BELOUSOVOVÁ: HEGER CHCE DAŤ DO NATO DVE MILIARDY, MATOVIČ ĽUĎOM ZVÝŠIŤ DANE

Anna Belousovová: Za zotrvanie v NATO je len 51% občanov Slovenska a 27% je za odchod z NATO. Aj z NATO sa dá vystúpiť, len to musí väčšina chcieť a musí prestať byť mlčiacou väčšinou.

Foto EXTRA PLUS
Dátum 02.05.2021

Anna Belousovová sa v sobotu na sociálnej sieti Facebook vyjadrila k vyhláseniu ministra financií Igora Matoviča, ktorý avizoval, že ľuďom pravdepodobne zvýšia dane a odvody. Reagovala aj na premiéra Eduarda Hegera, ktorý organizácii NATO prisľúbil dve percená nášho HDP. Podľa prieskumu by však z NATO najradšej vystúpila takmer tretina Slovákov.

"Dnes ma zaujali dve informácie, ktoré zdanlivo spolu nesúvisia. No naozaj len zdanlivo. Prvá je táto: Matovič si konečne uvedomil, že je minister financií. Zároveň zistil, že s verejnými financiami to nevyzerá ružovo a došlo mu, čím to v budúcnosti hrozí - nebudú peniaze. Nebol by to však Matovič, keby neprišiel s riešením, ktoré je už skutočne na kazajku a priamu cestu do blázinca, kam určite patrí. Niekto je tam preto, lebo si myslí, že je Napoleon a niekto, že je Pán Boh. Druhý prípad sedí na ministra financií, ktorý národu odkázal: „Milujte sa a množte sa". Diagnóza jasná.

No okrem toho nám ešte venoval úvahu, že buď sa zvýši DPH na 25%, alebo sa masívne zvýšia dane z nehnuteľností. Z tých nehnuteľností, ktoré si ľudia postavili za vlastné zarobené a zdanené peniaze. Takže perspektívne sa treba "množiť" a dodať tým, čo vládnu deti, ktoré v dospelosti budú pre tých, čo ovládajú štát včely medonosné, aby bolo na kšefty a zlodejiny. Napríklad na miliardové kšeftíky cez firmičky známych, ako sme mohli vidieť počas pandémie, na nákup vojenskej techniky pre našu mini armádu, aby sme si mohli šplhnúť v rámci NATO. Veď ako sa vyjadril Matovičov tieň Heger, momentálne vo funkcii premiéra: my radi dáme do NATO 2% HDP. Tie 2% sú ale približne 2 miliardy eur! A že ich dáme radi ?! No ako kto. Tá druhá informácia, ktorá ma dnes zaujala, je totiž fakt, že za zotrvanie v NATO je len 51% občanov Slovenska a 27% je za odchod z NATO. A to prosím pekne podľa prieskumu, ktorý si robili v NATO, takže realita bude podstatne iná, ďaleko horšia pre NATO.

Takže zhrnuté a podčiarknuté: Aj keď nebude na dôchodky, aj keď nebude na podporu mladých rodín, aby chceli ostať žiť na Slovensku a mať deti, aj keď nebude na zdravotnú starostlivosť a ľudia budú preto zomierať, myslenie tejto bandy psychopatov na čele štátu je také, že „radi" nalejeme peniaze našich občanov na úkor ich potrieb do zločineckého paktu NATO, ktorý je v konečnom dôsledku nástroj na presadenie záujmov USA. A vy matky a otcovia sa máte podľa týchto chorých ľudí „množiť“, aby ste pre nich zabezpečili včely medonosné - platcov daní a zároveň tzv. mäso pre kanóny, t. j. vojakov pripravených umierať za „císaře pána a jeho rodinu", v tomto prípade za senilného starého pána v Bielom dome a hlavne tých, čo ho riadia . 

Inak tento prístup politických elít k národu mi veľmi vážne pripomína nacistov. Nie je načase zobrať svoj osud do vlastných rúk?! Nie je načase povedať, kde chceme byť a na čom sa chceme, či nechceme podieľať ?! Aj z NATO sa dá vystúpiť, len to musí väčšina chcieť a musí prestať byť mlčiacou väčšinou. A keď vystúpime, kde vstúpime? No nikde! Naša vlastná cesta by mala byť neutrálna," uzavrela Belousovová na Facebooku.

 

Zákaz kopírovať texty bez súhlasu Mayer Media,
vydavateľstvo udeľuje povolenie len na použitie odkazu na originálny článok.

DISKUTUJÚCIM: Zapojiť sa do diskusie môžete len po registrácii a prihlásení sa do svojho účtu.


UPOZORNENIE: Vážení diskutujúci, podľa platných zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť IP adresu, e-mail, vaše príspevky a pod. v prípade, že tieto príspevky v diskusnom fóre budú porušovať zákon. V tejto súvislosti vás prosíme, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého z trestných činov uvedených v Trestnom zákone. Medzi také príspevky patria komentáre rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne. Za každý zverejnený príspevok nesie zodpovednosť diskutujúci, nie vydavateľ či prevádzkovateľ Extra plus.