BELOUSOVOVÁ: ČAPUTOVÁ NEMÁ PRÁVO TVÁRIŤ SA AKO VZOR MORÁLKY

Anna Belousovová: Vážená pani Čaputová, vy nehovorte, čo by ste urobili na cudzom mieste. Vy sa starajte o to, čo ste mali urobiť a neurobiť na vašom mieste! Ako to bolo s vašimi advokátskymi skúškami? Ako to bolo s financovaním vašej volebnej kampane?

Foto sita/branislav bibel
Dátum 14.10.2021

V prvom rade chcem povedať, že nikdy mi Kažimír nebol sympatický a ani teraz nie je.

Práve naopak. Jeho karierizmus a podlízavosť v časoch, keď mu bol Fico dobrý, lebo sa darilo, mi bol odporný. No rovnako, ak nie viac, mi je odporný spôsob čistiek, ktorý tu na základe tzv. „kajúcnikov" predvádza táto vláda od prvého momentu, keď sa dorvala k moci.

ČÍTAJTE TIEŽ: ČAPUTOVÁ: JA BY SOM NA KAŽIMÍROVOM MIESTE ODSTÚPILA

„Ich"(smeráckych) ľudí nahradzujú "svojimi"(koaličnými) nominantmi a ešte majú tú drzosť to vydávať za očistu verejného života. Naozaj metódy, za ktoré by sa veru nehanbil žiadny komunista z obdobia najtvrdšej normalizácie. A ako inak, tomuto vyvádzaniu mocibažných diletantov oddane sekunduje pani prezidentka, ktorá s kľudom Angličana a bez hanby de facto vyzve Kažimíra, aby odstúpil z funkcie guvernéra NBS. Lebo vraj ona by to na jeho mieste urobila.

Vážená pani Čaputová, vy nehovorte, čo by ste urobili na cudzom mieste. Vy sa starajte o to, čo ste mali urobiť a neurobiť na vašom mieste! Veď ak by ste naozaj boli tým vzorom morálky a čestnosti, ktorý z vás zaplatené médiá vyrábajú, tak by ste ani nekandidovali na funkciu hlavy štátu. Ako to bolo s vašimi advokátskymi skúškami? Ako to bolo s financovaním vašej volebnej kampane? Len vaši nekritickí fanúšikovia, ktorým k šťastiu stačí sledovať Hanečkove „módne" kreácie a počúvať vaše prázdne, nič neriešiace frázy, zabudli, že váš morálny kredit vám nedáva žiadne právo tváriť sa ako vzor morálky a čestnosti v politike.

Len totálny politický idiot sa bude zahrávať takýmto spôsobom s osudom Slovenska. Funkcia guvernéra NBS nie je funkciou, kde by sa akékoľvek otrasy neprejavili na vnímaní Slovenska vo svete a z toho sa odvíjajúcich dôsledkov. Tu nejde o Kažimíra. Ak v niečom lietal, mali ste si ho zavrieť na základe presvedčivých dôkazov a nie rozpútavať toto bláznivé divadlo pred svetom. Krvavé, pomstou a túžbou po moci podliate oči Slovensku nepomôžu. Práve naopak. Zásadne uškodia, vlastne už škodia.

Zákaz kopírovať texty bez súhlasu Mayer Media,
vydavateľstvo udeľuje povolenie len na použitie odkazu na originálny článok.

DISKUTUJÚCIM: Zapojiť sa do diskusie môžete len po registrácii a prihlásení sa do svojho účtu.


UPOZORNENIE: Vážení diskutujúci, podľa platných zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť IP adresu, e-mail, vaše príspevky a pod. v prípade, že tieto príspevky v diskusnom fóre budú porušovať zákon. V tejto súvislosti vás prosíme, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého z trestných činov uvedených v Trestnom zákone. Medzi také príspevky patria komentáre rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne. Za každý zverejnený príspevok nesie zodpovednosť diskutujúci, nie vydavateľ či prevádzkovateľ Extra plus.