BELOUSOVOVÁ: ZÁPAD UKRADOL ČERNOCHOM KRAJINU, TERAZ SA SA IM TO SNAŽÍ NAHRADIŤ LACNÝMI GESTAMI

Anna Belousovová: Západní demokrati sa snažia svoje hriechy koloniálnej minulosti spojené s otroctvom a drancovaním odčiniť lacnými gestami. Chcú im ,,zalepiť oči" tým, že obsadia černošskú herečku, aby hrala anglickú kráľovnu. Radšej by im mali vrátiť ukradnuté bohatsvo, aby v Afrike nezomierali ľudia od hladu. 

Foto EXTRA PLUS
Dátum 10.06.2021

Svet sa asi zbláznil a pokrytectvo je vydávané za najvyššiu cnosť?

V úvode by som chcela zdôrazniť, že mňa určite nikto nemôže obviňovať zo xenofóbie, či rasizmu.
Môj manžel bol cudzinec a medzi príslušníkmi iných národov a rás mám dosť známych, ktorých si vážim a mám rada. Veľmi si napríklad vážim doktora, ku ktorému chodím už roky. Vážim si ho nielen ako vynikajúceho špecialistu, ale aj ako zriedkavo pozitívneho človeka s príkladným, ľudským prístupom ku pacientom. Za tie roky k nemu mám skoro priateľský vzťah.

To že je Černoch registrujem- veď mám oči - a beriem ako fakt. Svet je predsa rozmanitý. Ľudstvo sa delí na rasy. Takých nás Pán Boh stvoril. Na povrch iných, no dušu nám dal rovnakú - ľudskú.

A dôležité je, akí sme ľudia, nie akú máme farbu, alebo akým jazykom nás mama učila rozprávať.
Žiadny národ, ani rasa nie sú zlí, či dobrí. Zlý, či dobrý môže byť konkrétny človek bez ohľadu na to, z akého je národa, či akú má farbu pleti.

No to, čo teraz predvádza tzv. "vyspelý západ" je už TOTÁLNE POKRYTECTVO!

Vážení západní demokrati, svoje hriechy koloniálnej minulosti spojené s otroctvom a drancovaním neodčiníte tým, že budete do rolí historických postáv belochov obsadzovať vo filmoch černochov. Ani tým, že budete pri rôznych príležitostiach kľačať pred černochmi na kolenách. To čo predvádzate je jedno hnusné pokrytectvo vypočítané na efekt. Ak chcete odčiniť krivdy minulosti, ktoré ste napáchali na príslušníkoch iných rás a národov, začnite sa správať konečne ako ľudia!

ČÍTAJTE TIEŽ: ŠKANDÁL: VÝZNAMNÚ HISTORICKÚ OSOBNOSŤ BIELEJ RASY FILMÁRI NAHRADILI ČERNOŠKOU

Zahoďte pokrytectvo a namiesto bozkávania topánok prestaňte drancovať a okrádať krajiny Afriky!
Áno tej Afriky, ktorá má také nedozerné prírodné bohatstvo, že ak by bolo využité na prospech vlastných obyvateľov, nemuseli by od hladu umierať na tomto kontinente deti, nemuseli by umierať milióny ľudí na choroby kvôli absencii základnej lekárskej starostlivosti a stovky miliónov ľudí by nemuseli biedou platiť za VÁŠ BLAHOBYT! A tiež státisíce zúfalých ľudí by nemuseli utekať zo svojich domovov, ak by v nich mohli žiť v mieri a dostatku.

Mohli, ak by ste sa práve kvôli ovládnutiu ich prírodných zdrojov nemiešali aj za cenu násilia do vnútorných záležitostí týchto krajín. Asi je jednoduchšie "zalepiť oči" černošskému obyvateľstvu prázdnymi gestami v štýle : natočiť film, kde anglickú kráľovnú bude hrať černoška, ako vrátiť ukradnuté a prestať okrádať Černochov o to, čo im patrí, čo im určil Pán Boh, keď im dal ako domov takú bohatú zem, akou Afrika je.

Skutočnými RASISTAMI sú tí, ktorí podceňujú inú rasu natoľko, že sú presvedčení, že lacné gestá jej nahradia všetko o čo ich obrali v minulosti a čo im berú aj v súčasnosti.

Zákaz kopírovať texty bez súhlasu Mayer Media,
vydavateľstvo udeľuje povolenie len na použitie odkazu na originálny článok.

DISKUTUJÚCIM: Zapojiť sa do diskusie môžete len po registrácii a prihlásení sa do svojho účtu.


UPOZORNENIE: Vážení diskutujúci, podľa platných zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť IP adresu, e-mail, vaše príspevky a pod. v prípade, že tieto príspevky v diskusnom fóre budú porušovať zákon. V tejto súvislosti vás prosíme, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého z trestných činov uvedených v Trestnom zákone. Medzi také príspevky patria komentáre rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne. Za každý zverejnený príspevok nesie zodpovednosť diskutujúci, nie vydavateľ či prevádzkovateľ Extra plus.