10 POSTREHOV Z RUSKA

Liberáli môžu od rána do večera šíriť lži, ale nikdy neporazia pravdu

Foto TASR/AP
Dátum 05.07.2019

1. VIDIEŤ PUTINA NAŽIVO JE ZÁŽITOK

Prvýkrát som mal možnosť vypočuť si prejav prezidenta Putina naživo a môžem potvrdiť, že má neuveriteľnú charizmu.

2. NA MIESTE, KDE ŠTUDOVAL LENIN A TOLSTOJ

Prvýkrát som bol v Tatársku a na Kazanskej univerzite som sedel na mieste, kde sedával Lenin, keď tam študoval. Na tej istej univerzite študoval aj Tolstoj, môj obľúbený spisovateľ a pacifistický filozof.

3. SPOLUPRÁCA S KAZANSKOU UNIVERZITOU

Ukázalo sa, že prorektor Kazanskej univerzity je takisto marxista a s touto slávnou ruskou univerzitou budem spolupracovať aj akademicky.

Zaujala ma jeho myšlienka, keď hovoril, že bežní ľudia za socializmu mali všetko, čo potrebovali, jediní, kto sa búril, boli intelektuáli, ktorých opantala západná kultúra. Aj tí však veľmi skoro precitli... Veľmi dobre to poznáme aj na Slovensku, žiaľ, až príliš dobre.

4. GASPADIN CHE

V miestnych novinách ma predstavili ako Gaspadin Che - je hrozne milé, keď o vás v ruských médiách píšu ako o slovenskom Che Guevarovi...

5. SOM RÁD, ŽE ANDREJ DANKO POZVAL RUSOV NA SNP

Som veľmi rád, že som mohol byť v parlamentnej delegácii Andreja Danka a pomôcť rozvíjať naše priateľstvo medzi Slovenskou republikou a Ruskou federáciou.

Teším sa, že Andrej Danko pozval predstaviteľov ruského parlamentu na SNP - bude pre nás cťou, že prídu naši osloboditelia. Budeme môcť povedať, čo musí povedať každý, kto si ctí pravdu - ďakujeme!

6. SIS NEZISTILA O NOČNÝCH VLKOV NIČ ZLÉ

Veľmi ma potešilo aj to, ako idú v slovenských médiách zošalieť, že sme boli na stretnutí s Nočnými vlkmi. Vraj je hrozné, že sme sa s Nočnými vlkmi stretli, keďže ich "monitorovala SIS" a nezistila "žiadne porušenie právneho poriadku SR".

7. MÉDIÁ OBHAJUJÚ MONŠTRÁ A PRENASLEDUJÚ VLASTENCOV

No to je úplný extrémizmus stretávať sa s ľuďmi, ktorí neporušili zákon - oddnes sa už polepším a budem sa stretávať iba s ľuďmi, ktorí zákony porušujú. Aby som urobil radosť liberálnym médiám.

Napadá mi Poliačik, ktorý sa kedysi chvastal, že skúšal heroín, ku ktorému sa, ako predpokladám, nedostal zákonnou formou.

Zvláštne, že takéto monštrá slovenským médiám nevadia, ale pri ruských motorkároch pištia ako zmyslov zbavení.

8. VŽDY SA V MOSKVE RÁD STRETNEM S NOČNÝMI VLKMI

Ja osobne držím palce každému, kto šíri hodnoty mieru, vlastenectva a pamiatky víťazstva nad fašizmom.

V tomto Noční vlci robia fakt dobrú robotu a ja sa veľmi rád medzi nich vrátim, keď budem znova v Moskve.

A rusofóbni idioti sa môžu rozliať na kolomaž.

9. AJ CYRIL A METOD BOLI RUSKÍ AGENTI?

Očakávam, že aj v dnešný sviatok Cyrila a Metoda liberálne médiá dvoch solúnskych bratov označia za ruských agentov, ktorí sem priniesli azbuku a právoslávie, lebo ich poslal Putin.

Vôbec by som sa nečudoval, pretože miera dementnosti liberálnych médií sa každým rokom zvyšuje.

10. LIBERÁLI PRAVDU NIKDY NEPORAZIA

Ešteže je slovenský národ stále viac a viac imúnny voči liberálnym hlúpostiam. Slováci si vážia svoje tradície, svoju históriu, svoje osobnosti.

A vážia si aj našich priateľov z Ruska. Liberáli môžu od rána do večera šíriť lži, ale nikdy neporazia pravdu.

Príspevok uverejnil Ľuboš Blaha na sociálnej sieti 5. júla