BELOUSOVOVÁ: O SLOVÁKOCH ROZHODUJE MORÁLNA SPODINA!

Anna Belousovová: Po roku vlády tzv. prozápadných demokratov smerujeme k totalite! Samé zákazy, príkazy, tresty, hrozby, urážky.

Foto KRISTIÁN MAJZLAN
Dátum 04.05.2021

Ak podľa ministerky Kolíkovej je referendum v rozpore s princípmi právneho štátu, potom to znamená, že v jej "právnom štáte" sú občania štyri roky rukojemníkmi hŕstky poslancov. Takýto "právny štát" však nemá nič spoločné s demokraciou. Ak niekto chápe právny štát ako diktatúru menšiny, tak je to podporovateľ totalitného režimu. Toto má byť osud Slovenska v budúcnosti ?! Po roku vlády tzv. prozápadných demokratov smerujeme k totalite! Samé zákazy, príkazy, tresty, hrozby, urážky.
Rozhodovanie doslova o nás , bez nás. Žiadne celospoločenské diskusie o vážnych témach.
Rozhoduje samozvaná "elita" , v skutočnosti morálna a hodnotová spodina, bez vzdelania a morálnych princípov. A podľa nich sa máme s tým zmieriť, lebo to je v duchu "právneho štátu".
No, vážená pani Kolíková a spol ., právny štát je v prvom rade taký štát, v ktorom sa nekradne, v ktorom sa neprihrávajú miliónové dotácie vlastnej rodine, v ktorom sa neprešustrujú miliardy eur na kšefty, v ktorom vláda nenechá zomrieť bez pomoci desaťtisíc občanov, v ktorom sa nepredlžuje núdzový stav bez zjavných príčin stále dokola a hlavne, v ktorom sa neožobračuje vlastný národ! Štát, v ktorom občan môže raz za štyri roky voliť a potom má držať hubu, nie je ani právny, ani demokratický. Taký štát my nechceme!
 

Zákaz kopírovať texty bez súhlasu Mayer Media,
vydavateľstvo udeľuje povolenie len na použitie odkazu na originálny článok.

DISKUTUJÚCIM: Zapojiť sa do diskusie môžete len po registrácii a prihlásení sa do svojho účtu.


UPOZORNENIE: Vážení diskutujúci, podľa platných zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť IP adresu, e-mail, vaše príspevky a pod. v prípade, že tieto príspevky v diskusnom fóre budú porušovať zákon. V tejto súvislosti vás prosíme, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého z trestných činov uvedených v Trestnom zákone. Medzi také príspevky patria komentáre rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne. Za každý zverejnený príspevok nesie zodpovednosť diskutujúci, nie vydavateľ či prevádzkovateľ Extra plus.