BELOUSOVOVÁ: STE DIABOL, PÁN DZURINDA! VYSTATUJETE SA UTRPENÍM, KTORÉ STE SPÔSOBILI NEVINNÝM ĽUĎOM!

Anna Belousovová, predsedníčka NAS: Bývalý premiér Mikuláš Dzurinda prirovnáva povinné očkovanie k rozhodnutiu povoliť bombardovanie Juhoslávie, ktoré bolo a ostáva vojnovým zločinom proti ľudskosti. Pán Dzurinda, verím, že raz sa aj vy dočkáte zaslúženého trestu za nešťastia, ktoré ste spôsobili!

Foto SITA/Diana Černáková
Dátum 01.12.2021

Predsedníčka NAS Anna Belousovová na svojom facebookovom profile 1. decembra 2021 uverejnila status: 

Bývalý premiér Mikuláš Dzurinda je za povinné očkovanie. Prirovnal to k rozhodnutiu povoliť bombardovanie Juhoslávie. “Chceli ma vtedy v parlamente obesiť, aj tak som to urobil."
Keď sa pomýli, povie aj pravdu. No týmto svojím vyjadrením neurobil práve dobrú reklamu očkovaniu.

Bombardovanie Juhoslávie bolo a ostáva vojnovým zločinom, zločinom proti ľudskosti.
"Spôsobili nám nešťastie, spustošili naše továrne, priemysel, cesty a dokonca i nemocnice. Je to niečo, čo poteší len diabla," vyjadril sa srbský prezident A. Vučič. Áno, vy ste jeden z tých diablov pán Dzurinda, keď sa ešte po rokoch dokážete vystatovať utrpením, ktoré ste spáchali na nevinných civilnoch - ženách, deťoch, starých ľuďoch. 2 500 obetí, z toho 79 detí.

To bola cena vášho lezenia do zadku západu na čele s USA. Teraz tento človek ide robiť reklamu povinnej vakcinácii. Vakcinácii experimentálnou vakcínou!!! Niekto sa rozhodol, že sa milióny ľudí stanú povinne, nasilu pokusnými myšami, pokusným materiálom pre nejaký experiment. Ak sa dobre pamätám, naposledy sa niečo podobné dialo v časoch keď svet ovládli fašisti.

Netreba však zabúdať, že ani ich zločiny neboli nikdy premlčané! Doteraz ich lovia po celom svete a dokonca pre nich je jediný trest - trest smrti.

Takže pán Dzurinda, verím, že raz sa aj vy a ďalší, dočkáte zaslúženého trestu za nešťastia, ktoré ste spôsobili!

Zákaz kopírovať texty bez súhlasu Mayer Media,
vydavateľstvo udeľuje povolenie len na použitie odkazu na originálny článok.

DISKUTUJÚCIM: Zapojiť sa do diskusie môžete len po registrácii a prihlásení sa do svojho účtu.


UPOZORNENIE: Vážení diskutujúci, podľa platných zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť IP adresu, e-mail, vaše príspevky a pod. v prípade, že tieto príspevky v diskusnom fóre budú porušovať zákon. V tejto súvislosti vás prosíme, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého z trestných činov uvedených v Trestnom zákone. Medzi také príspevky patria komentáre rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne. Za každý zverejnený príspevok nesie zodpovednosť diskutujúci, nie vydavateľ či prevádzkovateľ Extra plus.