AMERIČANIA VYŠETRUJÚ SMRŤ LEKÁRA, KTORÝ ZOMREL PO OČKOVANÍ NA COVID-19

Manželka lekára uviedla na Facebooku, že zomrel dva týždne po očkovaní vakcínou spoločnosti Pfizer. Ako uvádza Pfizer, v prípade 56-ročného gynekológa Gregoryho Michaela išlo údajne o veľmi neobvyklý a závažný prípad stavu, ktorý zabránil zrážaniu krvi a spôsobil vnútorné krvácanie. 

Foto FACEBOOK
Dátum 13.01.2021

V americkom meste Miami vyšetrujú smrť floridského lekára, ktorý zomrel dva týždne po očkovaní vakcínou spoločnosti Pfizer. Zatiaľ nie je jasné, či bola smrť spôsobená očkovaním. Spoločnosť Pfizer uviedla, že o situácii vie a podieľa sa na objasnení úmrtia. Smrť 56-ročného gynekológa Gregoryho Michaela vyšetruje aj federálne Stredisko na kontrolu a prevenciu nákazlivých chorôb (CBC), ktorému odoslali vzorky z pitvy.

V oficiálnom vyhlásení firmy Pfizer sa uvádza, že starostlivo sledujú všetky nežiaduce účinky u jednotlivcov, ktorí boli zaočkovaní práve ich vakcínou. Ako uvádza Pfizer, v prípade lekára išlo údajne o veľmi neobvyklý a závažný prípad stavu, ktorý zabránil zrážaniu krvi a spôsobil vnútorné krvácanie. CBC plánuje úmrtie prešetriť a v prípade potreby podniknúť ďalšie kroky. Informácie o vedľajších účinkoch dostávajú od zdravotníkov a výrobcov vakcín. Nežiaduce účinky môžu súvisieť aj so zdravotným stavom, užívanými liekmi a ďalšími faktormi.

Zákaz kopírovať texty bez súhlasu Mayer Media,
vydavateľstvo udeľuje povolenie len na použitie odkazu na originálny článok.

DISKUTUJÚCIM: Zapojiť sa do diskusie môžete len po registrácii a prihlásení sa do svojho účtu.


UPOZORNENIE: Vážení diskutujúci, podľa platných zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť IP adresu, e-mail, vaše príspevky a pod. v prípade, že tieto príspevky v diskusnom fóre budú porušovať zákon. V tejto súvislosti vás prosíme, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého z trestných činov uvedených v Trestnom zákone. Medzi také príspevky patria komentáre rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne. Za každý zverejnený príspevok nesie zodpovednosť diskutujúci, nie vydavateľ či prevádzkovateľ Extra plus.