BARÁNEK MATOVIČOVI: NEBOJÍTE SA?

Ján Baránek sa pýta Matoviča, Krajčího a poslancov parlamentu: Je pravda, že na colnici v Žiline je už štyri dni zadržaný kamion s liekom Ivermektín, ktorý podľa viacerých odbornikov a štúdií lieči ochorenie na Covid? Je pravda, že objednávateľ tohto lieku dostal pokutu údajne vyššiu a ako sto tisíc eur.

Foto SITA/BRANISLAV BIBEL
Dátum 09.02.2021

Jedinou agendou Matoviča sa stalo sústavné testovanie, naháňanie zdravých, bezpríznakových ľudí namiesto toho, aby liečili ľudí s koronavírusom liekom, ktorý by dokázal zmierniť šírenie nákazy a ľudí vyliečiť. Ako uviedol na sociálnej sieti politológ Ján Baránek práve tento liek Ivermektín mal byť zadržaný na colnici v Žiline. „Mám otázku pre premiéra, ministra zdravotníctva a poslancov NR SR: 1. Je pravda, že na colnici v Žiline je už štyri dni zadržaný kamion s liekom Ivermektín, ktorý podľa viacerých odbornikov a štúdií lieči ochorenie na Covid? 2. Je pravda, že objednávateľ tohto lieku dostal pokutu údajne vyššiu a ako sto tisíc eur? 3. Ak je toto pravda, nebojíte sa?“, pýta sa politológ. 

V rozhovore Extra plus Ján Baránek uviedol, že premiér Matovič má obsedantno-kompulzívnu poruchu. K tomu môžu byť pridružené motivácie, možno si niekto potrebuje dokončiť nejakú vedeckú štúdiu a experimentuje s celým národom, niekto potrebuje zarobiť na testoch. A namiesto týchto nezmyslov, ktoré tu robia, by mali nakúpiť účinný liek Ivermectin a rozdávať ho rizikovým skupinám a k tomu vitamín C, D a zinok. Dnes sú už známe štúdie, že ochoreli najmä tí, ktorí mali nedostatok vitamínu D. Túto situáciu vieme riešiť oveľa lacnejším a rýchlejším spôsobom, ako naháňať ľudí na testovanie. Namiesto toho robíme plošné testovanie len preto, aby sme vyhoveli fantazmagóriám jedného, nie celkom kompletného premiéra“, povedal pre Extra plus Ján Baránek.

Zákaz kopírovať texty bez súhlasu Mayer Media,
vydavateľstvo udeľuje povolenie len na použitie odkazu na originálny článok.

DISKUTUJÚCIM: Zapojiť sa do diskusie môžete len po registrácii a prihlásení sa do svojho účtu.


UPOZORNENIE: Vážení diskutujúci, podľa platných zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť IP adresu, e-mail, vaše príspevky a pod. v prípade, že tieto príspevky v diskusnom fóre budú porušovať zákon. V tejto súvislosti vás prosíme, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého z trestných činov uvedených v Trestnom zákone. Medzi také príspevky patria komentáre rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne. Za každý zverejnený príspevok nesie zodpovednosť diskutujúci, nie vydavateľ či prevádzkovateľ Extra plus.