť o filantropii!

No na konferencii sa ocitla aj Stéphanie Raeymaekersová, zakladateľka asociácie „Donor Kinder“, ktorá chce hájiť práva detí narodených z umelého oplodnenia: aby mohli poznať – taký detail! – svojich biologických rodičov. Ona sama je jedným z takýchto detí, a nemôže zistiť svoj pôvod. Ale chce ho zistiť, ona najlepšie vie, aké je to pre ľudský život potrebné. Vytkla prítomným: „Nikto z vás tu neberie ohľad na dieťa. Aj ja som bola kúpená, ja som ten produkt, ktorý hovorí a vyrušuje vás to. V tejto krajine je už ľahšie dopátrať sa k pôvodu mäsa, ktoré konzumujete, než k biologickému pôvodu ľudí!“

A čo sa to v spomenutom roku 1776 udialo? Adam Smith napísal dielo „O bohatstve národov“, ako bibliu, ktorou na ostro odštartoval nemilosrdný kapitalizmus. Vo Frankfurte v tom istom roku založili iluminátorskú slobodomurársku lóžu, ktorá tkala ako „Frankfurtská škola“ nite nasledujúcich protikresťanských a protinárodných aktivít. A v tom istom roku založili svoj štát naši priatelia za veľkou mlákou – a dnes sa svet riadi odtiaľ. Tu vedia, že ľudí je priveľa, tu stláčajú haarp (systém zmnožovania iónových častíc a ich využívania na podnecovanie pohybov zemskej kôry), tu sa rodia biologické zbrane typu HIV či vtáčích a prasacích chrípok, ale aj protilieky osožiace farmaceutickým bossom, tu sa pripravujú vzbury a prevraty, vyrábajú zbrane a posielajú sa obom bojujúcim stranám. Poznáte výnosnejší biznis ako predaj zbraní? Práve preto, že je výnosný, havlovci ho Slovensku zatrhli ešte skôr, ako vyskočilo z gatí.

Po roku 1776 nasledovala Veľká francúzska revolúcia a v nej poprava panovníka, vojna Sever proti Juhu a definitívne nastolenie korupcie spojené so zavraždením jej kritika Abraháma Lincolna. Hneď na to vojny na Balkáne, počas ktorých mohli Rusi dobyť Istanbul a vrátiť ho kresťanom ako Carihrad či Konštantínopol, ale mocný Západ to nechcel. Potom prišla prvá veľká svetová vojna a pokus s boľševizmom na veľkom ruskom tele. A druhá veľká vojna, Hitler a ťažký osud chudobných židov. Sedemdesiat rokov po nej sme priamymi účastníkmi akoby príprav možnej tretej veľkej vojny.

Pred očami nám defilujú operácie na dorazenie umierajúcej Európy. Lebo naši priatelia ženú našu nemúdru Európu do všeobecného chaosu a záhuby. Najprv rozvrátili „arabskou jarou“ svet od severnej Afriky až po Blízky východ, čím pripravili pôdu a vraj aj peniaze (ktoré legálne-nelegálne chrlia v uzavretých priestoroch Severnej Kórey) pre Alkajdy-Alnekajdy a hrôzovládny Islamský štát. Zabili Saddáma aj Káddafího a teraz sa na Európu valia milióny utečencov. Ktovie, koľko je medzi nimi džihádistov? Možno už nebudú musieť chodiť Európania na Blízky Východ, aby im odrezávali hlavy, krutí mäsiari prídu za nami. A koľkéže v poradí ťaženie zažíva Rusko proti sebe? Rusko, možná mocná opora Európy má byť rovnako ako Európa vyvrátené zo svojich koreňov. V záujme toho po zmajdanizovaní Ukrajiny majdanizuje sa Macedónsko. A to všetko za krochkania mudrcov napojených na ambasády našich priateľov. Za riekou Moravou havlovcov po pražských kaviarňach, a tu, pred vodou, nášho malého Havla. Profesionálne vražedná humanistická falanga sa už dala do práce. Mozgy nám vymývajú intenzívnejšie ako v časoch minulých. Neziskový sektor, úderná päsť multikulturalizmu, zatrúbil do útoku. Médiá sa na čísi povel pustili do ťažkého ostreľovania „sebeckých záujmov“ národných štátov: nechceme pomôcť chudákom! Biskupi mlčia! Zaplavujú nás srdcervúce zábery žien a detí, ktorým sa podarilo utiecť z vojnového pekla. Čo keby ich prijal ten, kto to peklo zapálil?

A okruh sa uzatvára na „etiku“ povýšeným predajom a kúpou nevinných detí. Na internete sa objavil povzdych: „Úchyláci už totálne pochovali zdravý rozum. Toto je koniec  bielej civilizácie.“

Naozaj, bratia, niet nám pomoci? A čo keby sa nám práve teraz na chvíľu stala vzorom maďarská vláda, ktorej možno zo slovenského pohľadu čo-to vyčítať, ale ktorá pri hájení národných záujmov patrí k najodvážnejším! Dokonca sa obrátila na občanov s dotazníkom, aby sa vyjadrili k otázke prípadného prijatia imigrantov v rámci prerozdeľovacích kvôt. Škoda, že Slovensko nemá na svojom čele druhého, slovenského Viktora Orbána! Ten 9. mája do Moskvy radšej neletel len preto, aby sa musel v miestnej kaviarni pozerať na televízny prenos osláv konca vojny. Radšej ostal doma, akoby mal pustiť do gatí. Je pripravený zabrániť prílivu imigrantov, aj keby sa mal postaviť proti vládcom Európy. A prisťahovaleckú politiku označil ako šialenstvo. Tomu (a ešte Grékom a Cyperčanom) Rusi čoskoro zrejme dovolia vyvážať do Ruska potraviny. Ten by zaiste neodkladal vybudovanie širokorozchodnej trate cez svoje územie. Nemal by sa koho či čoho (?) báť. Treba hovoriť áno – áno a nie – nie! A mať čisté ruky.

Do volieb chýba možno už len deväť mesiacov. Práve čas potrebný od počatia na narodenie dieťaťa.