BLAHA: DEMONŠTRÁCIE BOLI PROTI TYRANOVI MATOVIČOVI

Cigániková: Ľudia musia byť naozaj frustrovaní, keď na demonštráciách počúvajú Fica, Blahu, Kotlebu, Harabina a Hrdličku.

Foto TASR/JAROSLAV NOVÁK
Dátum 22.11.2020

Matovič sa bojí a preto zakázal zhromažďovanie osôb a predĺžil núdzový stav pred sviatkom 17. NOVEMBRA uviedol poslanec NR SR Matúš Šutaj Eštok v diskusnej relácii O päť minút dvanásť. Na demonštráciách, ktoré sa uskutočnili 17. novembra sa zúčastnili podľa Ľuboša Blahu poctivo pracujúci ľudia, seniori, ale aj ľudia, ktorým táto vláda zlikvidovala ekonomiku, sú to ľudia, ktorí sú zúfalí zo situácie, ktorú tu spôsobila súčasná vláda. Ľudia prišli mierumilovným spôsobom vyjadriť svoj nesúhlasný názor a premiér ich nazve múdrosráčmi, idiotmi, lúzou, bláznami, poslanec NR SR Krúpa ich nazval hlupákmi a minister obrany Naď bitkármi, extrémistami, psychopatmi a opicami. To nieje normálne a práve preto poslanec Blaha podal trestné oznámenie na Matoviča, Naďa a Krúpu. Poslankyňa SaS Jana Cigániková zareagovala, že ju to celé mrzí, že vláda nevie komunikovať s verejnosťou a celá situácia neprospieva upokojeniu spoločnosti. Zároveň uviedla, že ľudia musia byť naozaj frustrovaní, keď počúvajú na demonštráciách Harabina, Blahu, Fica, Kotlebu a Hrdličku.

Zákaz kopírovať texty bez súhlasu Mayer Media,
vydavateľstvo udeľuje povolenie len na použitie odkazu na originálny článok.

DISKUTUJÚCIM: Zapojiť sa do diskusie môžete len po registrácii a prihlásení sa do svojho účtu.


UPOZORNENIE: Vážení diskutujúci, podľa platných zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť IP adresu, e-mail, vaše príspevky a pod. v prípade, že tieto príspevky v diskusnom fóre budú porušovať zákon. V tejto súvislosti vás prosíme, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého z trestných činov uvedených v Trestnom zákone. Medzi také príspevky patria komentáre rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne. Za každý zverejnený príspevok nesie zodpovednosť diskutujúci, nie vydavateľ či prevádzkovateľ Extra plus.