BELOUSOVOVÁ: SLOVENSKO NIE JE SRDCOM POKOJA, JE TRAUMATIZOVANÉ BANDOU NESCHOPNÝCH DILETANTOV

Anna Belousovová: Aké sme my srdce pokoja, ak našu zem brázdia dennodenne vojenské kolóny smerujúce na východ?! Aké sme my srdce pokoja, ak ľudia nemajú istotu zajtrajšieho dňa?!

Foto EXTRA PLUS
Dátum 14.09.2021

Príspevok uverejnila 14. septembra 2021 na svojom facebookovom profile Anna Belousovová.

Farizeji. Toto slovo mi napadlo, keď som si prečítala reakcie politikov na príhovor pápeža v záhrade prezidentského paláca. Pre nich vraj najsilnejší odkaz z príhovoru pápeža Františka v Prezidentskom paláci bolo, že SLOVENSKO MÁ BYŤ SRDCOM POKOJA PRE EURÓPU. Vrelo súhlasím. A dopĺňam, že Slovensko by v tom prípade malo byť v prvom rade srdcom pokoja pre NÁS Slovákov.

No nie je. Už vyše roka je Slovensko traumatizované bandou neschopných diletantov a následky ich zlého spravovania štátu, následky ich neschopnosti, neodbornosti a arogancie ich moci znášame všetci.

Svoj výrazný podiel na tomto stave spoločnosti má aj pani prezidentka, ktorá si užívala v záhrade prezidentského paláca hru na kráľovnú sediacu na tróne vedľa pápeža rozosievajúc úsmevy naľavo napravo.

Slovensko však nie je srdcom pokoja hlavne preto, lebo zásluhou "panovníčky" na tróne, ktorá drží pri moci vládu národnej pohromy, sa srdce Európy zmenilo na doráňané, traumatizované a krvácajúce srdiečko na pokraji infarktu.

Urobili to z našej vlasti tí, ktorí sa teraz vyhrievajú v lúčoch prítomnosti pápeža a hrajú sa na dobrotivých. Už zabudli, čo majú za sebou?! Už zabudli na to, čo od volieb napáchali?! Aké sme my srdce pokoja, ak našu zem brázdia dennodenne vojenské kolóny smerujúce na východ?! Aké sme my srdce pokoja, ak ľudia nemajú istotu zajtrajšieho dňa?!

Aké sme my srdce pokoja, ak Slovensko ekonomicky smeruje k bankrotu?! Veď v tom našom „srdci pokoja" už pomaly neostal kameň na kameni, t.j. rezort, oblasť, ktoré by normálne fungovali v prospech občanov. A farizeji sa predvádzajú bez hanby ďalej.

Tak ako nemajú hanby predvádzať pred pápežom svoje súkromie a „rodiny" v rozpore s Desatorom, tak nemajú hanby tlieskať jeho slovám o Slovensku ako srdci pokoja, hoci veľmi dobre vedia, že ten pokoj je len potemkinova dedina - zdanie počas návštevy pápeža.

 

Zákaz kopírovať texty bez súhlasu Mayer Media,
vydavateľstvo udeľuje povolenie len na použitie odkazu na originálny článok.

DISKUTUJÚCIM: Zapojiť sa do diskusie môžete len po registrácii a prihlásení sa do svojho účtu.


UPOZORNENIE: Vážení diskutujúci, podľa platných zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť IP adresu, e-mail, vaše príspevky a pod. v prípade, že tieto príspevky v diskusnom fóre budú porušovať zákon. V tejto súvislosti vás prosíme, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého z trestných činov uvedených v Trestnom zákone. Medzi také príspevky patria komentáre rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne. Za každý zverejnený príspevok nesie zodpovednosť diskutujúci, nie vydavateľ či prevádzkovateľ Extra plus.