BLAHA: ČAPUTOVÁ BY SA MALA STARAŤ O SLOVÁKOV, NIE O NAVAĽNÉHO

Likvidácia slobody slovenských občanov, ktorú pácha Matovič celoplošným testovaním - to je jej fuk. To, že sa tu z väzieb urobil mučiaci nástroj a vrátili sa sem politické čistky z 50. rokov, na to kašle. Ale keď sa treba zastať opozičného politika v Rusku, ktorého roky financujú Američania, tak je prvá v rade. Prosím pekne - prezidentka Spojených štátov amerických. 

Foto TASR
Dátum 18.01.2021

Prezidentke Slovenskej republiky Zuzane Čaputovej trvalo presne dve hodiny, aby odsúdila zatknutie nejakého Navaľného v Moskve.

1. Keď mala odsúdiť vraždu Jozefa Chovanca v belgickom väzení, tak jej to trvalo jeden celý deň. Smrť Milana Lučanského vo väzbe a zlyhanie ministerstva spravodlivosti neodsúdila doteraz. 

2. Uväzňovanie Slovákov za krádež dvoch tyčiniek čokolády kvôli Matovičovmu nezmyselnému núdzovému stavu ju nezaujíma. Ani prenasledovanie našich občanov za to, že napĺňajú svoje ústavné právo na protest.

3. Likvidácia slobody slovenských občanov, ktorú pácha Matovič celoplošným testovaním - to je jej fuk. To, že sa tu z väzieb urobil mučiaci nástroj a vrátili sa sem politické čistky z 50.rokov, na to kašle. 

4. Ale keď sa treba zastať opozičného politika v Rusku, ktorého roky financujú Američania, tak je prvá v rade. Prosím pekne - prezidentka Spojených štátov amerických. 

5. Čaputová vyhlásila, vraj „Navaľného zatknutie nezlomí tých, ktorí v Rusku veria v slobodu“. 

6. Ja len tak tuho rozmýšľam, čo napísala na adresu našich drahých západných spojencov - USA a Veľkej Británie - ktoré držia vo väzení Juliana Assangea, ktorý vytvoril Wikileaks a informoval svetovú verejnosť o amerických zločinoch. Aha, už viem - nenapísala nič. Nula, nula, nič.

7. Pripomínam, že Assange je mučený a v USA mu hrozí trest smrti, ktorým sa mu otvorene vyhrážajú najvyšší americkí predstavitelia. Len kvôli tomu, že bojuje za slobodu slova. 

8. V jeho prípade však z nejakého čudného dôvodu Čaputová nevyhlásila, že "Assangeovo väznenie nezlomí tých, ktorí v USA veria v slobodu". Nie - ona nevyhlásila nič. 

9. Čiže - nezáleží na Slovákoch, nezáleží na Jozefovi Chovancovi, nezáleží na slobode slova. Záleží len na nejakom ruskom opozičnom truľovi, ktorý blúzni o novičoku v spodkoch a smeje sa na ňom celý svet. 

10. Navaľného politická podpora je v Rusku menšia než podpora Juraja Šeligu na Slovensku. Nízkotučné mlieko. Ten chlap v Rusku nikoho nezaujíma. A s výnimkou redakcií SME a Denníka N ani na Slovensku. 

Takže, milá pani Čaputová, toto je taký malý verejný odkaz pre vás - niečo ako budíček:

Vážená pani prezidentka, 

už sa konečne začnite zaoberať tým, čo pácha Matovič na Slovákoch. Nestačí vyplakávať, že Vám neodpovedá na sms-ky. Nestačia frázy. Nestačí na sociálne siete vycapovať fotky s frajerom, ako vám je dobre na prechádzke v lesíku. Neriešte Navaľného, neriešte hlúposti. Ste hlavou nášho štátu a máte tu byť pre Slovákov, tak sa podľa toho správajte. Prosím, prestaňte sa už konečne správať ako hovorkyňa americkej ambasády a postavte sa šialenému Matovičovi - to je Vaša úloha. 

Ďakujem!

Zákaz kopírovať texty bez súhlasu Mayer Media,
vydavateľstvo udeľuje povolenie len na použitie odkazu na originálny článok.

DISKUTUJÚCIM: Zapojiť sa do diskusie môžete len po registrácii a prihlásení sa do svojho účtu.


UPOZORNENIE: Vážení diskutujúci, podľa platných zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť IP adresu, e-mail, vaše príspevky a pod. v prípade, že tieto príspevky v diskusnom fóre budú porušovať zákon. V tejto súvislosti vás prosíme, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého z trestných činov uvedených v Trestnom zákone. Medzi také príspevky patria komentáre rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne. Za každý zverejnený príspevok nesie zodpovednosť diskutujúci, nie vydavateľ či prevádzkovateľ Extra plus.