BELOUSOVOVÁ: KAŽDÁ VLÁDA MÁ SVOJHO ČERVOTOČA, KTORÝ JU NAVŔTAVA ZVNÚTRA

Anna Belousovová, viceprimátorka Čadce: Keď má niekto maslo na hlave, mal by si najskôr vstúpiť do svedomia a potom ticho sedieť a šúchať nožičkami a byť rád, že s odratými ušami a len vďaka legionárom na kandidátke strany prešiel do parlamentu a dostal sa do vlády.

Foto EXTRA PLUS
Dátum 05.01.2024

Viceprimátorka Čadce Anna Belousovová sa v príspevku na sociálnej sieti tentoraz zamerala na selektívnu amnéziu niektorých politikov:

Mnohí politici trpia tým, čo by sa dalo označiť ako selektívna amnézia. V preklade to znamená, že si nepamätajú svoje vlastné konanie v nedávnej minulosti a za to, čo sami robili, kritizujú iných. Prosto, zabudol vôl, že teľaťom bol.

Na Danka to sedí presne. Táto paródia na politika sa dala počuť, že: „Nesúhlasíme s licenciami pre zbrojenie, ani s tým, že vláda dáva peniaze Ukrajine, alebo že iní ministri chcú podporovať GLOBSEC.“ Tak mu trochu oživíme pamäť.

V apríli 2016 sa v Bratislave konala konferencia GLOBSEC-u. Ministrom obrany bol vtedy Gajdoš a tento rezort patril SNS. Ministerstvo obrany, t. j. ministerstvo SNS finančne samit GLOBSEC-u podporilo. Ministerstvo obrany bolo oficiálnym partnerom tohto podujatia.

Minister Gajdoš počas zasadnutia absolvoval stretnutia s takými „esami“ západnej politiky, ako napríklad s generálnym tajomníkom NATO, s vtedajším predsedom vojenského výboru NATO a súčasným prezidentom ČR Petrom Pavlom, s ministerkou obrany Nemecka von der Leyenovou, súčasnou šéfkou EK, a tiež aj so svojím  osobným priateľom! generálom Johnom R. Allenom, ktorý je jeden z najvýznamnejších bývalých spojeneckých veliteľov v Afganistane. Naozaj „vyberaná“ spoločnosť...

A čerešničkou na torte na podujatí, ktorého oficiálnym partnerom a spoluorganizátorom bolo ministerstvo ovládané SNS, bola účasť Madeleine Albrightovej, bývalej ministerky zahraničných veci USA, známej tiež ako „balkánska mäsiarka“, ktorá sa levím podielom zaslúžila o bombardovanie Juhoslávie, odtrhnutie Kosova a následné etnické čistky kosovských Srbov.

A aby sme nezabudli, je to tá istá pani, ktorá Slovensko nazvala „čiernou dierou“. Nikdy sa za to neospravedlnila... Madeleine Albrightová na tomto podujatí prevzala cenu za „aktívnu podporu procesu demokratizácie a budovania slobody a stability v strednej Európe“. Udelenie ceny s takýmto názvom je doslova výsmech a pľuvanec do očí všetkým obetiam zločineckej politiky USA a ich spojencov nielen na Balkáne. Ministerstvo zverené SNS v roku 2016 aktívne asistovalo celej tejto maškaráde pod názvom zasadnutie GLOBSEC-u.

Keď má niekto maslo na hlave, mal by si najskôr vstúpiť do svedomia a potom ticho sedieť a šúchať nožičkami a byť rád, že s odratými ušami a len vďaka legionárom na kandidátke strany prešiel do parlamentu a dostal sa do vlády. Danko má toho masla na hlave aspoň tonu.

Len totálny politický nedouk bez štipky sebareflexie môže stvárať to, čo teraz predvádza Danko. Okrem seba a svojho maxi ega ten človek nevidí nič. Na Slovensku sa stáva axiómou, že každá vláda má svojho červotoča, ktorý ju navŕtava zvnútra.

Radičovej vláda mala Sulíka. Bývalá vláda Matoviča. No a Ficova vláda má Danka. Chcelo by to už poriadneho deratizéra... Hádam ním budú voliči v najbližších voľbách. Netreba si púšťať červotoča do stavby, lebo sa môže zrútiť.

PS: Exminister obrany Gajdoš patrí k pevným oporám SNS aj dnes. Do parlamentu kandidoval na 18. mieste.

Zákaz kopírovať texty bez súhlasu Mayer Media,
vydavateľstvo udeľuje povolenie len na použitie odkazu na originálny článok.

DISKUTUJÚCIM: Zapojiť sa do diskusie môžete len po registrácii a prihlásení sa do svojho účtu.


UPOZORNENIE: Vážení diskutujúci, podľa platných zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť IP adresu, e-mail, vaše príspevky a pod. v prípade, že tieto príspevky v diskusnom fóre budú porušovať zákon. V tejto súvislosti vás prosíme, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého z trestných činov uvedených v Trestnom zákone. Medzi také príspevky patria komentáre rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne. Za každý zverejnený príspevok nesie zodpovednosť diskutujúci, nie vydavateľ či prevádzkovateľ Extra plus.