BLAHA: ILIEV NADBIEHAL ŠIMEČKOVI AKO DVORNÝ ROZTLIESKAVAČ

Poslanec Smeru-SSD Ľuboš Blaha: Pán Iliev, môžete sa aj rozkrájať, aj tak ľudia vidia, akí ste v tom vašom dúhovom tábore nekompetentní. A Šimečka, ktorý nikdy nežil na Slovensku, by sa sem aspoň na desať rokov mohol presťahovať a normálne žiť, kým bude tárať o Slovákoch a zavádzať tu slniečkarske experimenty.

Foto TA3
Dátum 27.08.2023

Dorastenček Iliev sa dnes snažil kopať do Andreja Danka ako keby ho Eset platil, ale Šimečka v TA3 aj tak vyznel ako úplné trdlo.

1. Najlepšie bolo, ako Iliev kopal do Uhríka, že bol pred rokmi v Dzurindovej SDKÚ - lebo keď za roky zmeníš názor, tak si vraj pokrytec.

2. A čo je potom Šimečka, keď jeho jedinou pracovnou skúsenosťou v živote je to, že robil asistenta Zalovi zo Smeru? To znamená, že je ďalej Smerák?

3. To už Ilievovi nepríde pokrytecké. Aká náhodička. Nadbiehal tam Šimečkovi ako dvorný roztlieskavač Proti-Slovenska. Dostáva za to aj bonusy do vačku?

4. Ale musím uznať, že Iliev je vo svojom živote maximálne konzistentný - keď mal 19 rokov, nemal vysokú školu a teraz rovnako nemá vysokú školu. Gratulujeme. Je principiálne nevzdelaný

5. Mimochodom, vôbec nepochybujem, že mladý Šimečka dostal štipendium v Anglicku - jeho foter, ktorý Slovákov označuje za fašistov a svine, je kamoš so Sorosom. Takéto sorosovské decká majú protekciu všade.

6. Keď už hovoríme o minulosti, je zvláštne, že všetci riešia Uhríka, ale nikto nepripomenie, ako mal podnikateľ z PS Štefunko blízko k Smeru, aká bola Biháriová ťažká antikapitalistka, ako Truban díloval "biele prášky". To nerieši nikto.

7. Krásne sa ukazuje, že oligarchov a dílerov z PS chránia ako oko v hlave, no do ľavicových a národných strán kopú - lebo USA potrebuje mať pri moci svojich ľudí, ktorí nenávidia Slovensko.

8. Aj tak im to nevyjde - ľudia sa zo Šimečku smejú, čo tento mladý šušník bez skúseností a vzťahu ku Slovensku chce robiť na čele vlády.

9. Ľudia už nechcú ďalších Matovičov a Sulíkov, nechcú skládkové aktivistky, nechcú chaos.

10. Pán Iliev, môžete sa aj rozkrájať, aj tak ľudia vidia, akí ste v tom vašom dúhovom tábore nekompetentní. Choďte si radšej urobiť školu a nemudrujte.

11. A Šimečka, ktorý nikdy nežil na Slovensku, by sa sem aspoň na desať rokov mohol presťahovať a normálne žiť, kým bude tárať o Slovákoch a zavádzať tu slniečkarske experimenty.

12. Radšej si, vy dve dúhové trdlá, prepnite na RTVS na Roberta Fica, nech vidíte, ako vyzerá múdry a skúsený predseda vlády.

Zákaz kopírovať texty bez súhlasu Mayer Media,
vydavateľstvo udeľuje povolenie len na použitie odkazu na originálny článok.

DISKUTUJÚCIM: Zapojiť sa do diskusie môžete len po registrácii a prihlásení sa do svojho účtu.


UPOZORNENIE: Vážení diskutujúci, podľa platných zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť IP adresu, e-mail, vaše príspevky a pod. v prípade, že tieto príspevky v diskusnom fóre budú porušovať zákon. V tejto súvislosti vás prosíme, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého z trestných činov uvedených v Trestnom zákone. Medzi také príspevky patria komentáre rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne. Za každý zverejnený príspevok nesie zodpovednosť diskutujúci, nie vydavateľ či prevádzkovateľ Extra plus.