BELOUSOVOVÁ: PROGRESÍVCI ŽIJÚ V TOM, ŽE SÚ NADĽUDIA A NIK ICH NESMIE KRITIZOVAŤ

Viceprimátorka Čadce Anna Belousovová: Liberálny progresivizmus a jeho mediálna úderka tváriaca sa ako nezávislí novinári, už natoľko uverila tomu, že sú nejaká elita, ktorá jediná má tie správne názory, že sú na prášky aj z toho, keď má majiteľ a vedenie Markízy iný názor ako oni na plnenie pracovných povinností. 

Foto KOLÁŽ EXTRA PLUS
Dátum 29.05.2024

Pamätáte si na tú scénku z kultového filmu s Bolkom Polívkom Dedičství, aneb ku.rva hoši gutentag, v ktorej Polívka ako hosť reštaurácie vyhadzuje zo zamestnania vrchného a ten pritom kričí: Nová doba!
Nová doba! Host vyhazuje vrchního!

Tak presne to mi napadlo, keď som začala sledovať celé to progresívne predvolené divadlo, kde hlavnú úlohu má moderátor Kovačič. Liberálny progresivizmus a jeho mediálna úderka tváriaca sa ako nezávislí novinári, už natoľko uverila tomu, že sú nejaká elita, ktorá jediná má tie správne názory, že sú na prášky aj z toho, keď má majiteľ a vedenie Markízy iný názor ako oni na plnenie pracovných povinností. Sú pobúrení z toho, že si majiteľ TV dovolil nedotknuteľného redaktora kritizovať za zneužitie vysielacieho priestoru na prezentovanie vlastných politických nástrojov.

Ako si to ten majiteľ mohol dovoliť?! Veď oni - vyvolená elita - sú predsa nekritizovateľní!!! Z toho vidíte, v akej nebezpečnej bubline títo liberálni fašisti žijú. Oni sú elita, oni sú nadľudia a im predsa nemôže rozkazovať nejaký zamestnávateľ. A nebol by to mladý Šimečka, keby aj toto nezneužil na organizovanie predvolebných demonštrácií pred neposlušnou TV Markízou. Náčelník liberálnych progresivistov zmenil len cieľ, nie metódy. Cieľom nenávisti je teraz vedenie a majitelia Tv Markíza. No čo pán Šimečka, máme očakávať v blízkej dobe zase nejaký ten atentát ?

Zákaz kopírovať texty bez súhlasu Mayer Media,
vydavateľstvo udeľuje povolenie len na použitie odkazu na originálny článok.

DISKUTUJÚCIM: Zapojiť sa do diskusie môžete len po registrácii a prihlásení sa do svojho účtu.


UPOZORNENIE: Vážení diskutujúci, podľa platných zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť IP adresu, e-mail, vaše príspevky a pod. v prípade, že tieto príspevky v diskusnom fóre budú porušovať zákon. V tejto súvislosti vás prosíme, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého z trestných činov uvedených v Trestnom zákone. Medzi také príspevky patria komentáre rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne. Za každý zverejnený príspevok nesie zodpovednosť diskutujúci, nie vydavateľ či prevádzkovateľ Extra plus.