BLAHA: FANATICKÁ LIBERÁLNA NOVINÁRKA OVPLYVŇOVALA SVOJU MILENKU SUDKYŇU

Poslanec NR SR Ľuboš Blaha: Je mi srdečne jedno, že sú Tódová a Záleská lesby, ich coming outy nech si strčia niekam, ale čo mi nie je jedno, že sudkyňa, ktorá odrovnala Milana Lučanského a Dušana Kováčika a chystá sa odrovnať Dávida Lindtnera, je milenkou novinárky, ktorá Smer už roky priam hystericky nenávidí. 

Foto tasr/martin bauMANN
Dátum 08.08.2023

Monika Tódová je neuveriteľne smiešna. Dnes využila Denník N na to, aby si vyliala srdiečko o svojom vzťahu s Pamelou Záleskou.

Keď dával svoj coming out Iliev, bolo to nekonečne trápne, keď to robil Púchovský z Policajného prezídia, bolo to ešte trápnejšie, ale po Tódovej coming oute mi ustrelilo dekel.

Celé Slovensko vďaka Martinovi Daňovi už tri dni vie, že baba je rozvedená a že je v milostnom vzťahu so sudkyňou, ktorej už roky robí ideologické krytie v Denníku N. 

A ona dnes prichádza s úplne že "prekvapivým" odhalením, že je lesba. Od dojatia nedýchame. Milá Monika, Tvoja sexuálna orientácia je nám ukradnutá, to si rieš so svojím ex-manželom. 

Tu niekomu zjavne uchádza pointa, tak to zopakujme - verejný činiteľ, sudkyňa, ktorá poľuje na opozíciu, má vzťah s novinárkou, ktorá poľuje na opozíciu a Tódová má tu drzosť napísať, že to je jej súkromná vec? 

A že už nepíše priamo o svojej milenke, ale už "iba" obhajuje jej súd a útočí na jej obete? Na Dávida Lindtnera či na politikov Smeru?

To je akože súkromná vec? Tódová sa zbláznila? Veď ešte prednedávnom naháňala s kamerkou iné verejné osoby - to vtedy jej to neprišlo ako súkromná vec? 

Sudkyňa je verejne činná osoba. Tak ako politici. A jej milovaná Pamela je dôvodne podozrivá z vynášania informácií zo spisov - odkedy je trestný čin súkromná vec? 

Fanatická a zlostná liberálna novinárka, ktorá ovplyvňuje sudkyňu - to, preboha, nie je súkromná vec. Tie dve baby sa úplne zbláznili? Za toto musia skončiť - obe. Okamžite. 

Pamätám si, ako sa ofučala Tódová, keď som zistil, že do svojej diplomovky použila iba dve knihy a ešte jej oponentku robila kamoška Zuzana Wienk. Level Matovič. 

Odrazu jej nechutila vlastná medicína a naparovala sa, že má právo na súkromie. Akoby ľudia nemali právo vedieť, odkiaľ jedna z hlavných propagandistiek Lipšica a Záleskej, čerpá zdroje. A aké má vzdelanie. A kto za ňou stojí

Dnes to už vieme. Nie vďaka nej - ona to tajila. Aj Záleská. Vieme to vďaka investigatívnemu novinárovi Daňovi. 

A čo je najtragickejšie, liberálne médiá to tri dni zatĺkali. Tým ukázali celému Slovensku, že sa im nedá veriť. Nikomu z nich. Ani N-ku, ani Smečku, ani Pravde, ani telkám. Nikomu. 

Kryjú mafiu, ktorá ovládla justičný a policajný systém. A nielen to - oni s ňou otvorene spolupracujú. 

Ešte raz - mne je srdečne jedno, že sú Tódová a Záleská lesby, ich coming outy nech si strčia niekam, ale čo mi nie je jedno, že sudkyňa, ktorá odrovnala Milana Lučanského a Dušana Kováčika a chystá sa odrovnať Dávida Lindtnera, je milenkou novinárky, ktorá Smer už roky priam hystericky nenávidí. 

Novinárky, ktorá je na výplatnej pásky milionárov z Esetu. Haló! To čo je?! Toto je absolútny koniec právneho štátu na Slovensku - ak Záleská nepoloží funkciu a ak Tódová bude ďalej písať tie svoje drísty do Denníka N, tak je definitívne potvrdené, že Slovensko ovládla liberálna chobotnica. A už sa za to ani nehanbia. Toto musí skončiť!

Zákaz kopírovať texty bez súhlasu Mayer Media,
vydavateľstvo udeľuje povolenie len na použitie odkazu na originálny článok.

DISKUTUJÚCIM: Zapojiť sa do diskusie môžete len po registrácii a prihlásení sa do svojho účtu.


UPOZORNENIE: Vážení diskutujúci, podľa platných zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť IP adresu, e-mail, vaše príspevky a pod. v prípade, že tieto príspevky v diskusnom fóre budú porušovať zákon. V tejto súvislosti vás prosíme, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého z trestných činov uvedených v Trestnom zákone. Medzi také príspevky patria komentáre rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne. Za každý zverejnený príspevok nesie zodpovednosť diskutujúci, nie vydavateľ či prevádzkovateľ Extra plus.