BIDEN SA STRETNE S PUTINOM

Americký prezident Joe Biden v pondelok uviedol, že sa jeho stretnutie s ruským prezidentom Vladimirom Putinom uskutoční.

Foto SITA/AP
Dátum 11.05.2021

Americký prezident Joe Biden v pondelok uviedol, že sa jeho stretnutie s ruským prezidentom Vladimirom Putinom uskutoční.

Biden predniesol prejav v Bielom dome o ekonomických dopadoch pandémie. Na konci vystúpenia sa reportér spýtal Bidena, či si myslí, že Rusko bolo zapojené do nedávneho kybernetického útoku na operátora ropovodu Colonial Pipeline.

„Doteraz neexistujú dôkazy založené na informáciách od našich spravodajských služieb, že by do toho bolo zapojené Rusko,“ uviedol Biden.  

Americký prezident dodal, že sa stretne s ruským prezidentom.

Zákaz kopírovať texty bez súhlasu Mayer Media,
vydavateľstvo udeľuje povolenie len na použitie odkazu na originálny článok.

DISKUTUJÚCIM: Zapojiť sa do diskusie môžete len po registrácii a prihlásení sa do svojho účtu.


UPOZORNENIE: Vážení diskutujúci, podľa platných zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť IP adresu, e-mail, vaše príspevky a pod. v prípade, že tieto príspevky v diskusnom fóre budú porušovať zákon. V tejto súvislosti vás prosíme, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého z trestných činov uvedených v Trestnom zákone. Medzi také príspevky patria komentáre rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne. Za každý zverejnený príspevok nesie zodpovednosť diskutujúci, nie vydavateľ či prevádzkovateľ Extra plus.