BLAHA: LIBERÁLNI FAŠISTI NÁS ŽENÚ DO VOJNY S RUSKOM

Podpredseda NR SR Ľuboš Blaha: Slniečkari útočia na slobodu slova, uznávajú len jeden názor, fanaticky ho presadzujú, aj by preň zabíjali. Jediný, kto ich môže zastaviť, že Smer.

Foto TASR/JAKUB KOTIAN
Dátum 28.05.2024

Od atentátu na Roberta Fica ešte neprešli ani dva týždne a už do nás liberálne médiá surovo kopú. Aktuality dnes uverejnili článok, v ktorom replikujú presne tie isté nezmysly, ktoré viedli Cintulu k atentátu - vraj Robert Fico stavia Slovensko proti EÚ. A samozrejme, kopú aj do mňa, lebo je vraj zločin ďakovať Rusom za oslobodenie od fašizmu. Ďalej z nás robia terče a potom sa čudujú, že Robert Fico len o vlások unikol smrti.

Denník N uverejnil bludy renegáta Zalu, ktorého žiaden slušný ľavičiar už ani nepozdraví. Tých, ktorí odmietajú nenávisť proti Rusku, označuje za "neofašistov". A ešte aj obhajuje Šimečkov manuál na majdany. Len pripomínam, že Šimečka bol jeho bývalý asistent. Zalu zožrala nenávisť voči Smeru. Robí roztlieskavača PS-ku, ktoré nenávidí Rusov zhruba podobne ako kedysi nacisti. Jeho dedo, Tido Gašpar, by bol naňho hrdý - a určite aj Šaňo Mach.

Je strašné, kam až siaha nenávisť slniečkarov. Sťažujú sa, že im hovoríme - liberálni fašisti. V skutočnosti sa tak správajú. Útočia na slobodu slova, uznávajú len jeden názor, fanaticky ho presadzujú, aj by preň zabíjali. A ženú nás do vojny proti Rusku - áno, žiaľ, veľmi sa na svojich hnedých predchodcov podobajú. A my ich musíme zastaviť. Hovoril som o tom aj v interview s portálom Košice: Dnes. Jediný, kto ich v EÚ môže zastaviť, je Smer.

Progresívne Slovensko šíri hoaxy, že chceme vystúpiť z EÚ - ale o tom už Aktuality nepíšu, že to je strašenie a šírenie dezinformácií. Zato do nás kopú od rána do večera. A je im jedno, že prispeli k nenávisti, ktorá viedla až k pokusu o vraždu Roberta Fica. Mnohí z nich potichu dúfali, že to premiér neprežije. Iba my ich môžeme poraziť a iba my v Smere dokážeme v EP efektívne bojovať za Slovensko - vysvetľujem to v krátkom zostrihu.

Zákaz kopírovať texty bez súhlasu Mayer Media,
vydavateľstvo udeľuje povolenie len na použitie odkazu na originálny článok.

DISKUTUJÚCIM: Zapojiť sa do diskusie môžete len po registrácii a prihlásení sa do svojho účtu.


UPOZORNENIE: Vážení diskutujúci, podľa platných zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť IP adresu, e-mail, vaše príspevky a pod. v prípade, že tieto príspevky v diskusnom fóre budú porušovať zákon. V tejto súvislosti vás prosíme, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého z trestných činov uvedených v Trestnom zákone. Medzi také príspevky patria komentáre rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne. Za každý zverejnený príspevok nesie zodpovednosť diskutujúci, nie vydavateľ či prevádzkovateľ Extra plus.