BELOUSOVOVÁ: ZDRAVOTNÍCTVO JE NA MÁRACH

Anna Belousovová, predsedníčka strany NAS: Takže po generálovi bude zdravotníctvo riadiť patológ! Naozaj silná symbolika a zmysel pre čierny humor odrazu. Mám obavy, že s naším zdravotníctvom sa to končí tak ako v tom vtipe: Operácia (reformy) sa podarila, pacient (zdravotníctvo) umrel.

Foto EXTRA PLUS
Dátum 04.03.2023

Anna Belousovová, predsedníčka strany NAS, sa na sociálnej sieti vyjadrila k súčasnej situácii v zdravotníctve: Táto vládna koalícia a špeciálne OĽaNO a všetky jeho súčasné politické „osobnosti“ majú zvláštny morbídny zmysel pre humor. V čase kovidu, keď tu rozpútali 2. SNP, počas ktorého ich „atómovkam“ padlo za obeť 20-tisíc ľudských životov, sa tak vžili do vojnovej atmosféry, že neschopného ministra Krajčího nahradili vojakom – generálom Lengvarským.

A ten skutočne tak verne pokračoval vo vojnovej taktike koalície - v boji proti vlastným, že po jeho pôsobení je zdravotníctvo doslova na márach. Ohodnotil to zrejme takto aj Heger, keďže vyhlásil, že rezort zdravotníctva bude riadiť vo funkcii štátneho tajomníka patológ Michal Palkovič.

Takže po generálovi bude zdravotníctvo riadiť patológ! Naozaj silná symbolika a zmysel pre čierny humor odrazu. Mám obavy, že s naším zdravotníctvom sa to končí tak ako v tom vtipe: Operácia (reformy) sa podarila, pacient (zdravotníctvo) umrel.

Zákaz kopírovať texty bez súhlasu Mayer Media,
vydavateľstvo udeľuje povolenie len na použitie odkazu na originálny článok.

DISKUTUJÚCIM: Zapojiť sa do diskusie môžete len po registrácii a prihlásení sa do svojho účtu.


UPOZORNENIE: Vážení diskutujúci, podľa platných zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť IP adresu, e-mail, vaše príspevky a pod. v prípade, že tieto príspevky v diskusnom fóre budú porušovať zákon. V tejto súvislosti vás prosíme, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého z trestných činov uvedených v Trestnom zákone. Medzi také príspevky patria komentáre rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne. Za každý zverejnený príspevok nesie zodpovednosť diskutujúci, nie vydavateľ či prevádzkovateľ Extra plus.