BLAHA: CHLAP, ČO ZABIL ČLOVEKA A JE V PODMIENKE, NEMÁ ČO ROBIŤ NA POSTE ŠPECIÁLNEHO PROKURÁTORA

VIDEO: Ľuboš Blaha: Lipšic neschytal len odo mňa, ale neuveríte - nakladal mu aj "profesor" Pročko.

Foto tasr
Dátum 02.02.2021

Poslanec NR SR Ľuboš Blaha a podpredseda strany Smer-SD Ľuboš Blaha na svojom Facebooku informoval o vypočúvaní kandidátov na špeciálneho prokurátora.

1. Celý deň sme grilovali kandidátov na špeciálneho prokurátora.

2. Svoje si najskôr vypočul Peter Kysel, ktorý poslal hrdinu Milana Lučanského do väzby - na smrť. Pýtal som sa ho, či sa nechce ospravedlniť rodine - generál si nemohol prevziať ani obrázok od dcérky. Nie, nechce... Surovec!

3. Upozornil som na mnohé pochybenie Petra Kysela - kvôli nemu sa z basy dostal mafián Jašter, kvôli nemu pred rokmi nechytili objednávateľku Zsuzsovú v prípade vraždy primátora.

4. Ale pri Milanovi Lučanskom mal Peter Kysel potrebu urobiť mu zo života peklo. Pýtal som sa ho, kedy sa stretol s Mikulášom Černákom, pretože ten má z toho najväčšiu radosť. A áno, stretli sa. Viackrát.

5. Lipšic dnes neschytal len odo mňa, ale neuveríte - nakladal mu aj "profesor" Pročko. Chlap, čo zabil človeka a dnes je v podmienke, nemá čo robiť na mieste špeciálneho prokurátora.

6. Matovič si Pročka uprace, o tom nepochybujem - ale bol to zážitok, ako Lipšic habkal. A keď som sa začal pýtať Lipšica ja, Šeliga skoro vyletel z kože. Na nezaplatenie. Bude video.

7. Doma som sa dozvedel, že dnes vláda prišla s geniálnym nápadom. Vraj celoplošná špajchlovačka bola až taký úspech, že idú ešte viac pritvrdiť lockdown - bravó!

8. Budú nás ako malé deti púšťať von na sms-ku. Ak budem chcieť ísť vyniesť smeti, napíšem tatkovi, pardon, Matovičovi, či smiem.

9. Naposledy som sa takto pýtal von, keď som mal 14 - toto je proste choré. Teror zjavne naberá na obrátkach. Ľuďom už vážne dochádza trpezlivosť. Toto neskončí dobre.

10. Dnes to bol dlhý a náročný deň. Ešte stále nie som fit a pľúca ma bolia ako šľak. Ale som rád, že si Kysel aj Lipšic vypočuli svoje. Musíme proti Matovičmu zlu bojovať - dnes a denne.

VIDEO ↓↓↓

Zákaz kopírovať texty bez súhlasu Mayer Media,
vydavateľstvo udeľuje povolenie len na použitie odkazu na originálny článok.

DISKUTUJÚCIM: Zapojiť sa do diskusie môžete len po registrácii a prihlásení sa do svojho účtu.


UPOZORNENIE: Vážení diskutujúci, podľa platných zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť IP adresu, e-mail, vaše príspevky a pod. v prípade, že tieto príspevky v diskusnom fóre budú porušovať zákon. V tejto súvislosti vás prosíme, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého z trestných činov uvedených v Trestnom zákone. Medzi také príspevky patria komentáre rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne. Za každý zverejnený príspevok nesie zodpovednosť diskutujúci, nie vydavateľ či prevádzkovateľ Extra plus.