BECÍK: ĽUDIA MAJTE ROZUM, JE NAČASE OTVÁRAŤ!

Branislav Becík: Vôbec nie je férové, že veľké nadnárodné reťazce sú permanentne otvorené. Ako keby nikomu neprekážalo, že tu bohatnú na úkor našich živnostníkov, ktorým vláda bráni podnikať. Naše malé obchody a prevádzky musia byť mesiace zavreté.

Foto branislavbecik.sk
Dátum 06.04.2021

Starosta obce Dvory nad Žitavou Branislav Becík na sociálnej sieti uviedol, že za posledných 16 dní v ich malebnej obci s 5000 obyvateľmi nebol ani jeden pozitívny prípad korona vírusu. „Pýtam sa preto, prečo nemôžu byť malé obchody, prevádzky a služby otvorené? Veď už aj Rakúsko oznámilo fixné termíny otvárania prevádzok... A už vôbec nie je férové, že veľké nadnárodné reťazce sú permanentne otvorené. Ako keby nikomu neprekážalo, že tu bohatnú na úkor našich živnostníkov, ktorým vláda bráni podnikať. Naše malé obchody a prevádzky musia byť mesiace zavreté. Prevádzky, ktoré si vedia oveľa lepšie regulovať zákazníkov, kde by tým pádom bolo oveľa menšie riziko šírenia pandémie! Ľudia, majme rozum, „uzavrel svoje vyjadrenie Branislav Becík.

 

Zákaz kopírovať texty bez súhlasu Mayer Media,
vydavateľstvo udeľuje povolenie len na použitie odkazu na originálny článok.

DISKUTUJÚCIM: Zapojiť sa do diskusie môžete len po registrácii a prihlásení sa do svojho účtu.


UPOZORNENIE: Vážení diskutujúci, podľa platných zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť IP adresu, e-mail, vaše príspevky a pod. v prípade, že tieto príspevky v diskusnom fóre budú porušovať zákon. V tejto súvislosti vás prosíme, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého z trestných činov uvedených v Trestnom zákone. Medzi také príspevky patria komentáre rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne. Za každý zverejnený príspevok nesie zodpovednosť diskutujúci, nie vydavateľ či prevádzkovateľ Extra plus.