BELOUSOVOVÁ: SESTRIČKY ROBIA ZA MZDU, Z KTOREJ BY KOLLÁROVE KU*VY NEVYŽILI ANI TÝŽDEŇ

Anna Belousovová: Zdravotné sestry majú svoje rodiny, deti, o ktoré sa musia po ťažkej šichte starať. Ony si nezarábajú najstarším remeslom na svete. Kadejaká sprostoduchá členka Kollárovho háremu by mala ruky bozkávať tým zdravotným sestrám a nie si dovoľovať ich kritizovať a sťažovať sa na nich.

Foto KRISTIÁN MAJZLAN
Dátum 28.11.2020

Príspevok uverejnila na svojom Facebooku Anna Belousovová 26. novembra 2020.

Dopredu upozorňujem, že tento status nebude slušný, ale už ma veru dlho nič tak nenaštvalo, ako toto .
A ak je mi pri pohľade na niekoho doslova zle, tak je to tento amorálny odpad spoločnosti, ktorý je momentálne vo funkcii druhého najvyššieho ústavného činiteľa. Nielenže natáča svoje sprosté, slaboduché videá z nemocničného lôžka a tvári sa na nich, akoby utrpel zranenia v boji za vlasť, ešte má tú drzosť cicať zneužívaním nadštandardných podmienok súčasné zdravotníctvo, ktoré v súčasnosti zažíva nápor kvôli koronakríze. Aby toho nebolo dosť , ešte si dovolia vyčerpané zdravotné sestry sekírovať Kollárové ku..y ?! To kde sme ? Kde žijeme ?! Nech tie plastikové umeliny zhodia zo seba drahé handry, na ktoré by si aj tak v živote samé nezarobili, nech si oblečú sesterskú uniformu a skúsia si tu prácu samé! A pekne aj pri iných pacientoch, nielen pri svojom opeľovačovi a oslíkovi potras sa.

Tie zdravotné sestry to robia za mzdu, za ktorú by Kollárové ku..y nevyžili ani týždeň. Tie zdravotné sestry majú svoje rodiny, deti, o ktoré sa musia po ťažkej šichte starať . Ony si nezarábajú najstarším remeslom na svete. Ony nie! Kadejaká sprostoduchá členka Kollárovho haremu by mala ruky bozkávať tým zdravotným sestrám a nie si dovoľovať ich kritizovať a sťažovať sa na nich. Veď odkiaľ by sa o tom mohol dovedieť riaditeľ? To kde sme sa ako spoločnosť dostali, keď poctivo pracujúceho človeka budú šikanovať amorálne ho..á , ktoré si sadli na policu a myslia si, že sú značkové lahôdky ?!

Nie sú !
Ku..a ostane ku.vou, hoci jej amant môže byť momentálne na výslní. Vekslák ostane vekslákom a môže ho osud zaviať aj na ten najvyšší post. No nič netrvá večne!

Zákaz kopírovať texty bez súhlasu Mayer Media,
vydavateľstvo udeľuje povolenie len na použitie odkazu na originálny článok.

DISKUTUJÚCIM: Zapojiť sa do diskusie môžete len po registrácii a prihlásení sa do svojho účtu.


UPOZORNENIE: Vážení diskutujúci, podľa platných zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť IP adresu, e-mail, vaše príspevky a pod. v prípade, že tieto príspevky v diskusnom fóre budú porušovať zákon. V tejto súvislosti vás prosíme, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého z trestných činov uvedených v Trestnom zákone. Medzi také príspevky patria komentáre rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne. Za každý zverejnený príspevok nesie zodpovednosť diskutujúci, nie vydavateľ či prevádzkovateľ Extra plus.