AROGANTNÝ HEGER: CENY ENERGIÍ SME POVAŽOVALI ZA AKCEPTOVANÉ

VIDEO: Dočasne poverený premiér tvrdí, že ich nikto nevyzýval, aby situáciu s vysokými cenami energií riešili. Vraj by to dokázali vyriešiť za týždeň, keby niekto prišiel.

Foto SITA/DIANA čerNÁKOVÁ
Dátum 14.01.2023

Premiér SR Eduard Heger sa vo videu mimoriadne arogantne vyjadruje k vysokým cenám zálohových faktúr. "Nikto od októbra do konca roka neprišiel s tým, že sme zabudli a že budú vysoké faktúry za elektrinu. Keby niekto prišiel, vyriešili by sme to za týždeň," chvastá sa Heger. Ale keď podľa neho nikto neprišiel, považovali to za akceptované.

Malým a stredným firmám začali v týchto dňoch chodiť zálohové faktúry za elektrinu, ktoré sú niekoľkonásobne vyššie než vlani. Mnohí sú zúfalí a uvažujú o tom, že svoje podniky zatvoria.

VIDEO ↓↓↓

Zákaz kopírovať texty bez súhlasu Mayer Media,
vydavateľstvo udeľuje povolenie len na použitie odkazu na originálny článok.

DISKUTUJÚCIM: Zapojiť sa do diskusie môžete len po registrácii a prihlásení sa do svojho účtu.


UPOZORNENIE: Vážení diskutujúci, podľa platných zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť IP adresu, e-mail, vaše príspevky a pod. v prípade, že tieto príspevky v diskusnom fóre budú porušovať zákon. V tejto súvislosti vás prosíme, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého z trestných činov uvedených v Trestnom zákone. Medzi také príspevky patria komentáre rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne. Za každý zverejnený príspevok nesie zodpovednosť diskutujúci, nie vydavateľ či prevádzkovateľ Extra plus.