BELOUSOVOVÁ LIPAVSKÉMU: PALESTÍNSKE DETI NIE SÚ DETI? TIE SA ZABÍJAŤ MÔŽU?

Anna Belousovová, viceprimátorka Čadce reagovala na status českého ministra zahraničných vecí Jana Lipavského, ktorý si v súvislosti s pondelkovým útokom Ruska na detskú nemocnicu v Kyjeve predvolal ruského veľvyslanca Alexandra Zmejevského.

Foto extra plus
Dátum 10.07.2024

Česko si v súvislosti s pondelkovým útokom Ruska na detskú nemocnicu v Kyjeve predvolalo ruského veľvyslanca Alexandra Zmejevského. V utorok to na sociálnej sieti X uviedol český minister zahraničných vecí Jan Lipavský.

"Rozhodol som o predvolaní ruského veľvyslanca. Vrahovia, ktorí útočia na deti v nemocnici, sú odpadom ľudstva. Dostal pokyn to v Moskve odkázať," napísal Lipavský. Na jeho status reagovala bývalá politička a dnes viceprimátorka Čadce Anna Belousovová.

"Zaujímalo by ma, kedy si predvolá veľvyslanca Izraela. Alebo palestínske deti sa nepočítajú, pán minister? Palestínske deti pre vás nie sú deti?! Ich Izrael zabíjať môže?"

Zákaz kopírovať texty bez súhlasu Mayer Media,
vydavateľstvo udeľuje povolenie len na použitie odkazu na originálny článok.

DISKUTUJÚCIM: Zapojiť sa do diskusie môžete len po registrácii a prihlásení sa do svojho účtu.


UPOZORNENIE: Vážení diskutujúci, podľa platných zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť IP adresu, e-mail, vaše príspevky a pod. v prípade, že tieto príspevky v diskusnom fóre budú porušovať zákon. V tejto súvislosti vás prosíme, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého z trestných činov uvedených v Trestnom zákone. Medzi také príspevky patria komentáre rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne. Za každý zverejnený príspevok nesie zodpovednosť diskutujúci, nie vydavateľ či prevádzkovateľ Extra plus.