BELOUSOVOVÁ: KAŽDÝ, KTO MÁ VŠETKÝCH PÄŤ POKOPE, MUSÍ VEDIEŤ, ŽE UKRAJINA DO NATO NEPATRÍ

Anna Belousová, predsedníčka strany NAS: Veď si nalejme čistého vína! Ukrajina už dnes v NATO je! Je predsa verejné tajomstvo, že NATO cvičí ukrajinskú armádu, že velenie ukrajinskej armády je podriadené NATO, že NATO zásobuje teraz a zásobovalo už pred vojnou Ukrajinu zbraňami a že na Ukrajine už bojujú vojaci z krajín NATO, hoci sú to akože žoldnieri alebo dobrovoľníci.

Foto TASR/MARTIN BAUMANN
Dátum 08.07.2023

Predsedníčka strany NAS Anna Belousovová sa na sociálnej sieti vyjadrila k ceste ukrajinského prezidenta Volodymyra Zelenského po európskych krajinách:

Zelenského európske turné pár dní pred samitom NATO, ktorý sa má konať o niekoľko dní vo Vilniuse, neveští nič dobré. V prvom rade jeho návštevy Česka, Bulharska, Turecka a Slovenska boli dlho plánované. Nie sú to akcie zbúchané za pár dní. Nie sú náhodou pred samitom NATO. To určite nie!

A náhodné nie sú ani zosynchronizované vyjadrenia prezidentky Čaputovej a prezident Pavla. Obaja zhodne jasne vyjadrili podporu vstupu Ukrajiny do NATO! Akoby ich jedna (transatlantická) mater mala... Takisto dočasný premiér Ódor sa ponáhľal vyjadriť podporu vstupu Ukrajiny do NATO. Hoci tento dočasný úradník vôbec nemá mandát ani na to, aby robil nejaké zásadné rozhodnutia či vyjadrenia v zahraničnej politike. On má dočasne svietiť a kúriť.

Kollár - predseda NR SR - je za vstup Ukrajiny do NATO, ale po vojne, lebo podľa neho Ukrajina bojuje aj za nás. Toto môže vyprodukovať fakt len mozog úchyla, ktorého IQ stačí akurát tak na to, aby vymýšľal hlúpe, slaboduché výhovorky na ospravedlnenie svojich škandálov.

Každý, kto má všetkých päť pokope, musí vedieť, že Ukrajina do NATO nepatrila, nepatrí a nebude patriť ani v budúcnosti. Jednoducho preto, lebo sa nachádza tam, kde sa nachádza! Ukrajina je nárazníková zóna medzi Západom a Ruskom a nárazníky by mali tlmiť vášne a tlaky a nie ich podporovať. Inak to dopadne veľmi zle pre všetkých.

A k tomu prehlbovaniu napätia a šíreniu zla Západ asi smeruje. Inak sa totiž nedá vysvetliť rozhodnutie Ukrajinu de facto prijať do NATO už teraz v čase vojny. Čaputová aj Pavel len ozvučili želanie USA: Keďže vnútorné pravidlá NATO neumožňujú prijať za člena štát, ktorý je vo vojnovom konflikte, Ukrajina sa bude zúčastňovať na zasadnutiach ako nečlen na „čakačke“. Proste je to len taká hra so slovami.

Veď si nalejme čistého vína! Ukrajina už dnes v NATO je! Je predsa verejné tajomstvo, že NATO cvičí ukrajinskú armádu, že velenie ukrajinskej armády je podriadené NATO, že NATO zásobuje teraz a zásobovalo už pred vojnou Ukrajinu zbraňami a že na Ukrajine už bojujú vojaci z krajín NATO, hoci sú to akože žoldnieri alebo dobrovoľníci, ktorí bojujú za demokraciu.

Hra so slovami má jediný cieľ: Uspať ostražitosť verejnosti. No prebudenie z tohto sna môže byť už čoskoro veľmi kruté...

Zákaz kopírovať texty bez súhlasu Mayer Media,
vydavateľstvo udeľuje povolenie len na použitie odkazu na originálny článok.

DISKUTUJÚCIM: Zapojiť sa do diskusie môžete len po registrácii a prihlásení sa do svojho účtu.


UPOZORNENIE: Vážení diskutujúci, podľa platných zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť IP adresu, e-mail, vaše príspevky a pod. v prípade, že tieto príspevky v diskusnom fóre budú porušovať zákon. V tejto súvislosti vás prosíme, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého z trestných činov uvedených v Trestnom zákone. Medzi také príspevky patria komentáre rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne. Za každý zverejnený príspevok nesie zodpovednosť diskutujúci, nie vydavateľ či prevádzkovateľ Extra plus.