BEŽNÝ OBČAN SA LIEČI AKO VIE, MATOVIČA PROTEKČNE LIEČILI ISOPRINOSINOM

Kým bežného smrteľníka pošlú domov a má sa liečiť ako vie, tak „elita“ sa lieči ťažko dostupným liekom, ktorý je len na lekársky predpis Isoprinosine, ktorého základnou zložkou je inozín, ten má silné antivírusové účinky a posilňuje imunitný systém.

Foto SITA/BRANISLAV BIBEL
Dátum 23.02.2021

Matovič už takmer pol roka terorizuje Slovákov s pravidelným testovaním na koronavírus. Pri testovaní sa stalo nielen jemu, ale aj ďalším členom jeho vlády, že ostali pozitívni na Covid-19. Kým bežného smrteľníka pošlú domov a má sa liečiť ako vie, tak „elita“ sa lieči ťažko dostupným liekom, ktorý je len na lekársky predpis Isoprinosine, ktorého základnou zložkou je inozín. Ten má silné antivírusové účinky a posilňuje imunitný systém. Lekári ho zvyčajne predpisujú ľuďom, ktorí trpia častými infekciami dýchacích ciest, opakujúcim sa herpesom, alebo pásovým oparom, dokonca liek zaberá na osýpky, žltačku, či ovčie kiahne a odborníci zistili, že aj na koronavírus. Na včerajšiej tlačovej besede, na ktorej okrem iného obvinili Matovič odborníkov za stúpajúce čísla hospitalizovaných v nemocniciach premiér prezradil ako sa liečil on počas vianočných sviatkov. Priznal, že svoj zdravotný stav konzultoval s lekármi a každý mu odporučil nejakú inú skladbu medikamentov. „Odporúčanie bolo dostatok vitamínov a Isoprinosine“, povedal Matovič. 

Zákaz kopírovať texty bez súhlasu Mayer Media,
vydavateľstvo udeľuje povolenie len na použitie odkazu na originálny článok.

DISKUTUJÚCIM: Zapojiť sa do diskusie môžete len po registrácii a prihlásení sa do svojho účtu.


UPOZORNENIE: Vážení diskutujúci, podľa platných zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť IP adresu, e-mail, vaše príspevky a pod. v prípade, že tieto príspevky v diskusnom fóre budú porušovať zákon. V tejto súvislosti vás prosíme, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého z trestných činov uvedených v Trestnom zákone. Medzi také príspevky patria komentáre rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne. Za každý zverejnený príspevok nesie zodpovednosť diskutujúci, nie vydavateľ či prevádzkovateľ Extra plus.