BEZOČIVOSŤ, AROGANCIA A PÄTOLIZAČSTVO SLOVENSKÝCH POLITIKOV

USA majú dnes vojenské základne na 737 miestach na planéte mimo svojho územia. Veľká Británia má 16 vojenských základní, Francúzsko 11, Čína má 1 a Rusko ich má 10. Kto teda ohrozuje mier a kto je bezočivý a arogantný voči obyvateľom iných krajín a regiónov?

Foto TASR/MARTIN BAUMANN
Dátum 07.04.2021

Nielen „Lekári bez hraníc“ alebo „Reportéri bez hraníc“, ale existuje aj bezočivosť a arogancia  „bez hraníc“.  Nepočuli sme o takom subjekte, ale otvorene dáva o sebe vedieť a mnohí vidia, že existuje. V ostatnom období sa prejavuje čoraz intenzívnejšie a viditeľnejšie. Najviac USA a niektorí ich spojenci, ako Veľká Británia, Nemecko, Francúzsko si čoraz bezočivejšie a hlasnejšie dovoľujú kritizovať a upozorňovať Rusko či Čínu za „demonštráciu sily, zastrašovanie iných krajín a ich ohrozovanie“. Bezočiví a arogantní politici uvedených krajín a ďalší „pätolízači“ si dovoľujú verejne upozorňovať iné štáty za to, že premiestňujú svoje ozbrojené sily na vlastnom teritóriu, že tam uskutočňujú vojenské cvičenia, alebo modernizujú svoje armády. K tým pätolízačom dnes patrí aj minister zahraničia SR Ivan Korčok, terajšia vláda SR a väčšina poslancov slovenského parlamentu.

Pritom USA i NATO  už dlhodobo rozširujú svoje vojenské základne po celom svete a sústreďujú svoje vojska a bojovú techniku hocikde, na cudzích územiach, kde chcú presadzovať svoje záujmy. USA majú dnes vojenské základne na 737 miestach na planéte mimo svojho územia. Veľká Británia má 16 vojenských základní, Francúzsko 11, Čína má 1 a Rusko ich má 10. Kto teda ohrozuje mier a kto je bezočivý a arogantný voči obyvateľom iných krajín a regiónov? Kto ohrozuje prítomnosťou svojich vojsk a hromadením vojenskej techniky a zbraní bezpečnosť, ale aj suverenitu a slobodu iných krajín?! Čísla sú jednoznačné a mali by viesť k logickým záverom. Mimochodom, USA majú rozmiestnených po rôznych regiónoch okolo 1500 biologických laboratórií a logicky, vôbec nie je vylúčené, že aj súčasný vírus COVID-19 mohol uniknúť z hociktorej z nich.

Zákaz kopírovať texty bez súhlasu Mayer Media,
vydavateľstvo udeľuje povolenie len na použitie odkazu na originálny článok.

DISKUTUJÚCIM: Zapojiť sa do diskusie môžete len po registrácii a prihlásení sa do svojho účtu.


UPOZORNENIE: Vážení diskutujúci, podľa platných zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť IP adresu, e-mail, vaše príspevky a pod. v prípade, že tieto príspevky v diskusnom fóre budú porušovať zákon. V tejto súvislosti vás prosíme, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého z trestných činov uvedených v Trestnom zákone. Medzi také príspevky patria komentáre rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne. Za každý zverejnený príspevok nesie zodpovednosť diskutujúci, nie vydavateľ či prevádzkovateľ Extra plus.