BLAHA: KEĎ MAFIÁN MORALIZUJE MAFIÁNA

Pár dní po voľbách: Matovič zapredal dušu Američanom a liberálom, Kiska so Sulíkom si robia z Kollára fackovacieho panáka

Foto TASR/MARTIN BAUMANN
Dátum 04.03.2020

Kiska s Matovičom sa stretli a zhodli na tom, že Boris Kollár je mafián, ktorému neveria a musia vytvoriť protikorupčné komando, aby naňho striehlo... Boris musí byť rád.

KEĎ JEDEN MAFOŠ MORALIZUJE DRUHÉHO MAFOŠA

Milé na tom je, že Kiska je len o dva milimetre menší mafián ako Kollár – jeden fičal s Piťom a Kýbelom, druhý je vzorom pre Reichela a Černáka, ale v zásade to isté cesto.

Ak Kiska káže o morálke pri Kollárovi, je to asi ako keby Al Capone kázal o morálke pri Donovi Corleonovi.

Nie, milý Andrejko, ty nie si Matka Tereza ani pápež František - ty si obyčajný mafoš. Tak sa prosím nehraj na morálnu autoritu, ktorá môže poučovať iných o morálke.

BORIS, TY NEMÁŠ ANI KÚSOK CTI?

Počuj, Boris, máš ty vôbec nejakú česť? Kopú do teba ako do psa. Odbavuje sa na teba Kiska, vyvršuje sa na tebe Matovič a ešte aj Sulík z teba robí idiota v otázke výstavby bytov.

Ak so sebou necháš zametať ako s handrou, už si ťa nebude vážiť ani tvoja žena. Ehm, pardón, ani tvoje ženy. Spamätaj sa.

Postav sa a povedz to, čo vidí celý národ: že dve politické mušky, čo ledva preliezli do parlamentu - Kiska a Sulík - nemajú čo kopať do budúceho koaličného partnera, ktorý má viac percent ako oni. To fakt nevieš povedať ani len toto?

AKO SI KISKA SO SULÍKOM VYTIERAJÚ PODLAHU S MATOVIČOM - VEĽKÝ BRAT ZARIADIL

Ale nie je to len o Kollárovi. To, ako tie drzé muchy cvičia s Matovičom, na tom sa už zabáva celé Slovensko. Matovič sa už ale zapredal USA - stačilo pár hodín po voľbách a na americkej ambasáde mu vysvetlili, ako to bude.

A už sa podhadzuje Čaputovej, progresívcom, Kiskovi a ďalším americkým agentom. Kiska už vyhlasuje, ako spraví čistého agenta Valáška ministrom zahraničných vecí a tak... Americký scenár.

FRAKCIA "STREDOVEK" U MATOVIČA NEVYDRŽÍ ANI MESIAC

Matoviča upiekli na americkej ambasáde aj v kultúrnych otázkach – už otvorene zrádza svoje ultrakonzervatívne krídlo a nechce riešiť etické otázky. Polovica jeho klubu tam je len kvôli nim.

To si fakt niekto myslí, že klub OĽaNO sa nerozpadne? Vašečka a Pročko pokope? Záborská pokope s Naďom? Skôr či neskôr sa frakcia Stredovek poberie do KDH a OĽaNO spadne na polovicu.

Scenár Vašečkovho pendlovania medzi OĽaNO a KDH sa bude opakovať a partia ultrakonzervatívcov si bude klásť podmienky... Toto bude čistý chaos.

MATOVIČ ZAPREDAL DUŠU AMERIČANOM A LIBERÁLOM

Matovič nemá stranu, ale zhluk polobláznov, tanečníkov, hudobníkov, hercov a šarlatánov. Vedia to všetci. Aj Američania. A ich liberálne úderky.

A preto mu hneď v nedeľu vysvetlili situáciu: dostaneš krytie od našich mimovládok a médií, ale budeš poslúchať. A tak sa deje. Všimnite si, akého blbečka z neho robia. A on to necháva tak. Je na smiech. Predal všetko, čomu veril.

ZMENIL BORIS POHLAVIE?

Ale Boris? Prečo do seba necháva kopať aj on? Tomuto nerozumiem - ten chlap síce nemá žiadnu morálku, ale myslel som si doposiaľ, že má aspoň elementárnu sebaúctu.

Robia si z neho fackovacieho panáka a on je ticho. Takto sa nespráva chlap, milý Boris. Povie ti to ktorákoľvek z tvojich jedenástich manželiek. Tak sa vzmuž a konečne ukáž, že si 29.februára nezmenil pohlavie.

Príspevok uverejnil Ľuboš Blaha 3. marca 2020 na svojom Facebooku.

Zákaz kopírovať texty bez súhlasu Mayer Media,
vydavateľstvo udeľuje povolenie len na použitie odkazu na originálny článok.

DISKUTUJÚCIM: Zapojiť sa do diskusie môžete len po registrácii a prihlásení sa do svojho účtu.


UPOZORNENIE: Vážení diskutujúci, podľa platných zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť IP adresu, e-mail, vaše príspevky a pod. v prípade, že tieto príspevky v diskusnom fóre budú porušovať zákon. V tejto súvislosti vás prosíme, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého z trestných činov uvedených v Trestnom zákone. Medzi také príspevky patria komentáre rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne. Za každý zverejnený príspevok nesie zodpovednosť diskutujúci, nie vydavateľ či prevádzkovateľ Extra plus.