BABIŠ: NOC PRED VÝBUCHOM BOL V SKLADOCH MAJITEĽ FIRMY!

VIDEO: Podľa Babiša, došlo k výbuchom aj v Bulharsku, kde boli sklady toho istého majiteľa. Babiš súhlasí s expertami, že sklad nevybuchol náhodou. Pochybilo české ministerstvo obrany, ktoré nikdy nemalo tejto firme dovoliť prenájom priestorov v roku 2011. 

Foto SITA/AP
Dátum 22.04.2021

Andrej Babiš už 7. decembra 2014 prezdradil, kto navštívil sklad vo Vrběticiach pred výbuchom. Ako uviedol vo videu problémy so skladmi bol hneď na začiatku v licencii, keďže ide o veľmi kontroverznú firmu, ktorá ich vlastní. Podľa Babiša, došlo k výbuchom aj v Bulharsku, kde boli sklady toho istého majiteľa. Babiš súhlasí s expertami, že sklad nevybuchol náhodou. Pochybilo české ministerstvo obrany, ktoré nikdy nemalo tejto firme dovoliť prenájom priestorov v roku 2011. 

Ako Babiš uviedol, od samého začiatku je to problém polície, pretože nebol vyhlásený krízový stav v priestore. Pochybil celý systém. Polícia mala vyšetrovať firmu a zistiť prečo si firma muníciu neodviezla. Ak je pravda, že ju navštívil majiteľ noc pred výbuchom, mala polícia konať a vyriešiť to. 

Viac vo videu, ktoré nájdete nižšie ⬇
 

Zákaz kopírovať texty bez súhlasu Mayer Media,
vydavateľstvo udeľuje povolenie len na použitie odkazu na originálny článok.

DISKUTUJÚCIM: Zapojiť sa do diskusie môžete len po registrácii a prihlásení sa do svojho účtu.


UPOZORNENIE: Vážení diskutujúci, podľa platných zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť IP adresu, e-mail, vaše príspevky a pod. v prípade, že tieto príspevky v diskusnom fóre budú porušovať zákon. V tejto súvislosti vás prosíme, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého z trestných činov uvedených v Trestnom zákone. Medzi také príspevky patria komentáre rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne. Za každý zverejnený príspevok nesie zodpovednosť diskutujúci, nie vydavateľ či prevádzkovateľ Extra plus.