BELOUSOVOVÁ MATOVIČOVEJ VLÁDE: VYPADNITE UŽ KONEČNE DO ČERTA!

Anna Belousovová: Včera bolo neskoro. Všetko ste pokašľali. Sme "víťazi" v počte zomretých! No vďaka absencii svedomia to s Matovičom a spol ani nehne.

Foto TASR
Dátum 22.02.2021

Príspevok uverejnila na svojom Facebooku Anna Belousovová dňa 22. februára 2021:

Zrazu akí Facebookoví demokrati. Pýtajú sa ľudí na názor. Zrazu! Čo tak urobiť cez FB referendum o ukončení volebného obdobia?! Odpoveď by bola jednoznačná:

VYPADNITE UŽ KONEČNE DO ČERTA! Včera bolo neskoro. Všetko ste pokašľali. Sme "víťazi" v počte zomretých! No vďaka absencii svedomia to s Matovičom a spol ani nehne. Teraz sa pýtajú, či chcú ľudia Sputnik, či chcú otvorené kostoly a čo majú robiť. A koho ste sa pýtali, keď ste ľudí prinútili chodiť na testovania, kde sa nakazili?! Vtedy nebolo treba FB referendum. Vtedy išlo o kšefty.

Neschopný minister zdravotníctva kedy konečne zabezpečí dostatok liekov (Ivermectin, Isoprinosine)? Načo čaká? Kým tu pokapeme? Ten hnev sa pomaly ale iste zbiera a raz výbuchne.

Zákaz kopírovať texty bez súhlasu Mayer Media,
vydavateľstvo udeľuje povolenie len na použitie odkazu na originálny článok.

DISKUTUJÚCIM: Zapojiť sa do diskusie môžete len po registrácii a prihlásení sa do svojho účtu.


UPOZORNENIE: Vážení diskutujúci, podľa platných zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť IP adresu, e-mail, vaše príspevky a pod. v prípade, že tieto príspevky v diskusnom fóre budú porušovať zákon. V tejto súvislosti vás prosíme, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého z trestných činov uvedených v Trestnom zákone. Medzi také príspevky patria komentáre rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne. Za každý zverejnený príspevok nesie zodpovednosť diskutujúci, nie vydavateľ či prevádzkovateľ Extra plus.