BLAHA: ČAPUTOVÁ JE HLAVA ORGANIZOVANEJ ZLOČINECKEJ SKUPINY

Podpredseda Smeru-SSD Ľuboš Blaha: Progresívne Slovensko chce ovládnuť všetky silové zložky v štáte, využívajú na to Hamrana, Lipšica a čurillovcov. 

Foto sita/branislav bibel
Dátum 22.08.2023

Po tom, čo madam vyhlásila, že odvolá šéfa SIS Aláča, je to už nad slnko jasnejšie. Progresívne Slovensko chce ovládnuť všetky silové zložky v štáte, využívajú na to Hamrana, Lipšica a čurillovcov. Tí si vymýšľajú účelové obvinenia na to, aby potom Čaputová mohla politicky krágľovať nepohodlných nominantov.

Chystajú sa zmanipulovať voľby. A keď Smer aj tak vyhrá, tak Čaputová odmietne odovzdať Robertovi Ficovi poverenie na zostavenie vlády. Vzápätí sa v eseťáckych médiách objaví tona článkov, ktorá bude Čaputovej krok schvaľovať. Budú písať, že to urobiť nemusí a že Robert Fico je hrozba a tak radšej nech vládne ďalej ten Čaputovej ťulpas zo Sorosovej univerzity. Pridajú sa určite aj eseťácke mimovládky. Všetko od paviana Stankeho až po lesbické duo Záleská-Tódová bude kričať, že voľby vlastne netreba rešpektovať, veď je ohrozená sloboda a demokracia. A tak. Lenže čo ak ľudia vyjdú do ulíc? Čo ak sa začne aplikovať článok 32 ústavy? Právo na odpor proti nezákonnej moci? Na to potrebujú mať v rukách všetky silové zložky. Políciu, prokuratúru, súdy aj tajné služby. A keď bude treba strielať do protestujúcich ľudí, monštrá ako Hamran nebudú mať problém.

Všetko sa pripravuje na štátny prevrat. Na čele s Čaputovou. Lebo Veľký brat tu potrebuje mať ďalej prekladisko zbraní na Ukrajinu. A tak sú ochotní zlikvidovať aj opozíciu. A títo fašisti tu niečo rozprávajú o 68-om? A normalizácii? Veď sú stokrát horší. Kto môže za smrť Milana Lučanského? Kto cenzúroval médiá? Kto vyhadzuje nepohodlných vedcov? Kto zakazuje knihy? Kto prenasleduje opozíciu? Kto podpísal okupačnú dohodu s USA?

Nech radšej držia ústa - berú Slovákom suverenitu a zavádzajú tu policajný teror. Slováci sa musia postaviť na odpor. Už stačilo. Priatelia, poďme hovoriť o tom, čo nás čaká. Musíme byť pripravení. Na všetko. Zajtra v Piešťanoch o 15.00 začínam s kampaňou po Slovensku, budeme aj s Lacom Kamenickým chodiť po všetkých krajoch. Ide do tuhého - venceremos.

Zákaz kopírovať texty bez súhlasu Mayer Media,
vydavateľstvo udeľuje povolenie len na použitie odkazu na originálny článok.

DISKUTUJÚCIM: Zapojiť sa do diskusie môžete len po registrácii a prihlásení sa do svojho účtu.


UPOZORNENIE: Vážení diskutujúci, podľa platných zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť IP adresu, e-mail, vaše príspevky a pod. v prípade, že tieto príspevky v diskusnom fóre budú porušovať zákon. V tejto súvislosti vás prosíme, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého z trestných činov uvedených v Trestnom zákone. Medzi také príspevky patria komentáre rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne. Za každý zverejnený príspevok nesie zodpovednosť diskutujúci, nie vydavateľ či prevádzkovateľ Extra plus.